• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    TUSIL: Díky
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    JEREMIUS: driv to slo, ale pak to zrusili ... jedina moznost je autorizovat aplikaci s pravama pro zapis na zed a pak to za uzivatele poslat sam, coz za to asi ani nestoji
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Když chci mít na stránce sdílecí tlačítko, aby to návštěvník mohl odeslat na svou zeď, lze předdefinovat, jaký text u toho bude? Myslím jeho zprávu, ne popisek stránky. Aby třeba tady https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/cfs-ak-ash3/676389/1002/550261658320698-/Screenshot.jpg místo "Say something..." bylo "Hele, našel jsem super hyper mega cool stránku".
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    OFFINKAA:
    WILDDUCK: osobně jsem byl spokojený s kluky z Apploud - http://www.apploud.cz
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    WILDDUCK: brandzfriendz, falanxia, bubble
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HLAVNI_KAT: Ne, opravdu: FB je hromada ruznych databazi, ktere drzi pohromade jen taktak; to je ale zamer, nikoli chyba. Pokud by to melo drzet pohromade pevneji, nezvladlo by to stovky milionu uzivatelu. Takhle se obcas stava, ze se neco nezobrazi, neco nejde lajkovat, etc.; vetsinou jsou to docasne problemy (byt uznavam, ze mne treba docasne neslo komentovat ani lajkovat asi ctrnact dni v kuse).
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ono to bonzovani mozna i funguje 8)

    Miloše Čermáka zablokovali kvůli jednomu příspěvku na stránce Reflexu - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/clanky/milose-cermaka-zablokovali-kvuli-jednomu-prispevku-na-strance-reflexu/
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    JEREMIUS: Zkousel no.. I sem mazal ty cookies a tyhle kraviny a hlavne lidi to u mne nevideli..tak uvidim no:-D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HLAVNI_KAT: Zkoušel jsi to vypnout a zapnout? Ale vážně, jestli je to problém teď, tak chvíli počkej. Na FB každou chvíli něco blbne/nefunguje.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    HLAVNI_KAT: spis "tam", neco podobneho jsem videl i u sebe. a pri kazdem refreshi se to chovalo mirne jinak (rsp to vylistovalo nic, nebo jenom neco a pokazde od jineho casu..)
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    HLAVNI_KAT: Ani kdyz nekdo z mych pratel najede na muj profil nic nevidi..
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Mam problem s profilem.. Kdyz najedu na svuj timeline.. zmizi mi vsechno projedou mi tam roky co tam sem a nic tam nejde videt. Nemam kam srolovat a v pravo mam jen narodil jsem se. Naka chyba tam nebo u mne?
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    TUSIL: Ses si tim jistej me chodej pozvanky ze skupin kam bych se nepridal ani bohovi (nemam ty lidi rad) Tak jsem predpokladal ze to pomci nejakeho javascriptu nacitaj snazil jsme se neco najit na netu a jelikoz ten FCB neni open web tak jsou to jen kuse utrzky...
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    WILDDUCK: Tak urcite, drze tu muzu doporucit sebe / Youngmedia :)
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    Ahoj,
    můžete mi prosím doporučit agenturu pro vytvoření soutěžní aplikace na Facebook s rozpočtem v řádu desetitisíců korun? Jeli to vůbec možné....
    REPRAK
    REPRAK --- ---
    Zase jeden rychlej. Jak se da zjistit, jestli je uzivatel prihlasenej k Instagramu? Resp. jestli je prihlasenej a zaroven uz autorizoval moji aplikaci? Neboli hledam neco na zpusob getLoginStatus() JS FB SDK (php FB SDK taky takovou funkci nema a musi se to delat ponekud oklikou, kterou sem nasel az po delsim hledani a to asi jenom proto, ze FB api je vic pouzivana...u Instagramu sem nic takovyho nenasel :/)

    Diky :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    Ahoj asi jsem spatne filtroval ale da se nejako pozvat lidi z jine akce nebo skupiny ?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    JEREMIUS: coz mi pripomnelo, jak se mi vysmali na jedne sluzebne, kdyz otevirali nejaky mapovy software, ktery stavkoval, kdyz jsem jim rikal, ze jim to ukazu na mapy.cz
    takze asi jak kde a jak kdo..
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ADAMM: Nějak si to povolení FB ve "firemním" firewallu musí obhájit ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam