• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    NTR23: jen doplním, do toho nastavení se dá dostat i "nahoře", kliknutím na Most recent a pak Edit Options - tam dole musíš ten link "honit", protože se většinou automaticky začnou načítat další, starší příspěvky :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    TUSIL: Psal jsem skupiny, myslel jsem stránky.
    Každopádně jsem dostal na mou otázku odpovědi:

    Zobrazují se většinou jen ty stránky, a) na které chodíš přímo (a často) b) které mají hafo komentářů c) jejichž statusy často lajkuješ nebo komentuješ.

    V podstate Facebook dáva stránkam nieco ako Rank,Zobrazujú sa ti stránky s pre teba vyssim rankom.

    Nastavení aby se Vám zobrazovalo vše je zde. Pokud ale máte olajkováno tisíc stránek, tak se z updatů na zdi zblázníte.



    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Tak po delsi dobe opet zde :)

    BULHI: Davame to do podminek souteze a po vyhercich chcem dolozit vek. Zatim pokazdy se kvuli tomu menilo poradi vyhercu, protoze lidi to proste nectou :) Facebook dokaze automaticky vysledovat, pokud nekdo porada ty souteze na fb strance a ne v aplikaci (tj. lajkovani fotek v albu), ale v aplikaci to bude kontrolovat uz hur (do ty funkcnosti facebook nevidi). Druha vec je, jestli to chces riskovat, protoze sem tam nekoho vyhmatnou a jde do kopru (viz. datart)

    NTR23: Skupina nema fanousky ;) Myslis skupinu nebo stranku? Hledas ten prispevek v "Hlavni prispevky" nebo v "Nejnovejsi prispevky"? V hlavnich se zobrazujou prispevky podle nejaky interni priority, kterou maj napr. novy stranky hodne malou.
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    NTR23: kde to bylo?
    NTR23
    NTR23 --- ---
    už jsem to našel
    NTR23
    NTR23 --- ---
    CAPITALD: Tak jsem ty své stránky prošel. Olajkoval jsem jich 186. A tím jak jsem je procházel, zjistil jsem, že jich je mnohem více, které mi nezobrazují updaty na zdi.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    CAPITALD: ať hledám jak hledám, takové nastavení nemohu dohledat.

    Pomůže někdo?
    CAPITALD
    CAPITALD --- ---
    NTR23: nekde v osobnim nastaveni mas limit zobrazovanych updates. zda se, ze jsi dosahl limitu, kde mas treba cislo 300, coz odpovida trim stum pejdzi, ktere lajkujes. nejdi ten limit a zvys si ho o desetinne misto, at mas chvili klid
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Netušíte někdo kde může být problém.
    Jsem správce ve skupině, ale updaty se nezobrazují na mé zdi. Přitom je nastavena stejně jako jiné skupiny a tam se updaty zobrazují. Jak mám potom vědět, jestli se to nezobrazuje jen mi nebo i fanouškům.
    FUMO
    FUMO --- ---
    ADAMM: gratulujeme a přejeme hodně úspěchů! ;-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    No, takže už je to venku, více informací na to konto docela brzo ;)

    Ataxo koupila 100 % v konkurenční H1.cz | mam.ihned.cz -
    http://mam.ihned.cz/c1-49337970-ataxo-koupila-100-v-konkurencni-h1-cz
    BULHI
    BULHI --- ---
    ctu si ted nize postnutej clanek o pravidlech soutezi
    Pravidla soutěží na Facebooku - Sunitka.cz
    http://www.sunitka.cz/c/50/pravidla-soutezi-na-facebooku

    zarazila me ta podminka 18 let.. kdo jste nekdy delal nejakou soutez, to fakt testujete, jestli neni uzivatel mladsi? samozrejme ze zadany datum narozeni stejne o nicem nevypovida, takze je to jedno, ale spis me to udivuje tak nejak z principu.. sleduje vubec nejak facebook dodrzovani tech pravidel?
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    ADAMM: imho gaychat 1-2 dni nechat a potom premazat. Svoj ucel to splni a nebude tu balast. Funguje to u vela auditiek.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    JEREMIUS: mela by byt spis odborna, ale ted se zase jeste tak moc neuhnulo od tematu (facebook app), i kdyz tech "chatovacich zprav" by se tu mohlo osazenstvo vyvarovat :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    OFFINKAA: Tak konec blbnutí děcka!

    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JEREMIUS: asi se shodneme, že spíš odborná, TUSIL může chat promazat - ale zas bych to nějak nehrotil, když si tady občas zablbnem s nějakou legrací jako dneska, tak se imho svět nezboří...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    nebylo by od veci stanovit, jestli tohle bude vice ci mene odborna diskuze, nebo chat o kravinach
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    FUMO: uka!
    FUMO
    FUMO --- ---
    OFFINKAA: tak jsem si to teda udělal, není to špatný ;-)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    FUMO: di di :-P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam