• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    JIRNET
    JIRNET --- ---
    TUSIL: Děkuju ti.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    JIRNET: zjistit to nejde, může tam leda napsat na zeď a doufat, že mu někdo odpoví ;) můžete zkusit kontaktovat někoho z facebooku, že je to vaše firma a nějak si pořešit převzetí stránky (nebo vytvoření nové a přesun fanoušků), ale pokud se nejedná a nějakou větší firmu, tak asi moc nepochodíte
    JIRNET
    JIRNET --- ---
    Ahojte, chtěl bych se zeptat, zda je nějak možné zjistit, kdo spravuje konkrétní stránky firmy na FB. Majiteli kdysi někdo udělal stránky, kde už má nějaké fanoušky, ale bohužel vůbec neví přes jaký mail se přihlásit. Děkuji za odpověď.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TOM_HOST: edit page > aplikace > povolit aplikaci události
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    brej den ... mame facebook stranky firmy a vim stopro ze tam byly udalosti ... rsp vsem nasim pratelum jsem mohl poslat do posty reklamu zejo ... ja jsem facebookovy antityp a hledam to tam uz hodinu ... kam to slo? to jsou nejake novinky nebo jsem chuj ja :))

    dik moc ... btw http://www.facebook.com/pages/CK-Agentura-HH/116312452479
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JEREMIUS: vida... no ohlasy docela dobré, nikdo nespal ani neodcházel. měl jsem před akcí trochu obavy, jestli mě ten maník ze socialsharks nevyfoukne téma - byl přede mnou a podle anotace to mělo být hodně podobné. ale myslím, že ten na Barcamp Brno nebude vzpomínat úplně v dobrém :D http://www.klaboseni.cz/result.php?hledane=%23barcampcz+ryby&klout=
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ADAMM: Jaky to nakonec bylo po tom předskokanovi? Já jsem zhřešil a šel na jinou přednášku, tebe si dám až ze záznamu :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Dá se citovat událost? Mám za to, že to dřív šlo, ale teď mi to nějak nejde. Přitom na své stránce cituju ve statusu svojí událost. Není potřeba to někde povolit?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Není to moc o marketingu... ale kdyby vás to zajímalo, moje prezentace ze včerejšího Barcampu :)

    Barcamp Brno - Nelžete zákazníkům v sociálních sítích
    http://www.slideshare.net/zbiejczuk/barcamp-brno
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    LUKASKORINEK: coz to jo, to já vím a používám, ale mě jde o to jak stránku donutit aby ty všechny odkazy na aplikace ukázala a člověk nemusel klikat na "více" aby si je rozbalil
    LUKASKORINEK
    LUKASKORINEK --- ---
    Jaké Facebook stránky spravujete?
    LUKASKORINEK
    LUKASKORINEK --- ---
    NIS: Vypiš si seznam listů z levého bočního menu, záložka restricted.
    LUKASKORINEK
    LUKASKORINEK --- ---
    KLAARKA: Nejjednodušší by pro Tebe mělo být kontaktovat Dana Kříže z Arbo Interactive, je schopný vykomunikovat věci s Facebookem velmi rychle. Obecně na něj i Facebook přesměrovává komunikaci z České Republiky, když se snažíš jít bez známostí na přímo.
    LUKASKORINEK
    LUKASKORINEK --- ---
    NEMRTVY: Pokud to uděláš v rámci pravidel Facebooku, tzn. přes tab, tak je to velmi snadné. Záleží na modelu, který si vybereš. Obecně počty fanoušků jako admin můžeš sledovat přímo po kliku na celkový počet fanoušků, ale v aplikaci na soutěže by jsi porušoval pravidla FB podobným způsobem.
    LUKASKORINEK
    LUKASKORINEK --- ---
    TOMBOM: Vytvoříš jednotlivé aplikace, které poté přes profilovou page app přidáš do stránky a zobrazíš si je v administraci stránky přímo v menu. V editaci je můžeš posouvat podle libosti.
    VASHA
    VASHA --- ---
    ADAMM: tohle uz je moc
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JEREMIUS: já si o tom myslím svoje... ale poptávka je poptávka, že ano. podle mě je tohle čisté, jasné a vypadá to rozumně. viděl jsem i jiné perly, třeba tohle:

    KORDA
    KORDA --- ---
    ADAMM: Máme, funguje. Ale je to, jak pise Tusil, doplnek k eshopu. Proste te to nahodi na stranky obchodu a to je vse. Par zakazniku to ale, dle pristupu, nalakalo.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Ježišmarjá, rádoby-f-shopy z XML feedu. To je skoro stejná móda jako mít vlastní slevomat.
    Má být ten plugofb.cz v něčem lepší, než milión ostatních? Klikl jsem na referenci a přijde mi to jako tuctovka: pouhé načtení feedu a nákup vede jen na detail produktu v e-shopu.
    Viděl jsem takové, co alespoň vedou rovnou do košíku (ale to už na to musí být připravený i ten e-shop)
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    ADAMM: Jo já zkoušel jen tu testovací verzi na ten týden nebo jak dlouho to mají a celkem mě to zaujalo, že jsem si to i naprogramoval také. Je to vychytávka přes ten feed
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam