• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    fb2.bmp (586854 B)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    TUSIL: mně se právě stává ,že jsou vidět i lidi offline. viz obrázek a ještě mám pod čarou další přátele,ale nenašla jsem jak udělat,aby se mi nezobrazovali na chatu skupiny,ale prostě všichni online.

    fb.bmp (1482558 B)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    IVUSHA: v chatu jsou videt jen online lidi (bud online, nebo na mobilu), timeline zrusit nejde
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    Ahoj,nevíte jak nastavit,abych viděla na chatu jen lidi online?Mám je tam nějak náhodně poházený,tak abych zjistila,zda jsou online,musim sledovat,která ikonka má v rohu zelenej puntík,nebo když vlevo dole vyroluju,tak tam mam cca 15 přátel a z toho je jen asi 5 online.A ještě jsem nenašla,zda jde zrušit ten timeline.Díky
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    TUSIL: Jo, super, díky to zas než se tom člověk takhle ze začátku zorientuje. Jen je škoda tý uvítací stránky, že nejde nastavit. Tak snad to brzo povolej. U toho LukOilu je třeba divný proč mají uvítací stránku i s upozorněním na Like a přitom jí nemají nastavenou jako úvodní :) Jinak v pohodě, ale timeline jim s tim asi taky dobře zamíchá
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TOMBOM: seznam fanousku: jdi na stranku, vpravo nahore klikni na admin panel a vlevo dole mas box "new likes" kde je odkaz "show all"
    zmena poradi aplikaci: kdyz najedes na aplikaci, zobrazi se vpravo nahore editacni ikonka, kdyz na ni kliknes je tam "swap position with", to ti prohodi poradi
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    TUSIL: To nevím, ale souhlasím. Ty stránky působěj fajn!
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    nespravujete nekdo https://www.facebook.com/lukoil.cze ?:) jsem prijemne prekvapenej, stranka co ma hlavu a nebojej se ani foursquare :)
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    A ještě mám dotaz v průvodci nové timeline píšou že se krom fotek může měnit pořadí aplikací, ale to jsem nikde nenašel. A pak ještě nemůžu najít seznam lidí kteří dali Like, tak jak to bylo doteď skryto u toho grafu tak to zas zmizelo...
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    SUPEREGO: to je dobrý nápad s tím bannerem :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MRTVY_KENNY: jo, je to hrozná demence :( kdybyste na něco přiišli, tak dejte vědět :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MRTVY_KENNY: tak to nejsi sam a vzhledem k tomu, ze si facebook prekonvertuje vsechno, tak se to asi obejit neda
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jinak teda me zacina srat to facebookovske prekonvertovani na jpeg a to tak, ze cervena loga dostavaji dik kompresi pekne na frak.

    vygooglil jsem, ze se to neda obejit. je tak?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TUSIL: tady naše. budu rád za poznámky.

    btw. na webu nabízíme timeline obrázky i svým fanouškům: http://www.siriri.org/2012/03/01/upravte-si-novy-profil-na-facebooku-a-podporte-siriri/

    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ADAMM: nj :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TIGRE: což jsou ideálně "všichni" že ano :) ale jsem rád, že třeba mBank tohle měla v roce 2007 :) jako obvykle o pár let napřed!

    ovšem, někdy to mělo takové zajímavé konce - když mBank zrušila pobočku v centru Brna, tak tam teď místo toho je pobočka Equa. no a člověk, co má v Equa na starosti pobočkovou síť přijel demontovat obrázek sama sebe, protože to nebylo jen na webu, ale fotky lidí z týmu byly i na pobočkách a to i poté, co dotyční z banky odešli :D
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    TUSIL: já bych spíš řekl, že je to dlouhodobý trend (představovat nějakým způsobem dedikovaný tým, který se o sm v té firmě stará...)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    btw prekvapilo me, kolik firem si tam dava fotku svyho teamu, to je ted nejak hip? :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    my mame zatim jen nasi, kritiku sem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam