• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SINSEMILLA: dej si do google Janis Kerman a pochopíš proč na mně zlatník zapomněl.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SOLEI: Nekaz mi to osklivou realitou :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SINSEMILLA: já se vzbouřila a chtěla si nechat udělat náušnice sama. Jeje, už víc než půl roku čekám na zlatníka. Začíná mně touha po zlatě přecházet.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    NARVAH: Ty bych si nechala líbit :))
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    BIMBAS: náušnice bílý zlato briloše.. nechal sem to vyrobit..

    ENDEE
    ENDEE --- ---
    BIMBAS: Dostala jsem za dite prsten, ktery jsem si castecne sama vybrala.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BIMBAS: za prvního nevím co jsem dostala, asi nic. Za druhé (holku) jsem dostala na výběr Suunto nebo Suunto.
    Obvykle se dávají ale šperky.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    hele chlapi, co jste dali vaší ženské za narození potomka ? už nad tím sedím po druhé a vůbec nevím :D
    PALYSO
    PALYSO --- ---
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    YMLADRIS: predskolak s dopomoci to zvlada (mame tunu soucastek z aliexpresu), ale tak zalezi na diteti, ta cena je ale fajna
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Conrad Components Der Conrad Adventskalender, od 14 let | Conrad.cz
    https://www.conrad.cz/conrad-components-der-conrad-adventskalender-od-14-let.k1421383#

    adventni kalendar ve kterem jsou soucastky na breadboardy - zpusob jak zapojit ledky aby svitily
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CROSS: nedal by se nekde na mesic pujcit? uvidis jestli ho to prejde a zaroven si vyzkousis ktery vlastnosti jsou pro vas dulezity...
    CROSS
    CROSS --- ---
    ANNAWA: Přiznám se, že to mě nenapadlo; ale jak jinak se případně naučí koukat do dalekohledu, než s dalekohledem?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    CROSS: a umi se vůbec koukaz do dalekohledu? Pomerne dost deti to v předškolním veku nezvlada.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ADD: to já mám opačný problém, muž má přítelkyni se dvěma dětmi a máme střídačku s našimi dvěma dětmi. Úplně převzal její výchovu a nutí k tomu i mě.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Dotaz - vůbec se v tom neorientuju, ale pětiletý syn (brzo šesti) projevil zájem o astronomický dalekohled. Má smysl kupovat něco jako tohle?
    NATIONAL GEOGRAPHIC 50/360 Teleskop | Bresser
    https://www.bresser.de/Astronomie/Teleskope/NATIONAL-GEOGRAPHIC-50-360-Teleskop.html

    Je mi jasný, že má jistě smysl si připlatit, ale nevim přesně, na jaký parametry se koukat. Navíc neni úplně vyloučené, že ho to zase za měsíc přejde, a dalekohled skončí někde ve sklepě.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    Pro YMLADRIS a další zájemce o programování pro děti, narazili jsme teď na tohle:
    https://www.quirkbot.com

    Programovatelní roboti z brček. Osobní zkušenost nemáme a kupovat se zatím nechystáme, naše děti jsou na to asi ještě malé. Jen jsme na to náhodou narazili na Youtube a celkem se nám to zalíbilo, tak hážu jako tip.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ANNAWA: přesně, taky si to prostě myslím.. a nám tedy pomohl i ten společný čas muže se synem, aby se víc poznali. takže prostě prostor pro to je poznat
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SINSEMILLA: to mi prijde důležitý, nesnazit se byt s detmi toho druhého kamarad, ale i je vychovavat, zvláště pokud spolu vsichni bydli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam