• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    může se hodit, pokud chcete zkoušet FB remarketing:

    Produktový remarketing na Facebooku snadno a rychle | PeckaDesign
    http://www.peckadesign.cz/reference/produktovy-remarketing-na-facebooku-snadno-a-rychle
    XSI
    XSI --- ---
    Mně se to stalo u čistě textovýho postu, taky se neposlal a v záznamech o aktivitách hláška že se nezveřejnil.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KORINKOWICZ: JJ Hootsuite jsem zkoumal, asi ho budu muset začít používat mno...
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    CERMINEK: resenim je pouzit na to nejakej jinej nastroj, napr. https://hootsuite.com/
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ADAMM: Mě se neztrácejí, v záznamech o aktivitách je pod naplánovaným příspěvkem hláška, že se to nepovedlo zveřejnit, ale docela mi to znepříjemňuje situaci :/
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CERMINEK: no já se s tím setkal tedy poprvé dnes - ale nikde se mi ani žádná zpráva neobjevila. byla to fotka s popiskem a prostě jen tak zmizela :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    XSI: Ha asi jsem na to přišel, děje se to hlavně u příspěvků, kde není žádný popisek. Resp u naplánovaných fotek bez popisku...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    XSI: A nějaké řešení? mě se to u dvou stránek děje víc jak týden a nic jsem zatím nenašel :/
    XSI
    XSI --- ---
    CERMINEK: Taky se mi to minulý víkend stalo, nepotěšílo.
    DONDI
    DONDI --- ---
    KORINKOWICZ: To je obavam se z trosku jineho soudku.

    Ja chtel propagovat manualne konkretni prispevek, ktery v dany okamzik byl jiz cca 24 hodin stary (a mel uz nasbirany urcity organic reach) a nebyl posledni (pred nim bylo rada prispevku, ktere promovat slo).

    I po nekolika dnech tenhle jeden konkretni prispevek promovat nemuzu :/
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    DONDI: to je takova novinka, no ;)

    Facebook zrušil možnost promovat automaticky poslední příspěvek stránky - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/clanky/facebook-zrusil-moznost-promovat-automaticky-posledni-prispevek-stranky/
    DONDI
    DONDI --- ---
    Podle jakeho klice Facebook urcuje, ktery prispevek muzu propagovat a ktery ne? Dnes jsem se poprve setkal s tim, ze mam u prispevku "Propagace není k dispozici"? Jedna se o cca. 24 hodin stare album s fotkama.

    Diky.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    ADAMM: a bye-bye, milé taby. Za mě dobré!
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    https://www.facebook.com/business/news/A-Streamlined-Look-for-Pages

    tak to bychom měli. zpět k jednomu sloupci ;)
    WISHUS
    WISHUS --- ---
    SUPEREGO: Vypadá to použitelně, díky. Vyzkouším a dám zprávu, jak jsem byl spokojen.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    WISHUS
    WISHUS --- ---
    Ahoj,

    doporučíte mi nějakou webovou aplikaci, která mi umožní uspořádat jednoduchou anketu se soutěží na facebooku.

    Něco jednoduše nastavitelné s exportem do xls nebo csv, statistikou a možností vložit nějaký trackovací kód od googlu jako bonus.

    Počítám, že se zapojí cca 10000 účastníků a nevadí mi, když bude app placená:-)

    Našel jsem surveymonkey a milion dalších služeb, ale raději bych něco vyzkoušeného.

    Díky,

    jakub
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    CERMINEK: Jop a tady je ta hláška:
    Omlouváme se, ale při publikování tohoto naplánovaného příspěvku došlo k nějakému problému. Můžete zkuste tento příspěvek nyní publikovat nebo odebrat.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj, taky se vám posledních pár dní děje, to, že se nezveřejňují naplánované příspěvky? Měl jsem na pár dní dopředu naplánováno (skrze facebook, ne přes app) pár příspěvků a jejich zveřejnění neproběhlo. Musel jsem je postnout ručně ze záznamů o aktivitách. WTF? Chaby u mě nebo u facebooku?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    LUBANCZ: jsou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam