• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    JPI: My Page is not a community Page, how do I remove the "Community Page" label?
    If you're the authentic representative of the Page you manage or if your Page is unrelated to the official Page we've linked it to, edit your Page. To remove the Community Page label or change the official linked Page:
    Open your Page's admin panel
    Click Manage
    Select Edit Page
    Select Basic Information in the left sidebar
    Click X on the Page listed in the Official Page section
    Type in the name of the official Page your Facebook Page is about, or leave the field blank if you're the official representative of the topic
    Click Save Changes
    JPI
    JPI --- ---
    TUSIL: ten tvuj link se mi nezobrazuje (kopiruju ho samozřejmě celej)
    JPI
    JPI --- ---
    TUSIL: No řešit to budu muset. Teď se mi na dvou firemních stránkách zobrazuje toto:



    link "Ozvěte se nám" vede na neexistující adresu http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=page_category_change

    Nevíte kde ten formulář najít?
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    TUSIL: ale nechapem preco ten username nemoze byt pouzity uz nikde, kludne aj v inom formate. Povedzme ze zakazany profil sa volal "zakazany" a mne nedovoli ani nove mena stranky ako "zakazany.profil", "profil.zakazany", "pred.zakazany.po". Jednoducho ani ich kombinaciu. to slovo je na nejakom blackliste a rad by som ho odtial dostal.

    TUSIL
    TUSIL --- ---
    NEMRTVY: to mel klient prevest osobni profil na page driv nez mu to zablokovali, mam pocit ze ty username jsou pak blokovany (jelikoz facebook ucty nemaze, jen blokuje)

    neresilo se to tady uz? ted si nejsem uplne jistej
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    JPI: Pokud je to opravdu stranka realny firmy nebo produktu, tak by se to stat nemelo. Nekde je na to i formular. Komunitni stranky totiz v urcity urovni "zajimavosti" pro lidi muze upravovat kazdej a to asi nechces :)
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    Kde sa mam obratit ak potrebujem vyriesit pripad zablokovaneho uctu. Klient pouzivaj sukromny ucet ako prezentaciu firmy, ten mu zablokovali (dalo sa cakat). Vacsi problem je ze vytvoril firemny page na FB a chce premenovat username na nieco ludsky zrozumitelne ale mu to Facebook nedovoli. Ak chce pouzit meno zablokovaneho uctu tak napise ze nie je pristupne, to iste ale robi ak da predosle meno aj s niecim navyse tak stale je zablokovane. Vyzera ze to slovo je na nejakej listine zakazanych slov. Ako z nej prec?
    JPI
    JPI --- ---
    Zdravim. Vadí něčemu, když mi Facebook na firemní stránce napíše, že byla překlasifikována na komunitní?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: no na ty filtry se ze zacatku mozna hodne lidi nachytalo, ale ted to pouzivaj jako normalni socialni sit. Kdyz si chci vyfotit obed nebo vyhled z auta, tak to hodim na instagram a ne na facebook, protoze je tam presnejsi zacileni na lidi, ktery ty fotky zajimaj.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: z mých známých je dost iPhonistů (a hodně jich má dokoupené i různé filtry navíc), takže se tam taky občas mrknu, ono to je líbivé, ne že ne :) sám tam někdy taky něco cvaknu.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Ja byl prave prekvapenej tim, ze tam mam asi 30 lidi z mejch 180 fb friends, coz mi teda neprijde uplne malo ;) Dokonce to presahlo tu kritickou masu, ze se tam sem tam jdu podivat, jestli je tam neco novyho a ostatni lidi to delaj taky (protoze lajkujou a komentujou).
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TUSIL: já to chvíli používal po uvolnění pro android. sdílení obrázků ale není úplně moje doména, takže jsem zas vycouval (stejně jako z pinterestu).
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    v cechach to moc nebude
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Jen tak pro info, kolik z vas tu ma instagram? Dejte pls + tomuhle prispevku.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    BLACKX, MRTVY_KENNY: ja to neberu jako naky extra poburujici, ale predstavte si, kdyby mel takovej clovek resit fakt nejakou krizovou situaci :)

    MRTVY_KENNY: protoze mam v planu zacit brat utokem i mensi firmy a hledam priklady, jak to nedelat :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    TUSIL: rsp. mi prijde vetsi pruser to, ze si tam rymuje nesmysly, nez ze odpalkuje relativne standardnim zpusobem nekoho, komu se zpravy nelibi. obecne je oboji na stejne amaterske urovni, az se divim, ze se tim vubec zabyvas.. :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    TUSIL: treba je to znacka prvnich rymovanych zprav formule jedna :))
    ja vim, ale ze by to bylo (imho) nejak extra poburujici, to asi ne.
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    TUSIL: Zase nikdy se nezavděčíš všem a vždycky se najdou lidi, co budou rejpat. Tohle mně připadá ještě relativně slušné, dalo se to i hůř :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MRTVY_KENNY: "kdyz si to myslis tak ten muj post tady nemusis cist a muzes dat unbook" :)) vzdyt je nesmysl takhle s lidma jako znacka komunikovat, zvlast kdyz jsi na socialnich sitich proto, aby si tu konverzaci s lidma mohl vest
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam