• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BLACKX: stává se to, vloni např. Datart
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    Stalo se vlastně už někdy, že by nějaká stránka, co provozuje takovouhle soutěž, byla za to nějak potrestaná? Víte o nějakém připadu?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    SUPEREGO: vadi mi to, posilam jen zpravu s linkem na prevedeni profilu na page, nikdy sem si nikoho takovyho do pratel nepridal ;)
    FUMO
    FUMO --- ---
    SUPEREGO: dřív jsem jim psal "víte, že takle se to dělat nemá a bla bla bla jak by se to dělat mělo". Jedinej kdo mi vůbec odpověděl byla restaurace Jiná krajina s tím, že to nevěděli a jestli bych jim poradil jak dostat ty lidi co mají ve friends do skupiny atd. atd. tak jsme si chvíli psali.

    Pak jsem je stejně přestal sledovat, protože takždý ráno hodí na FB celé menu a protože pracuji daleko je mi to k prdu.

    Odpověď, vadí, ale nemá čas je edukovat, už to jen ignoruju.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TUSIL: ADAMM: To rád slyším, měl jsem trochu vnitřní rozpor s nahlašováním; je to malá stránka, jsem zaujatý admin dalších stránek, nechci být "práskač". Ale už mě to prostě sere.

    Btw otázka na všechny: Vadí vám, když se na vás obrací značka (firma nebo neziskovka) jako osobní profil? Odpovídáte na žádosti o přátelství od takových značek?

    Mě osobně to vytáčí, žádosti o přátelství v drtivé většině zamítám. Setkal jsem se ale s překvapeným pohledem jiných lidí, kterým to vůbec nevadí a klidně se se značkou přátelí.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    SUPEREGO: na to jsem narazil taky, sileny a ten inzerat je jako tresnicka na dortu "dam vam korunu za lajk, takze diky a pokud budete fakt tu korunu chtit poslat, tak mi poslete cislo uctu" ... co ja vim, tak ani 1kc na ucet poslat nejde, ne?:)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SUPEREGO: tyvado, těm jsem zrovna asi před měsícem psal a odpověděli mi docela rozumně, že nevěděli blablabla.... no tak tím spíš je vypičovat ;)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ADAMM: ha - omouvam se, mas pravdu neni to tam... prisahal bych, ze to v report moznostech byvalo, alespon jako field s moznosti popsani duvodu...
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    WERT: http://casopisrybarstvi.cz/magazine/facebook už asi pátá za poslední dva týdny. před chvílí prošel přes nové internetové humory link na inzerát, ve kterém někdo tady na nyxu nabízel korunu za každý lajk (lol). už mě to nebaví, ne zrovna tahle, ale podobný soutěže mi teď nějak začaly zasírat news feed.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TIGRE: fakt to tam je? varianta "soutěž proti pravidlům"? já jsem nic takového neviděl...
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Rozklikni si menu napravo pod timelinou - je to tam jako jedna z možností...
    WERT
    WERT --- ---
    SUPEREGO: jakou?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    omg tak asi poprvé nahlásím soutěž proti pravidlům, už mě to fakt nebaví. jak se to přesně dělá? nahlásit stránku?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TOMBOM: na to existujou aplikace - ale já osobně to teda rozhodně nedoporučuju.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TOMBOM: me se to obcas stavalo pri vyvoji aplikace, ale nedokazu si uz vzpomenout cim to bylo :/ otevrit primo ta page mu jde? jeste mozna naky problemy s http/https?
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    ADAMM: No, ještě aby to tam šlo posílat nějakym automatem, třeba když dá firma novou aktualitu na web tak jí hned poslat do FB to by bylo nej :)
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    ADAMM: No on mi tvrdí že má nejnoější firefox na Win 7 a že mu to nejde ani na druhym počítači ve firmě. Mě přijde že maj něco asi zakázanýho na lokální síti...
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    jinak ještě jedna pozitivní zpráva - nastavování publikace zpráv do budoucna :)

    Facebook Adds Post Scheduling For Pages - AllFacebook
    http://allfacebook.com/post-scheduling-pages_b90445
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TOMBOM: nějaký zakázaný prvky ve starým IE? nemůže si to pustit v nějakým normálním prohlížeči? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam