• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    LYDI
    LYDI --- ---
    EVA_: nekde sem to uz zminila: trikrat sem walsche zacinala a prestala cist s tim ze to musi byt magor a poctvrte sem se do toho totalne zamilovala (: nekdy musi prijit spravny cas (jakoze kdyz neni spravny cas, tak to proste nejde (: )
    EVA_
    EVA_ --- ---
    LYDI: Mě se to líbí taky, prvně jsem tuhle myšlenku objevila ve Walshových Hovorech s Bohem, četla jsi to? Na tu knížku nezapomenu.:-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    LYDI: jo no to je takova metoda ze zvlastni veci v krestanstvi se prohlasi za metafory ci tak neco, .. a tak se ptam nakolik je jindrich kanonicky krestan :)
    neberu to tak ze je neco zjevne absurdni... plno mimoradne kvalitnich lidi jsoz krestani.. proste mbe zajima jak to vidi
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    CONTINUITY: to bych moc rad slysel. kdy a kde to je?
    LYDI
    LYDI --- ---
    YMLADRIS: nic moc jakoby o tom nevim, ani treba sem nevyrostla v krestan. prostredi a tak), takze to je spis takova poznamka z postrani (?) - ale libi se mi myslenka, ze peklo je zbytecne trapeni (strachy, obavy atd) tady a ted...
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    YMLADRIS: Zeptám se, předpokládám, že jestli to existuje, tak už to tam na tripech okoukl ;-DD
    dělám si legraci, ale to je vlastně docela dobrá otázka, tady ten člověk imho fakt něco ví o vesmíru skrze západní (a zčásti i východní) nauky, a zajímalo by mě, jak se dívá na takovou zjevnou absurdnost jako to křesťanský peklo
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    CONTINUITY: tak ze pripadne zdravim a jak ze je to s tim peklem (vecnym nasledkem pro ty kdo behem zivota nepoberou cosi)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    YMLADRIS:

    Tak, předpokládám, že úplně obyčejní lidé v kostele by to asi nepobrali, ale Jindřich je teolog a když napíše křesťanství, pravděpodobně myslí křesťanství :) (dost možná v nějakém hlubším smyslu, než si pod tím obvykle představujeme)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ho pozvi na nyx :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    CONTINUITY: cas nemam ale rada bych si od nej necvo precetla pokud skloubil krestanstvi a trans-cosi. jako fakt krestanstvi, nebo by se mu v kostele vysmali?
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    CONTINUITY: tu přednášku

    "křesťanství pro občasné návštěvníky hyperprostoru aneb globální krize z hlediska transpersonální teologie"

    :)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    CONTINUITY: CONTINUITY: kdo jste na to klikli, máte čas v srpnu nebo jste pryč? řešíme jestli to udělat v srpnu nebo až v září
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    CONTINUITY: tak jsme se dohodli s Kukidem na 14.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    KUKIDE: to jsem pryč zas já, pak až 14. nebo 15.
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    CONTINUITY: Do čtvrtka jsem pryč co takhle příští pátek?
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    KUKIDE: tak třeba pondělí 18.00 zastávka Nákladové nádraží Žižkov ?
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    CONTINUITY: Taky se rád přidám
    TILOPA
    TILOPA --- ---
    CONTINUITY: Jasne
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    KAI
    KAI --- ---
    GORG: to se tyka asi hlavne toho tempehu, ten sezenes ve zdravych vyzivach, v supraci jsem jeste nevidela. jj, ryzovy mliko mnam, moje druhy nejoblibenejsi. moje numero uno je mandlovy. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam