• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    FUMO
    FUMO --- ---
    ADAMM: zkusit to zkus, pak poreferuješ, osobně teda fandím všem lidem z té naší malé zemičky, kteří se prosadí :-) zrovna Adam bych řekl, že šanci má.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JEREMIUS: to taky netuším. ale zkusíme a uvidíme :)

    NaH1 » Social Media Success Summit 2011
    http://blog.h1.cz/social-media-success-summit-2011/
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ADAMM: Otazkou je, jestli mas sanci se na velke mezinarodni konferenci opravdu nejak prosadit.
    FUMO
    FUMO --- ---
    ADAMM: tak jasně :D ale já mám na LinkedIN kontaktů asi 50 (nevím přesně, jsem línej se kouknout), nepracuji ve firmě co má největší PPC spend ani 100+ lidí... takže nevyplatí. Tvůj přístup je ale naprosto správnej a věřím, že přesně v tomhle případě to za to stojí!
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    FUMO: osobně bych velmi uvažoval, že bych do toho šel i sám za sebe. ale ne kvůli informacím, ale kvůli personal brandingu :) mám za to, že mých 500+ LinkedIn kontaktů je pro ČR už ok, ale nemám pořádné kontakty do zahraničí. finta je v tom, dát o sobě vědět, etablovat se jako "ten člověk s divným jménem z Prahy" (Českou republiku radši neříkat, to si budou plést s Čečenskem). říct, že pracuju ve firmě, která má nejvíc twitter / 4sq uživatelů, největší managed spend v PPC a 100+ lidí na centrále... a pak když někdo z těch amíků bude potřebovat poradit ohledně nového projektu v CEE, je tady šance, že si vzpomene na mě / nás. na to je investice 600 dolarů imho v pohodě.
    FUMO
    FUMO --- ---
    NAKOR:
    ADAMM: ta cena je v pohodě, když ti to zaplatí firma, pro jednotlivce je to fakt hodně. Trochu pochybuji, že informace tam získané vyváží 600 doláčů, ale mohu se plést, že ;-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    NAKOR: fyzickou :) ale jsou z toho jen videa, transkripty třeba vůbec...
    NAKOR
    NAKOR --- ---
    ADAMM: Za on-line verzi nebo fyzickou ucast?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    NAKOR: podle mě je to zcela ok cena - v tomto případě. dvoudenní LeWeb stál normálně přes tisíc euro...
    NAKOR
    NAKOR --- ---
    600 dolaru za online konferenci je fakt masakr!
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Jinak koho by to zajímalo, za H1.cz / Ataxo budeme psát o probíhajícím Social Media Success Summit - http://www.socialmediasummit11.com - bude tam mluvit solidní množství top lidí (Guy Kawasaki, Jeremiah Owyang, Mari Smith, Brian Solis, Erik Qualman, Dan Zarella a další), a na H1 blogu a Twitteru budeme popisovat, co jsme se dověděli :)
    BARD
    BARD --- ---
    Nekamenovat, prosim...:-)
    NAKOR
    NAKOR --- ---
    Je to prorok! :)
    BARD
    BARD --- ---
    :)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    ADAMM: je to bůh :-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    id BARD aka Josef Šlerka vykládá o monitoringu soc. sítí, studiu nových médií, hloupých markeťácích a tak vůbec. imho pro vás zajímavý rozhovor:

    Ve sklepě s Josefem Šlerkou | Tyinternety.cz
    http://www.tyinternety.cz/udalosti/ve-sklepe-s-josefem-slerkou-3596
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ADAMM: Bohužel nic překvapujícího, Facebook je prostě kopa hnoje (co se vedení/pravidel/komunikace týká)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Ars technica - docela slavný blog - přišel o svou FB page kvůli falešnému nařčení z porušení autorských práv. Může se to stát i vám - a protože nejste Ars technica, vás se nejspíš nikdo nezastane.

    Facebook takedown followup: what happened, and what Facebook needs to fix
    http://arstechnica.com/tech-policy/news/2011/04/facebook-takedown-followup-what-happened-and-what-facebook-needs-to-fix.ars
    JOPS
    JOPS --- ---
    heh, tak co jsem se zeptal, tak mi asi tri minuty na to na FB vyskocila polozka ANKETY :))) heh :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    cus, tak koukam, ze uz nejak asi jedou ankety na FB... Ted mi reknete HOW ? :)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ADAMM: To vypadá fajn!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam