• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    :))
    FROGY
    FROGY --- ---
    TOMBOM: ja mam tohle uz pomerne historicky reseno pres aplikaci, ktera se tusim jmenuje RSS graffity a bezi to ok. Ale mozna uz jsou nejaky lepsi reseni, nevim
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    Ahoj, mám dotaz ohledně postování na zeď. Klient chce ať mu udělám aplikaci co bude načítat nějaké rss a postovat mu to na zeď stránky ve FB. Vím že ten hootsuite.com to třeba dělá, ale když hledám po netu tak pořád narážím na postování na zeď uživatele. Měl by někdo nějaký typ? Díky
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: ty business ucty maj pristup do aplikaci (a zalozek), ktery pocitaj s normalnim userem a sem tam se najde nejakej rozdil, takze klientovi pod business uctem aplikace nefungovala uplne korektne
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SUPEREGO: no právě, to je ten business účet, jak to psal TUSIL. celkově pěkně na hovno, protože s tím třeba nešlo nastavit krátké username a mělo to i další různé nevýhody. nedoporučuju.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    SUPEREGO: jo a ten obrázek ukazuje, kde se takové stránky vytváří – na hlavní stránce dole pod tím zeleným tlačítkem
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TUSIL: nemáš vůbec nic, loguješ se e-mailem a heslem a jediné kam to vede, je tvoje jedna stránka. Takhle vytvořené stránky nemůžou vstupovat do interakce mimo svojí stránku. Nebo přesněji řečeno – není vůbec možné dostat se mimo takovou stránku a v horní části vůbec není pole pro vyhledávání. Fakt zajímavé, vůbec jsem o tom nevěděl...

    TUSIL
    TUSIL --- ---
    SUPEREGO: ale mas pak business ucet, ne?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    ADAMM: BTW věděls že lze zakládat FB stránky bez osobního účtu? Narazil jsem na to nedávno a dost mě to překvapilo. V takovém případě by se mohlo jednat o "heslo k fb page".
    EDMAN_DORT
    EDMAN_DORT --- ---
    EDMAN_DORT:
    Tak jsem to konecne vygooglil... v IE zaclo vse fungovat po pridani teto radky:
    header('P3P: CP="CAO PSA OUR"');
    php-session-cookie-in-frames-using-internet-explorer

    Uf
    FROGY
    FROGY --- ---
    ADAMM: aha, to me nevim proc vubec nenapadlo - diky!
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    FROGY: žádné heslo k FB page neexistuje. vždy se používá heslo ke tvému osobnímu FB účtu (pokud tím myslíš situaci typu přidání admina na stránku).
    FROGY
    FROGY --- ---
    pls jak obnovit/zadat nove heslo k fb page?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Your password was leaked and cracked. Sorry, friend.
    linkedin, nedik ;)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    EDMAN_DORT: odkazy na fotkach jsou ok, odkazy u uzivatele jsou spatny
    EDMAN_DORT
    EDMAN_DORT --- ---
    EDMAN_DORT: Kdo pomůže vyřešit dostane krabici SVIJAN 11 :D
    EDMAN_DORT
    EDMAN_DORT --- ---
    Ahoj, mám dost nepříjemný problém v jedné soutěžní app.

    https://apps.facebook.com/soutez_svijany/

    V IE (zkousel jsem na IE9) nefungují odkazy na fotkách hned na hlavní straně app. Mělo by se přejít na detail fotky. Jinde funguje, nevím co s tím :(

    Můžete prosím někdo poradit?
    Díky
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SUPEREGO: znám znám ;) jedni moji kamarádi šli tak daleko, že vytvořili i fotky, kde zmorfovali dvě tváře dohromady, aby se to nedalo dohledat pomocí reverzního vyhledavače obrázků a vůbec se docela snažili, aby to vypadalo co možná realisticky. a byli úspěšní (dělali to taky na politickou objednávku).

    mimochodem, ještě než Rath zafrčel do vazby, tak se objevila těsně předtím taková veselá kauza "falešný Rath naletěl Infobaden" - viz:
    Kombajnova strojovna
    http://kombajn.bloguje.cz/928075-jak-napalit-ceske-novinare.php

    tohle je ten fake profil: http://www.facebook.com/rath.david
    zatímco pravý profil vypadá mnohem víc jako fake! http://www.facebook.com/david.rath.184?v=wall
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam