• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRUNLinkedIn & Xing / Social Networking for Professionals
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    taky se vám stává, že Linkedin "doporučí" jako lidi které znáte někoho, kdo na linkedinu vůbec není? A když to potvrdíte, tak jim vyspamujete email?
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    LBW: nie, nevidim v tom zmysel a pridanu hodnotu.
    LBW
    LBW --- ---
    Uvadite nekdo na svem Linkedin i typ osobnosti podle MBTI?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    BRUN
    BRUN --- ---
    LAUNCHER: tady je vysvetleni. jde o kvalitu profilu http://www.marijeanjaggers.com/linkedin-all-star/
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    LAUNCHER: treba to ma nejake rozmezi 90%+ nebo tak neco. Ale ted jenom hadam, nechce se mi to googlit.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CRS1138: Tenhle procentualni ukazatel profilu uz na strance nevidim (ze by ho nahradilo "Profile Strength"?), ale kdyz tam byl, nebylo to 100%, protoze mi chybela fotka a par dalsich veci...
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    SLUPKA: mate sve profily na 100 %? Myslim, ze to by mohlo byt duvodem pro All-Star status.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    LAUNCHER: mám tam taky all-star, nevím co to znamená...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Co je to na Linked-In ten "Profile Strength", ktery se mi znenadani objevil na profilove strance?

    To ma kazdy "Profile Strength" na hodnote "All-Star" nebo jsem se o to nejak specialne zaslouzil?
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    DUMBO_STRANG: no kazdopadne je to jedna velmi neuzitecna ptakovina, ktera mozna mela v zarodku velky potencial.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ja jsem v posledni dobe ziskal pocit, ze na linkedin jsou jen indove a ja :D Kdyz si dam vyhledat "kolegy" v nasi spolecnosti, tak mi to najde jenom Indy, joinul jsem par groups typu "linux jobs" nebo "/bin/bash" a tam jsou taky jenom Indove :D
    DUMBO_STRANG
    DUMBO_STRANG --- ---
    CRS1138: Bohuzel ne. A vidim, ze jsem ani poradne neodpovidal na tvuj dotaz.

    Napada me pouze nasledujici - Linked in take pracuje s pojmem "related skills", ktere neustale nabizi tobe abys je ve svem profilu uvedl. Myslim si, ze u lidi kteri si zadne skills nevyplnili v jejich profilu to nabizi neco podobneho na zaklade ostatnich informaci ktere uvedli jinde v profilu. A zaroven to zobrazuje tu samou nabidku jejich kontaktum pro doporuceni. V tomto seznamu se pak treba podle specializace firmy pro kterou dotycny pracuje nebo pracoval muze objevit cokoliv. Dam priklad - dotycny mohl pracovat na personalnim v graficke firme, proto mut to i kdyz o grafice nic nevi haze "Grafic Design".

    Tolik moje domnenka. Nijak podlozene to nemam.





    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    CRS1138: Může být - já prostě na sobě viděl přesně tohle.
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    ZAPPO: ja jsem presvedceny, ze tyto me linky by si na profil nikdy nedali napr. 'Photoshop' nebo 'Graphic Design' a presto mi tyto skilly dava u nich LI k endorsementu
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Z mý zkušenosti jde o věci, který jsem dřív v profilu jako "skills" měl a i když jsem je smazal (neaktuální nebo jsem je nechtěl inzerovat) - a lidem se nabízí pořád.
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    DUMBO_STRANG: presnejsi informace nemas?
    DUMBO_STRANG
    DUMBO_STRANG --- ---
    CRS1138: Protoze to nedavno takhle debilne zavedli a veskery koncept endosmentu na Linked in tim poslali do kopru. Funguje to tak, ze lidi ted klikanim nesmyslne doporucuji jine lidi. Tot vse.
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Jak funguje endorsement system na LinkedIn, proc mi to u nekterych kontaktu nabizi, abych je doporucil jejich skill v necem, o cem vim, ze to urcite neumi a jako skill si to ani sami na svuj profil nedali?
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    ja som si svoje connections nechal uzamknut, nepotrebujem, aby niekto snoril v mojich vodach:]

    a pridavam si tam ludi, ktori maju zaujem o nasu firmu, ci hladaju pracu atp. nikdy nevies, naco to budes vediet vyuzit a ku komu sa broadcastovana informacia dostane, ale pre recruitera ma tato siet pomerne slusnu hodnotu, hlavne ked mas nejaky image a ludia potom vedia, ze sa na teba mozu obratit ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam