• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAILASHWikileaks - Assange - Revolution now! + Anonymous + Bradley Manning a Snowden
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    je naprosto úžasné číst komenty pod tím prapodivným článkem :) kolik anonů se snažilo ukázat okolí, že něco jako anonymous existuje a za posledních pár dní, je hotovo :)
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    Ruská policie vyšetřuje miniaturní protest
    http://www.blisty.cz/art/62076.html

    Nova doba vyzaduje nove metody!
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    samozrejme je otazka, kam az takove hnuti jako Anonymous muze dojit...ja v nich zatim vidim prinos, za tyden to muze byt jinak
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    RAEVA: Presne takovy lide jsou jako odpurci potreba, jen vic tento clanek publikovat a sirit
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    tak pozor jako, my nejsme nic jiného než teroristi! :D
    Anonymous nejsou cool piráti z Karibiku, ale teroristé - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazory/komentare/clanek.phtml?id=730670#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP&utm_content=position-7

    týpek to dobře zabil :D
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: nj to víš, já tomu zas tolik nerozumim takže jsem se nad tím takhle nezamyslela :)
    ZELA23
    ZELA23 --- ---
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    ... tak vzhledem k tomu ze web osa.cz uz zase jede, bych to doporucoval celkove interpretovat jako obrovske vitezstvi ;))
    ** je to pekne, ale porad to nestaci

    RAEVA: esli ono nahodou nestoji za tim 'uspechem' zvedavost laicke verejnosti a nebyli to prave ty tisice zvedavcu, co to shodili. Celkove je ten web osy asi tak malo navstevovanej, ze na beznej provoz staci uplne amatersky zelezo a hosting za 100/mesic ... to jen takova ranni uvaha u nas v einzliku
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    BPB: jj v tom s tebou naprosto souhlasím ale na druhou stranu mě těší, že mě dnes čeští a slovenští anoni předsvědčili, že to nejsou jen keckové ale také se umí pořádně zapojit :) já už sem to taky měla naplánované a připravené...bohužel to udělali dřív než bylo plánováno :D
    BPB
    BPB --- ---
    RAEVA: jj..to je ale přesně ten českej přístup..akorát kecat vo věcech a nic nedělat... třeba Poláci aspoň protestovali v ulicí.. Těžko říct..jaka´je skladba těch několika stovek anonů u nás..ale zaplať pánbůh za ně..a doufejme, že jim taky nejde jenom o seriaĺy zdarma na netu.
    Mě teda osobně znepokojuje nejvíc ta hnusná fašistická zvůle s jakou se na nás sypou tydle věci...jakoby to nestačilo..že je to posraný už u nás v republice..musí se to posrat všude na světě ? (rozuměj internet). Poslední svobodný medium..kde si člověk..když chtěl mohl vyhledat všechny informace...z různých pohledů a sám se rozhodnout s čím souhlasí. Takhle se akorát někomu dostává do rukou nástroj (ACTA) odstraňující nepohodlné stránky. Přičemž kdo bude rozhodovat ? Jak těžký je na nějakej server poslat "ty správný odkazy" a následně jako trest vypnout server ?
    A to ani nemluvim o filtrech..který budou muset nastavit všichni "providers"...dyk to je..jak kdyby mi někdo čet každej dopis..každou smsku do pr*******

    sorry..vzal sem to asi trochu emočně..ale fakt mě to dost zněpokojuje :(
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    cely text (zde:
    http://www.zive.cz/bleskovky/prectete-si-oficialni-cesky-preklad-dohody-acta/sc-4-a-162117/default.aspx) jsem necetl, ale podle tohodle clanku http://technet.idnes.cz/roithova-acta-umozni-sikanu-lidi-celnici-mohou-sacovat-i-notebooky-1fm-/sw_internet.aspx?c=A120126_182202_sw_internet_nyv

    se tam nakonec pasaz s moznosti kontroly elektronickych medii (foun/notebook/..) na letistich dostala. zajimalo by me, jak se to vyvine- "ten notebook, ktery nesu na rameni, neni muj..takze heslo neznam" "a kdo ho zna ?" "kamarad, kteremu ho vezu" "kontaktujte ho !" "on to heslo pry zapomnel";/

    holt dalsi notebook (ktery pouzivam jako hlavni comp) uz budu porizovat s hw podporou sifrovani v procesoru (vyssi rady od nynejsiho sandy bridge) a nebudu hazet do truecrypt jen data, ktery nechci sdilet se svetem, ale celej disk, abych nebyl popotahovanej kvuli par stazenym serialum.
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    BLOOD_ELF: diky.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    HOIC nebo Solaris prez VPN. Nebo teda aspon myslim, ze to by melo bejt dostatecny. Velkej odbornik v tom zatim taky nejsem.
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    zdravim, je nejaky user-friendly zpusob, jak na ddos bez moznosti zpetneho trace ip ? (loic anonymni neni).
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Woah tak to uz je opravdu moc. Nutil lidi brecet kvuli padlimu diktatorovy, kdyz si konecne vsichni oddechli, ze je po nem a ted tohle....Chudaci lidi tak, to je fakt strasny.
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    BLOOD_ELF: Treba moment prekvapeni :-)
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    BLOOD_ELF:
    Kdo v Severní Koreji použije mobil, je válečný zločinec – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/257349-kdo-v-severni-koreji-pouzije-mobil-je-valecny-zlocinec.html

    Identicky postoj jako ti kdo podepsali Acta
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    S_TEJK: Hmm nejaci hnupove asi nepochopili, ze utok mel byt az v 18...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam