• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    HHANULKA: zkuste to u českého soudu. to chci vidět, jak to prokážete. ty články jsem četl a situaci na osmičce sleduju dlouho. ale to nic nemění na tom, že těžko něco prokážete - stránku zakládala fyzická osoba (jinak to stejně nejde). jestli má něco šanci (imho), tak je to spor s úředníky / vydavateli městkého časopisu o zneužití pravomoci nebo tak něco.
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    SUPEREGO: díky moc
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    RIPCURL:
    tahle pokud vím celkem žije: https://www.facebook.com/groups/234311130031247/
    a osobně sleduju ještě tuhle: https://www.facebook.com/groups/MarketingvSM/ (ale to se váže ke konkrétnímu předmětu na stunome a sleduju to trochu proto, že Mateze s Mášou znám a lidi v té skupině občas taky; ale všiml jsem si, že tam občas píšou i lidi z mktg komunity obecně)
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    Ještě jedna otázka, je na FB nějaká česká skupina o social media? přijde mi trochu škoda, že se tahle komunita tak nějak poflakuje okolo sebe a nesdílí svoje dojmy a napady. Je jasny, že každej si jede na tom svym pisecku, ale takhle se social v cechach bude posouvat hrozne pomalu. Tady to neni spatny, ale preci jen, radeji bych to mel na FB nez jen tady :) Díky za tipy na skupiny
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    HHANULKA: právě že oficiální byla a důkazy na to jsou, ale to FB asi nebude zajímat
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    ADAMM: tak to nam asi v GE vymira cilovka :D
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    :))

    ADAMM
    ADAMM --- ---
    RIPCURL: tak podle toho, co říkali, se jednalo o deaktivované účty (+ lidi, co umřeli a jsou tak označení, ale to u nás asi moc časté nebude)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    RIPCURL: my přišli o 950 fans z 80 000. Mám z toho radost, ale trochu si jí chladim vědomím, že metodiku té "čistky" asi nezjistíme a míru přísnosti taky ne.
    Trochu jako když jsem minulý týden sepisoval údaje z únorových insights a zjistil jsem, že:
    Počet lajek na konci měsíce = x
    Počet lajek na začátku měsíce + počet lajek získaných během měsíce = y
    Počet lajek na začátku měsíce + počet získaných - počet odlajkovaných = z
    ...a x se nerovná ani y, ani z. O jednotky až desítky. Ale stejně jako s tou čistkou mi přijde, že pokud tím stránky nepřišly o polovinu svých lajek, nemá moc cenu se tím vzrušovat.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Sice ne k pages, ale FB. Jak u osobniho uctu vypnu rozrazovani prichozich zprav od kamaradu a other. Vetsinou mi tam clovek ce neni v pratelich dotaz a ja pak kdyz si toho vsimnu po mesici nejsem dvakrat nadsenej.
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    TUSIL: tak my přišli o 1.500 fans z 38.000. coz me docela zarazilo. Myslite, že ma cenu vubec zjistovat vice info? Sere mě to, že kdyz neco potrebuju ja od FB zjistit tak se na me vysere, ale udela cistku a mohl by alespon rict koho teda smazal.
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    ADAMM: díky, odkaz kupodivu funguje :)
    MASOUT
    MASOUT --- ---
    RIPCURL: Máme pokles ( asi 1000 fans). Kouknu na to za pár dní a jsem zvědavej o koho jsme přišli. Minulý rok se mi tam z ničeho nic přihlásilo díky suggestion asi 3000 čmoudů, tak doufám, že ztráty budou z jejich řad...
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    HHANULKA: to je zcela bez sance - a neni divu. Jak to ma FB "poznat"? Imho ta stranka ani nebyla nikdy oficialnim majetkem mestske casti... Takze nas to muze stvat, ale bohuzel.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    ADAMM: Takže šance zrušit privatizovaný FB městské části, který si pro sebe uloupila ODS, když věděla, že končí, asi není, co?
    https://www.facebook.com/praha8
    Jak ukrást 3 000 lajků anebo co všechno lze na Praze 8 zprivatizovat? | 8jinak
    http://www.8jinak.cz/...nt/jak-ukrast-tri-tisice-lajku-anebo-co-vsechno-lze-na-praze-8-zprivatizovat
    Zkusila jsem nahlásit duševní vlastnictví, ale bylo to vyhodnoceno jako neopodstatněné.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    RIPCURL: zaregistroval jsem pokles, ale ne brutalni :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    OPTYK: jo :) popsal jsem to tady:

    Pár novinek z Facebooku - adamm na cestě k moři
    http://zbiejczuk.com/blog/2015/01/par-novinek-z-facebooku/

    pokud ti ten link nebude fungovat, poptej se v okolí, případně to můžu udělat i já, když mě dáš admina.
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    Ahoj. Máte nějaký osvědčený tip, jak změnit jméno stránky, i když má více jak 200 fanoušků? Potřebuju za název dát jen .cz díky
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    Ahoj, tak to všimli jste si někdo nějakého brutálního poklesu fans na fb?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    takova "kulturni vlozka".. nahled na inteligenci FB (jde o soukromy ucet):
    nevim, jestli jsem paranoidni, ale posudte sami. vcera jsem nasdilel clanek o lunaparku. jeden z mnoha komentaru byl castecne i narazkou na scenu z kurvahosigutentag. dneska jsem odkaz daval znovu na vyzadani jinde a hle, co mi FB nabidl jako related...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam