• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    DWAY
    DWAY --- ---
    Zdravim, jsem na facebooku spolupravce jedne stranky z technickych duvodu. Jenomze mi chodi upozorneni od te stranky a vesmes me to nezajima. Nevite nekdo jak to vypnout?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ADAMM: ale ja ho nemuzu ani zobrazit ... navic nejvic hodnocene a nejvic navstevovane jsou prave za celou dobu tech stranek ted v listopadu ... navic v te mobilni appce to vidim

    BARD
    BARD --- ---
    SUPEREGO: narazili:)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TOM_HOST: měl jsem stejný problém... vypadá to, že u posledních příspěvků (cca od poloviny listopadu) se začaly zobrazovat jen ty úplně úplně nejúspěšnější. nefunguje přepnutí na "post by page", jen přímý odkaz na konkrétní měsíc, čili např. https://www.facebook.com/BMW.Ceska.Republika/timeline/2012/11

    to zobrazí všechny příspěvky.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Asi jste na to už narazili...

    Data Boutique - Několik čísel o českém Facebooku
    http://databoutique.cz/post/37179186721/nekolik-cisel-o-ceskem-facebooku
    CMAN
    CMAN --- ---
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    CMAN: pokud to pouzivas i k osobnim vecem a mas tam lidi, ktery tvuj business nezajima, tak bych se radsi priklonil k variante vytvoreni novy stranky a pozvani jen lidi, ktery to bude zajimat

    pokud tam totiz budes mit i lidi, ktery to nebude zajimat, tak budes sam proti sobe, lidi to nebudou lajkovat/komentovat a to ti bude snizovat edgerank
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    CMAN: ve fb jde tusim nejak exportovat kontakty z profilu do csv a nasledne ve strankach jde import csv :)
    CMAN
    CMAN --- ---
    LUBANCZ: musel bych znova vytvaret kontakty

    TUSIL: jsem osvc takze je to na pomezi firma/osoba
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TOM_HOST: nedela :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    dela to i chrome i ff ... pritom pages+ na iphonu zobrazuje vsechno korektne
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    at se dnesk podivam na kterekoliv pages tak nevidim cely listopad .... dela vam to taky? a taky to dlouho nacita
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    CMAN: zalezi na tom, co je predmetem toho profilu - pokud se jedna o firmu, tak bys ani jinak nez stranka fungovat nemel
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    CMAN: otazka zni, proc si misto toho nezalozis klasickou firemni stranku?
    CMAN
    CMAN --- ---
    chystam se pomalu prehodit osobni profil na firemni stranku.... ale je to nevratny krok...

    jsou nejaky duvody proc to neudelat?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TUSIL: pěkný case, sdílel jsem to od vás pro nevládky :)

    Jinak ze strany Blažka - asi není jednoduché reagovat pozitivně, mazání příspěvků je taky nesnadné. Zvážil bych možnost znevěrohodnit argumenty a vůbec legitimitu Greenpeace, přičemž podotýkám, že cílovka blažka asi nebude mít úplně překryv s fandy Greenpeace.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MRTVY_KENNY: hlavne se jako nezasvecenej clovek nedozvis, proc to mazou ... jde jen o zasranou zed, nebo je to i pravda, na kterou nechtej odpovidat? Greenpeace to muzou krasne otocit proti nim.

    Otazkou je, jestli nema Blazek maslo na hlave, to se pak v pozitivni otaci blbe :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    TUSIL: koukal jsem. ja jsem teda amater, ale moc me nenapada, jak to otocit v pozitivni vec..
    ovsem mazanim se jim to imho jen presune tam, kde mazat nemuzou..
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Blazkovi hejtujou lidi z Greenpeace na zed .. jak byste to resili? Ja myslim, ze by se to dalo otocit i v pozitivni vec :) https://www.facebook.com/youngmedia.cz/posts/377496202339270
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam