• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    GAF: Zaplať si firmu, která ti ty reklamy bude spravovat a nemusíš tohle řešit :-)
    GAF
    GAF --- ---
    Čau lidi, prosim vás jak se reklamuje na facebooku, kolik to stojí a hlavně kde ta reklama je pak vidět?

    Z toho co maj na stránkách ve "vytvořit reklamu" nejsem teda moudrý. A nějak nechápu co znamená 10 dolarů za den a zároveň zobrazení nebo jak...

    Prosim Vás vysvětlete mi to někdo nějak jednoduše.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MUI: ne, protoze pres api nejde zjistit seznam fanousku stranky
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    TOMBOM: napravo nahoře v rozbalovacím menu klikni na report a pak na spodní link "is this your intelectual property?"
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    TUSIL: a to se hlásí přesně kde?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TOMBOM: nahlasit stranku, jeden z duvodu je, ze ti ta stranka patri ;)
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    Ahoj, když jste tu u toho rušení tak řešíme problém, že klientovi bývalý zaměstnanec založil page na fb a pak zmizel a administrátorství k tomu není. Tak si klient založil novou page a po nás chce ať tu starou zrušíme. Nějaké nápady? Díky
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: koukám, že jich tam zas až tolik není :) ale jestli ho zrušíte, tak si mě nepřejte!! :) https://www.facebook.com/pages/Majo-Elias-Photography/195543920521904?sk=photos
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: malo nahlaseni, ale klidne hod link a postarame se tu o to :))
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MRTVY_KENNY: nemyslím si. i když o víkendu jsem se potkal s fotografem, co má u sebe na stránce ve fotogalerii bradavek, že jsem se fakt divil, že mu to prochází :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ADAMM: to znamena, ze casem budou i bradavky? :))
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Facebook Unleashes Powerful Marketing Tool: Page Post Targeting By Age, Gender, Likes, and More | TechCrunch
    http://techcrunch.com/2012/07/31/page-post-targeting-enhanced/

    já to musím říct docela čekal - a bude to podle mě hodně zajímavé :) cílení normálních postů podle věku, vzdělání atd.
    VASHA
    VASHA --- ---
    jezisi pomoc, snazim se udelat ucet na Facebook Ads aby se dalo platit ceskou menou a vubec to nejde nastavit, cetl jsem na internetu ze to lze, ale vubec nevim jak ... udelal jsem novy ucet a porad tam mam prednastavenou menu USD. Nevite co s tim?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Jak jsme pripravili Instagram miniaplikaci pro Rock for People ... https://smagazine.youngmedia.cz/blog/nase-prace/instagram-rock-for-people-2012/ :)

    Zaroven testujeme blog v ramci zalozky FB Page
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ha vyzrát na to doporučenými dopisy, to by mě nenapadlo :)
    JPI
    JPI --- ---
    Pokud by to někoho zajímalo, tak se mi po dvou měsících podařilo vyřešit problém o kterém jsem psal zde JPI.

    Nakonec jediným řešením, které pomohlo, byly ty doporučené dopisy klasickou poštou. Na to vždy po několika dnech zareagovali a emailem se omluvili za špatné přeřazení.

    Bohužel při první komunikaci nezaregistrovali, že chci stránky přeřadit dvě, takže jsem celý proces opakoval. Nejprve neúspěšná snaha kontaktovat je elektronicky a pak doporučené dopisy.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Pardon, že ruším vaše úvahy, ale tady jsem o tom ještě nespamoval:)
    Dneska jsme s pár dalšími rozjeli blog http://www.kliktivisti.cz o využití nových médií pro nevládky. Utíkejte se podívat!
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    SPLNYX: ta uvaha je spatna, protoze nemas zadnej pop3/imap server, na kterej by ses mohl pripojit :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    aha. Sprava > Použít záznamy o aktivitách.
    presne tohle chcu udelat. pouzit zaznamy. o aktivitach. presne.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls kde najdu naplanovane posty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam