• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    Restartováno :)
    O cestách, technikách, prostředcích, projektech, hnutích, myšlenkách velkých i malých, co pomáhají člověku osvobozovat se a naplňovat svůj potenciál, a skupinám, místům, ekosystémům, uzdravovat se z nemoci civilizace.
    Společným jmenovatelem témat je uzdravení, obnovení rovnováhy, návrat k přirozenosti, nalézání cesty, která je v souladu se životem.

    Ráda bych, aby klub byl o sdílení informací, nápadů a zdrojů - spíše než o diskusích a rozebírání, jestli je nějaké téma dobré-špatné, reálné-nereálné, apod ;) (na tento druh vyžití tu máme klubů dostatek :)

    organnic.blogspot.com (Conti)
    rozbalit záhlaví
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    KUATO: Baudyš mladší? Ach so, ach so, to měl pán říct hned, to se vopravdu nemáme o čem bavit,)
    Fakt ti konvenuje duchovní supermarket 1.0 z dílny duchopodnikatele Baudyše? A na co konkrétně že on umí hrát, zatímco Chaun teda "jen" zná noty?,))) Možná na lidskou blbost a touhu po hezky znějících klišé.

    KAREN: Jojo, já si zas rozumím s tou svojí,) Aby bylo jasno, nedělám z Chauna žádnýho poloboha, jen mezi tou duchovní lůzou typu Baudyš (co se kamarádí mmj. s Jiřím Maria Maškem, Alue Loskotovou a podobnými dárečky, kdo "to tak nesleduje" google má, že je neznáte fakt slyšet nechci, znát byste je měli) nebo tady ten zábavný Mudr je Chaun celkem normální upřímnej člověk.

    BROZKEFF: Dobrá otázka,)
    Hele, tvoje vize jsou sice noble, ale sou zase jen tvoje, že,)
    Ono totiž tak jednoduchý, že by všichni dělali co zrovna považujou za nejlepší atd. atd., to fakt není. V každém oboru lidské činnosti vzniká dřívě nebo později přirozená mocenská sféra, motivace účastniků jsou začasté daleko komplikovanější než ve tvé vizi (hlubší, delší, interpersonální, - vycházející z ne zrovna standardní neurokognitivní architektury a funkce ... ).
    No a tohle všechno (a mnohé další, beru to nejzákladnější co je relevantní zde) pak má vliv na jednání účastníků.
    U Hnízdila tedy nejde o to, že jako jeden z iks lékařů "objevil psychosomatiku", ale jak moc /zcela zbytečně moc/ na ni visí a snaží se jí aplikovat /tam kam nepatří/. Což souvisí s tím, že jeho prohlédnutí/minulost ho samotnýho asi dost sere, když má takovou nutnost nám teď novou pravdu cpát horem spodem. To není moc tibetsky mnišsky uměřené, že? Či vůbec jeho projev?
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    KUATO: toto video jsem nevidela, ale Chaun mi prijde jako clovek, co chape jen rozumem, ale od toho srdce to uplne nejde..
    KUATO
    KUATO --- ---
    GAISAKA: vcera vecer jsem sledoval nejake video Igora Chauna s Baudysem ml. a i kdyz Chaun mluvi radu veci rozumne, neco mi na nem nesedi. Nevoni mi. Tezko se to popisuje. Baudys to ma, Chaun to nema. Mel jsem z Chauna pocit, ze je to clovek, ktery "umi noty, ale hrat na zadny nastroj neumi". ale mozna, jak on je z tech "hvezd", tak je jiny zivocisny druh nez ja, tak ho plne nepobiram :o).
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    KAREN: Njn, to je o prioritách, chápu.
    Pokud je cílem být ukotvenej, pak naprosto chápu,)
    Ale pak třeba hned o ulici vedle bydlí lidi, pro který je "být ukotvenej" tím, nejhorším potenciálním peklem, a hledají právě upřímnost.

    Jinak ad Chaun: přislizlej, balí sedmnáctky, jeho práce, připadá ti labilní a nepořešenej, ad Hnízdil: přijde mi v klidu, nesleduju ho, ale dojem z něj mám dobrej.

    To už je fakt trošku Lol myšlení, nemyslíš?

    Bejt "přislizlej" a "nepořešenej a neukotvenej" je horší než bejt rádoby uktovenej duchovní obchodník s egem až za roh, co se otírá o jiný jako o egoisty? Ale hlavně je to jenom dojem a vlastně ho nesleduješ? Orly?,)
    KAREN
    KAREN --- ---
    GAISAKA: kromě toho, že mi není sympatickej (potkávala jsem ho v jednom podniku na Letný, kde vždycky balil nějakou jinou sedumnáctku a byl značně přislizlej), mi vadí některý jeho projekty - jako třeba "reality show" ČT Malá farma. plus mi přijde poněkud labilní a "nepořešenej"... no něco jako falešnej začátečník či jak se to řiká v jazykovkách. rozhovor s bezdomovkyní neznám, zato si vybavuju interview s tachecí, ale to jsme tu někde už rozebírali. upřímnej ale zřejmě je, to mu neberu - plus některý jeho iniciativy jsou zajímavý. jen pro mě není až tolik inspirativní, mám ke spoustě jeho činů a slov výhrady a připadá mi neukotvenej.

    nevim, mně hnízdil přijde v klidu - ne že bych sledovala každý jeho "uprdnutí" (video níže jsem zatím neviděla), ale dojem z něj mám veskrze dobrej.
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    KAREN: No jen se rozdpovídej.
    Já neříkám že to není popleta, ale aspoň mu to všecko věřim, jako ten rozhovor s bezdomovkyní o ucelení teorii pankosmické spermie. Je to normální cítící člověk, si to pusť.
    Hnízdil je hnusnej arogantní neupřímnej, typicky du(c)hovňáckej čúrák.
    KAREN
    KAREN --- ---
    GAISAKA: igor faun, to je mi příklad... omg.))
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    KAREN: Tak o mě zas tak nejde... myslím že je dost jasně vidět, máme-li nějaké inteleguání kinderstube abych tak řekl, že ten pán lže, manipuluje, plácá se v hloupostech/věcech kterým nerozumí, je zaujatej, atd atp.

    Jedna věc je to fakt žít, jak Igor Chaun, kterýmu rád odpustím že občas něco nedomyslí a taky jako zde že občas věří lidem kterým by neměl a nevěří těm kerým by měl.
    Ale tihle pračúráci co je na nich vidět jak se sami egouškovsky vezou na tom jednom okamžiku pravdy co náhodou v životě zažili, a dělaj si z něj ideologii kterou když nectíš tak jsi neznaboh, ti mě fakt serou hodně.
    KAREN
    KAREN --- ---
    GAISAKA: já si jen řikám, jak se do tebe tolik (proklamovaný) nenávisti vejde... ale však ono tě miminko změkčí.))
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    GAISAKA: Teda promiňte mi, ale že Aneta Langerová nebo "geolog a esejista" Cílek nepoznají chování socializovaného autisty zcela chápu, ale že jej nepozná MUDR Hnízdil, to je fakt na přesdržku. Dement jeden zasranej.
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    SCHWEPZ: Haha.
    Pane Janeček mluvil dvě hodiny "o sobě a svém volebním systému". Egoluce.
    Heh.

    Hnízdil je jeden z lidí, který jednou postavím ke zdi s poslední cigaretou a budu mít pouze nezbytné minimum černého svědomí. Zasranějšího čúráka aby jeden pohledal.
    MARCIPAN82
    MARCIPAN82 --- ---
    Nádherný 6minutový inspirativní film o vděčnosti :)

    VDĚČNOST - inspirativní video pro každý jeden nový den! - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZL_Hv6A_MZc
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    LOOK: na čt 2 dávali víc těch souborů
    LOOK
    LOOK --- ---
    Cirque du Soleil - Alegria - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=fllDB3FK7pI


    lyrics: http://www.youtube.com/watch?v=ZWCs1iyhu68

    (pred par dny cele predstaveni na CT2)
    MTO
    MTO --- ---
    to visss :-)

    The Beatles - All You Need is Love (HQ) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=r4p8qxGbpOk
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    LYDI: ja to samozrejme nijak nezobecnuju:) spis me v te souvislosti zas prastila do oci ta virtualni realita, kterou si lide kolem sebe tvori, aby se nemuseli podivat do zrcadla.
    ani bych to nehrotil, ze clovek musi byt za kazdou cenu vegetarian. stacilo by prijmout to, jak veci kolem nas doopravdy funguji a to se muze tykat krome vyroby potravin i ekonomiky nebo socialni sfery a ono se zacne k lepsimu obracet vse najednou .. jinak to asi ani nejde.
    LYDI
    LYDI --- ---
    JAZZZ: nekdo zas ma rad vtipky o fasistickych nemcich :D je to jeden pribehu z mnoha - ja jsem z saska a nase vanoce vypadaji dost jinak. a o pojidani masa asi ani nemluvit. ale verim, ze nemeco je pro vegetariany prece jen lepe vybaveno nez cesko... (;
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Peter Nagy + Indigo: Láska je tu s nami (Triangel 1986) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=bAiolr49WiU


    Kadekto súťaží o rýchlejší úder
    Zbitý a bez lásky ťažko niekto zmúdrel
    Povoľte myšlienky zovreté do pästí.

    Láska je tu s vami buďte s ňou
    Chce sa nás dotknúť

    Kadekto hovorí, je to zlé a vie čím
    Láska však vraví že niet sa z čoho liečiť
    Povoľte myšlienky zovreté do pästí.

    Veď láska nenosí nikdy žiaden nápis
    rozdá sa pre všetkých s tým sa darmo trápiš
    Povoľte myšlienky zovreté do pästí.

    Láska je tu s nami, buďme s ňou



    we - will - we -will - rock - us ...

    Tak decka, at se tu potkavame zase dalsi rok, jsme zdravi a mame se radi!!
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    rad bych z jednoho vanocniho clanku vypichnul plizivy mozkovy error na ktery muzeme vsichni dojet. podobni jedinci dokazi prekroutit realitu jakkoli.

    České Vánoce jsou podle Sasů pohanské a morbidní kejkle - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/pohled-na-ceske-a-saske-vanoce-dju-/domaci.aspx?c=A121222_1869989_usti-zpravy_stk

    Prodej kaprů z kádí neznáme a je to zajímavé," divil se, když zjistil, že v Česku jsou všude. Na náměstích, u obchodů i hypermarketů. Tím ale jeho obdiv končil. Zbytek považoval za vraždění.

    "Je to asi smutné pro děti, že si s ním nemohou ve vaně hrát déle, ne? Ale my živé kapry neznáme, a my je nevraždíme" smál se Neumann. Přitom ryby Němci milují, jí je celý rok a tradičně je mají na silvestrovském stole.


    nee my nemci zidy nezabijime, my je jenom vozime vlakem do polska a velky vudce by neco takoveho urcite nedovolil ... hlavne si nerozbit nejakou iluzi. to jsou ty konciny lidske historie, kam tohle uvazovani vede..

    Frohe Weihnachten und alles Gute für das neue Jahr :)
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    KAREN: to vypada na zajimavej dokument...diky za tip
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam