• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    Restartováno :)
    O cestách, technikách, prostředcích, projektech, hnutích, myšlenkách velkých i malých, co pomáhají člověku osvobozovat se a naplňovat svůj potenciál, a skupinám, místům, ekosystémům, uzdravovat se z nemoci civilizace.
    Společným jmenovatelem témat je uzdravení, obnovení rovnováhy, návrat k přirozenosti, nalézání cesty, která je v souladu se životem.

    Ráda bych, aby klub byl o sdílení informací, nápadů a zdrojů - spíše než o diskusích a rozebírání, jestli je nějaké téma dobré-špatné, reálné-nereálné, apod ;) (na tento druh vyžití tu máme klubů dostatek :)

    organnic.blogspot.com (Conti)
    rozbalit záhlaví
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    LEOZ: Z takovýchhle směsí pravd, polopravd a popírání reálných faktů je mi smutno.

    Je pravda, že lidé rádi soustředí pozornost na zástupné problémy místo těch podstatných.
    Ale škodlivost mobilního záření nebo mikrovln je taky velice reálná věc, a nelíbí se mi, že je prezentována jako halucinace.

    Je pravda, že lidi hledají tajemno a někteří věří kdečemu...
    ....a je pravda, že mnoho léčitelů je úspěšnějších než medicína....a to z velmi reálných důvodů

    Takovéhle články, které všechno možné dění psychologizují a psychiatrizují, a za vším vidí jen pověry a lidské slabosti, mi jsou fakt nepříjemné. I proto, že jejich autoři to myslí tak dobře, akorát trochu uvízli v půlce minulého století. A proto, že je to nebezpečné, že tím, že je tam poměrně vysoká dávka pravdy o skutečných psychologických jevech, to bohužel mnoho čtenářů přesvědčí, aby nebrali vážně jiné věci, které jsou taky pravda.

    Čím vyšší dávka pravdy, tím větší paseku nadělají obsažené nepravdy....

    teda, přiznám, nedočetla jsem to, už nemůžu...moc, moc systémový propagandy
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    Rozhovor: Útočí mikrovlny, anebo nás ohlupuje mozek? - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=777388
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    DARJEEL: všichni jsme jedno ;) ..je to příspěvek nás všech; a i ať ho napsal kdokoliv :)
    F0N
    F0N --- ---
    DARJEEL: aj bez dovolenia :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    F0N: s dovolením si repastnu :)
    F0N
    F0N --- ---
    Ind za 30 rokov sám vysadil 500-hektárový les, vysadí ďalší - Zaujímavosti - Lifestyle - Webnoviny.sk
    http://www.webnoviny.sk/lifestyle/ind-za-30-rokov-sam-vysadil-500-hektar/663247-clanok.html
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Pozvánka na akce na pastafarixu :

    Workshop Psytrance jako transformační prostředí
    v sobotu odpoledne ve 13.50, workshop space
    bude o psíčku a taneční kultuře trochu jinak :o)), z takového pohledu, co u nás je poněkud neobvyklej a kontroverzní, přijde mi však čas ho vnést ;-D:
    - Napřed něco exotiky: Co mi přišlo nejvíc fascinující a inspirující na velkých australských festivalech :)
    - A pak pohled dovnitř: Co se to vlastně děje na takové párty, co to s náma dělá, energeticky, společensky, uvnitř nás...proč nás to tak přitahuje :o), jakej další potenciál to třeba má, a jaké místo to má v procesu, který se děje po celém světě...
    Povídání, sdílení, diskuse.

    Spontánní jóga - aktivní meditace
    sobota 14.50
    Naše tělo má v sobě úžasnou moudrost a ví, jak se potřebuje protáhnout, prohřát i zaktivovat. Tedy, když mu to dovolíme, když odložíme všechny představy, jak a kde a kdy se hýbat smíme, co je hezké či vhodné, a necháme ho prostě dělat, co chce :)) Na stagi to děláme v tanci, což je super :)), ale pořád to má maličko pravidel (např. většinou jsme na nohách.)
    Tady si dovolíme dělat úplně cokoliv - válet se, zauzlovat se, vibrovat, skákat, padat, ležet, kutálet se, vrtět se, vytvářet si svoje osobní ásány či cviky, jak to přijde. Půl hodiny, s hudbou vybranou panem Sagusem :), ve workshop space.

    :)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    LEOZ: Tohleto je MOC dobrej text. Pročítám si to tady a vyhrál dokonce nad odchodem do jarní zahrady, protože odpovídá na otázky, které si pokládám roky a roky, velice fundovaně a inteligentně.

    Myslím, že si to potřebuje přečíst každej, kdo podobně jako já cítí potřebu o současných problémech nějak psát nebo mluvit.
    KAREN
    KAREN --- ---
    DARJEEL: no to je jim podobný... ;))
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    BROZKEFF: To je super nápad :))
    Jedna poznámka: vybírala bych místa, kde nejezdí příliš aut, má-li to jít jíst
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    KAREN: na rohu u té hospody tam rostou pikantní klobásky... lidi je tam normálně jí .)
    KAREN
    KAREN --- ---
    BROZKEFF: .))
    btw. na letensky plani jsou... terenni nerovnosti + nevim, jestli by se mi chtelo zrovna z toho mista neco jist;)
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    Moje vize je teďka na těch všudepřítomnejch zelenejch mezipásech u chodníku ve městě udělat dřevěné bednění, vysypat tam 40 cm kompostu se zeminou (substrátu, tuna v kompostárně za 300 korun) a pěstovat tam všechno možné. Pásy takových vyvýšených záhonů pak i všude možně jinde, místa je skoro všude spousta.

    Například


    A co takhle proměnit Letenskou pláň třeba? ;-)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    F0N: Ha...a na té samé stránce je tohle.
    The Amazing Health Benefits of Juicing Raw Cannabis (Marijuana) Leaves
    http://www.whydontyoutrythis.com/2013/02/health-benefits-of-juicing-raw-cannabis.html#sthash.zq6bT0q1.dpbs

    Mega...:-)))
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    F0N: je to zvlastni, ale pred mesicem me napadlo totez. jeste lepsi by bylo moje telo rozmixovat a nalejt stromu ke korenum ale to by bylo pro moje pozustale asi docela nechutne, tak aspon takhle :)
    F0N
    F0N --- ---
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Vypěstujte si vlastní zeleninu či bylinky cestou z práce. Komunitní zahrady v Praze přibývají | life.ihned.cz -
    http://life.ihned.cz/c1-59725060-vypestujte-si-vlastni-zeleninu-ci-bylinky-cestou-z-prace-komunitni-zahrady-v-praze-pribyvaji
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    náš přední český ekopsycholog Honza Krajhanzl uvádí:
    Dobře utajené emoce a problémy životního prostředí
    http://www.vztahkprirode.cz/soubory/emoce2012.pdf
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Organnic-CZTransformační prostor: Taneční párty jako transformační rituál II.: Tekno a stříbrné tunely
    http://organnic.blogspot.cz/2013/04/tanecni-party-jako-transformacni-ritual_12.html
    Takový malý starší tripreport z tance na tekno :)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    Sleduju ted forum action 4 sustainability na ning.com a padl mi do oka zajimavy citat :

    Do you want to be a positive influence in the world?
    First, get your own life in order.
    Ground yourself in the single principle so that your behavior is wholesome and effective.
    If you do that, you will earn respect and be a powerful influence.
    Your behavior influences others through a ripple effect.
    A ripple effect works because everyone influences everyone else.
    Powerful people are powerful influences.

    If your life works, you influence your family.
    If your family works, your family influences the community.
    If your community works, your community influences the nation.
    If your nation works, your nation influences the world.
    If your world works, the ripple effect spreads throughout the cosmos.

    Remember that your influence begins with you and ripples outward.
    So be sure that your influence is both potent and wholesome.

    How do I know that this works?
    All growth spreads outward from a fertile and potent nucleus.
    You are a nucleus.

    -John Heider
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam