• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Jeden nejnovější objev :o)

    Cviky paní Mojžíšové.
    Metoda pro posílení středu těla - pánevního dna, zadku, břicha. Tuhle naprosto základní část těla máme většinou oslabenou a ztuhlou od sezení. Pokud se to napraví, léčí se mraky problémů - především bolesti zad, potíže sexuální a s plodností - a dělá to velice zajímavé věci energeticky a psychicky :)

    Tantrajóga pro ženy - cvičení Mohendžodáro - Jak posilovat svaly pánevního dna? - Cviky paní Mojžíšové
    http://www.tantrajoga.estranky.cz/clanky/jak-posilovat-svaly-panevniho-dna_/cviky-pani-mojzisove.html

    Tenhle web není ideální, chybí tam dva podle mě nejzajímavější cviky pro pánevní dno, ale pokud by někoho zajímalo, mám naskenované komplet popisy z knihy v PDFku, můžu nalinkovat :)

    Mě osobně z tématiky tohohle klubu hodně zajímají mj. různé metody práce s tělem a to, jak souvisí stav těla (v naší civilizaci většinou oslabeného,ztuhlého a všelijak zablokovaného) s psychikou člověka, a co se děje, pokud se něco změní, proto se tu třeba tohle objevuje jako první.
    Hodně vnímám, jak všechno souvisí se vším, a takovéhle věci, jako třeba stav zadečků ;-D, výrazně spoluvytváří osobní a sociální realitu ;-D

    takže se tu budou vyskytovat takovéhle věci intimní a osobní....ale stejně tak věci globální a planetární ;-D
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Ahoj :)) vítám vás ve znova narozeném klubu Organnic :)

    rozjedu to tady asi dnes večer :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam