• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAILASHWikileaks - Assange - Revolution now! + Anonymous + Bradley Manning a Snowden
    OTZ
    OTZ --- ---
    už ok
    RAEVA
    RAEVA --- ---

    OTZ: ani mě nefungují
    OTZ
    OTZ --- ---
    nefunguje irc.power2all.com jenom mě?
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    Proto je třeba udělat radikální kroky a omezit monopoly.
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    jo no, někdy mi tyhle souvislosti fakt nedochází :D mam hrozně dlouhé vedení fakt...stydím se :)
    LOLIRAPE
    LOLIRAPE --- ---
    RAEVA: presne tak jak napsal LOPIK V jako Vendeta je pod autorskou ochranou WB a můžeš to brát jako takový klasický matrixový humor... ;)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    RAEVA: Je to byznys Warner Brothers, který tu "masku" (resp. komiks + film) i původně vydali a pak nechali natočit..
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    dnes jsem v rádiu slyšela, že masky anonymous vyrábí jedna firma (bohužel název mi vypadl) která také stála u zrodu těch pochybných acta, sopa a pipa...takže vlastně tím, že si někdo koupí masku, tak ještě podporuje ty hajzli... člověk aby si dal pozor co si kupuje a koho tim podporuje...
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    já myslim, že je to jejich normální postup...jinej postup nemaj a neznaj ... takže hledaj vůdce a myslí si, že když ho odstraní tak anonymous zaniknou? :D no jen aby pak nepronásledovali každého koho potkají v masce...
    OTZ
    OTZ --- ---
    OTZ: ..ale je faktem, že Anonymous může být kdokoliv.

    Možná je to podobný případ, jako ono slavné umístění blikajících obrázků na stránky epileptiků.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    je vidět, že pro FBI jsou Anonymous kriminální skupina, u které je potřeba najít a zneškodnit jejich vůdce. řvu z toho smíchy! Amíci jsou fakt primitivové
    ZHAQ
    ZHAQ --- ---
    RAEVA: "vytvořil infrastrukturu skupiny" hehe
    OTZ
    OTZ --- ---
    Zvěřejnění databáze ODS nebylo plánovaným činem Anonymous, někdo cizí si chtěl přihřát polívčičku nebo hůře vrhnout na Anony špatné světlo.
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    obzvlášť pro někoho jako já, vůbec nevím co je nihilistický a asi to najdu na wiki :D
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    jj je to zábavné počteníčko :D
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    RAEVA: nihilistický mučedník - to je moc!
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    Evropský rozhled » FBI – psychologické profily vůdců skupiny Anonymous
    http://www.evropsky-rozhled.eu/fbi-psychologicke-profily-vudcu-skupiny-anonymous/
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    Česká vláda pozastaví ratifikaci protipirátské smlouvy ACTA - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/vlada-pozastavi-ratifikaci-smlouvy-acta-v-cesku-ftu-/domaci.aspx?c=A120206_150939_domaci_jw
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    OTZ: souhlas, ale divil bych se kdyby casem neunikl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam