• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    KUATO
    KUATO --- ---
    KAREN: no, nevim jestli jsou transformacni, ale hodlam si na pristi zimu doplnit zasoby obili, trvanliveho jidla, topiva a munice nad ramec bezneho rezimu :o))
    KAREN
    KAREN --- ---
    PIZI: hmm ja jen citim nejaky vyrazny transformacni procesy, jako by se vic a vic a rychlejs roztacela kola, to je tahleta "prituhavaci" tendence... +
    PSYTKA: jestli je to "bohuzel" nebo ne, to nejak nehodnotim.)
    PSYTKA
    PSYTKA --- ---
    KAREN: to Ja bohužel také.
    PIZI
    PIZI --- ---
    Co čekáš, to dostaneš.
    KAREN
    KAREN --- ---
    PSYTKA: a bude prituhovat. mam takovej pocit tedy...
    PSYTKA
    PSYTKA --- ---
    KAREN: Ach to mě mrzí. Věřila jsem, ze vse špatné uz ji opustilo.
    Tento rok mi přijde Jak osobně, tak celkové velmi zlomový. Ale poslední dny ještě více.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    _BENNY: materialismus je si myslet, ze prana neexistuje, ze sutr je jen kus mrtvy hmoty, a idea orgonitu(jak jsem jsem se dozvedel ze zdesich prispevku) je uplne opacne pojeti.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    neni to trosku materialismus, pracovat s pranou pomoci nejakych siditek? a tedy, muze to vubec fungovat? :-)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    PALEONTOLOG: Proč by měl být orgonit proti něčemu ? :)

    Pokud vím, je spíš pro něco :)), pro podporu a posílení životní energie (to je můj hodně laickej a neodbornej pokus o pojmenování toho, někdo to určitě vysvětlí pořádně).

    Orgonity vychází z výzkumů dr. Wilhelma Reicha, který objevil to samé, co před ním například všechny možné východní i západní systémy chápání života - životní energii, které se jinde říká např. prána nebo chi. A podobně jako ostatní hledal i způsoby, jak s ní pracovat, a vůbec praktické aplikace toho poznání. A protože to byl západní člověk žijící ve 20. století, vymyslel fyzické pomůcky, zařízení a technologie :)

    (opravte mě prosím kdyžtak někdo ;)
    MTO
    MTO --- ---
    BROZKEFF: zajem bude. hod to prosim pak sem. kuju.

    [ Wilhelm Reich - Orgon Power Organisation ]
    KAREN
    KAREN --- ---
    PSYTKA:

    Ve věku 44 let zemřela spisovatelka Hana Andronikova - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/kultura/umeni/clanek.phtml?id=726224

    ,(
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    PALEONTOLOG: Já o orgonitech připravuju vědeckou studii... za 2 hodiny mám schůzku s týpkem, co to vyrábí, používá, propaguje, prodává, prostě všechno ... podle toho se uvidí kam dál. Něco z toho tu pak vložím když bude poptávka.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    Podle sibiřského kalendáře se neodvratně blíží začátek světa ~ Infobaden.cz
    http://www.infobaden.cz/2011/11/15/podle-sibirskeho-kalendare-se-neodvratne-blizi-zacatek-sveta/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LOOK: informační nůžky jsou široce rozevřený a někteří se můžou před jinejma (o kterých zcela jistě ví, co si o čem myslet ) klidně stydět nebo se budou jinou formou vzpírat se otevřít, protože tuší, že by je měli konzervativní za blázny a tak se budou spíš stranit, pak spolčovat s podobně uvažujícíma a budou se mezi sebou plácat po rameni; akorát furt bude ten samej problém vyjádřit a obhájit některý myšlenky, nebo i většinu.. před klasici a pak je možné v takovém kruhu přijít s čímkoliv, protože to je přibližně stejně obhajitelné jako to ostatní, čili není si co vyčítat, budem věřit čemu chcem
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    já se přiznám, že mám občas dojem, že žiju na jiné planetě než ostatní; snad ani ne kvůli tomu co dělají, nebo kvůli rozdílnému přístupu k informacím, ale jaksi kvůli tomu, že se mě některý dění v okolí ještě vůbec nestihlo dotknout

    týká se to orgonitu, kterej běhá po světě min. dva roky a víc a já vůbec netuším co to je ? nechápu k čemu to je, jak to funguje a proti čemu vlastně to je nemířený ? (pochopil jsem proč se orgo-net jmenuje jak jmenuje a proč tomu servru vlastně nemůžu rozumět)

    máte někdo s tou látkou zkušenosti ? používáte to někdo ? jak to funguje ? subjektivně - funguje to ?
    TURF
    TURF --- ---
    Tajemství všech tajemství - uhlík - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=UlrvE9FFdrU&feature=related
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    KUATO: s tím stříháním jen zmíním asi notoricky známou věc, ale kdyby náhodou někdo neznal - lunární kalendář krásné paní, bývá tam celkem hodně praktických rad

    Lunární kalendář krásné paní 2012 - Žofie Kanyzová; Milan Špůrek | Kalendáře | Knihkupec.com - Váš knihkupec, Vaše knihkupectví
    http://www.knihkupec.com/vypis.php?out=detail&did=125072
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ATOMINATOR: však jo, já jsem o něm věděl už dlouho předtím
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    INK_FLO: Dlouho odolal? Já myslel, žes to viděl už dva roky zpátky :)

    INK_FLO --- 12:37:42 30.11.2009
    kdyby tu byl náhodou ještě někdo, kdo to neviděl, tak doporučuji všemi deseti

    http://www.csfd.cz/film/221840-parfem-pribeh-vraha-parfum-histoire-dun-meurtrier-le/

    ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam