• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAILASHWikileaks - Assange - Revolution now! + Anonymous + Bradley Manning a Snowden
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    KEDRIGERN: no s tím srovnání se studenrty bych klidne polemizoval, ale srovnava se to tezko, mozna spis nesrovnavat nesrovnatelne ;)
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    SHARINGAN: Oni potlačují svobodu. Nevyjadřují názory, ale jsou placeni za šíření strachu. Zcela prokazatelně.

    To je něco dost jiného, než názor.
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    SHARINGAN: Ten web je dole. Tak co bleptáš? Po dlouhé době zas někdo něco udělal. IMHO je to víc, než třeba studenti UK proti školnému a útoku na rektora... Konečně je někdo aktivní.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    S_TEJK: nechceš mi shodit web protože nesdílíme stejnej názor ?
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    SHARINGAN: sám tu vystupuješ jak nějaký děcko
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ou shit, nějakej mocnej anonymous mi dal mínus... fakt se proberte z tý pohádky co máte v právě v hlavě a běžte si hrát s ostatníma dětma ven...
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    Čeští a slovenští hackeři z hnutí Anonymous po vzoru svých zahraničních kolegů v pondělí zablokovali stránky České protipirátské unie. Útok je součástí odplaty za zablokování serveru Megaupload, kvůli čemuž hackeři již minulý týden napadli stránky FBI, Bílého domu, hudebních vydavatelství a ochránců autorských práv.

    Hackeři zablokovali stránky České protipirátské unie  – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/257015-hackeri-zablokovali-stranky-ceske-protipiratske-unie.html?ref=ostatni-clanky
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    aha megaupload... vopravdu se profackujte...
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ZHAQ: co ? já se ptám proč je cpufilm.cz down ? co je cíl a důvod tohoto útoku ?
    ZHAQ
    ZHAQ --- ---
    SHARINGAN: posílal jsem to OTZ, je tam ten nástroj..
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ZHAQ: důvod ?
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    únor pro ty kdo chtějí, každý měsíc ke konci, sem hodím nový měsíc...tenhle je dost nepovedený ale asi lepší něco než nic ne? sehnat tolik kvalitních fotek je téměř nemožné, takže pracuji s tím co se namane...
    http://i.nyx.cz/files/00/00/07/22/722768_c02837a3545547b850fc.jpg?name=unor.jpg
    ZHAQ
    ZHAQ --- ---
    OpMegauploadCzech - Pastebin.com
    http://pastebin.com/8Hnw00B1
    OTZ
    OTZ --- ---
    někde přímo na webu anon je ten nástroj na DoS..nemůžu to najít..
    ZHAQ
    ZHAQ --- ---
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    možná vám budu připadat jako syn rosničky a vesnického idiota, ale mohl by mi někdo prozradit jaké jsou cíle a dosavadní achievementy skupiny AnonymousCZ, kromě založených profilů na twitteru a facebooku ?
    OTZ
    OTZ --- ---
    to nejede přes ssl?
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    BLOOD_ELF: je ale dobre vedet ze zde i tam muze byt vse napsane kontrolovano Velkym bratem
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Ted je na IRC 150 lidi, tak kdo by mel zajem se vic dostat do CZ/SK anon komunity, tak tam je spravne misto.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    AnonymousCZ IRC:
    Server: irc.anonops.li
    Port: 6667 or SSL 6697
    /join #Czech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam