• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    ADAMM: dám tomu pár týdnů na doplnění nových tvarů. pak to klidně zveřejním (pokud nebudou mít nic proti moje zdroje...)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SUPEREGO: a nechceš ho zveřejnit? třeba ho někam nahodit a že bychom o tom udělali článek na Newsfeed? :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    ADAMM: tak kdyby vám někomu seznam chyběl, hlašte se. Dostal jsem od Jany a od dalších a ještě jsem to rozšířil o nějaké zaznamenané u nás...
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SUPEREGO: zeptej se Jany Leitnerové, ve středu o něm mluvila, imho ráda přespošle / nasdílí :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Řešili jste někdy na stránce blokování sprostých slov? Nemáte náhodou dostatečně kompletní seznam, kde by byly všechny možné varianty slov (pády, časy,...)?
    Našel jsem seznam tady, ale než si to začnu přepisovat a přetvářet, radši se vás ptám. Rozmozl se nám na FB stránce takový nešvar a už to fakt nejde řešit jednotlivě.
    VENTSA
    VENTSA --- ---
    Zdravím lidi, nemáte někdo pozvánku na product hunt, kterou byste mohli postrádat? :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY: // aha, tak zjevne to uz neumi ani oni, tak pardon.. tu titulku webu pak maji teda ale dost zavadejici..
    TINT | Facebook Hashtags
    https://support.tintup.com/...r/portal/articles/1302815-why-does-tint-not-support-facebook-hashtags-
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls jak se daji vytahovat verejne posty podle nejakeho hashtagu, docetl jsem se, ze z API to od verze 2 zmizelo, ale jak to pak delaji sluzby typu http://www.tintup.com/ ? to maji nejake enterprise API na zaklade smlouvy s FB a vidi vic?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, mam na webu Facebook Like tlacitko, bez jakehokoliv identifikatoru. Existuje zpusob jak zobrazit nejakou statistiku pro ten web? Jako nejvic likovany prispevky, atd. Idealne bez toho abych se musel ptat pro kazdou url zvlast. Pokud je potreba pridat nejaky identifikator, prosim o nejaky howto, moc jsem toho nevygooglil.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosím Vás, nevíte někdo, jak upravit časovou notifikaci událostí? Momentálně se mi upozornění zobrazí hodinu před konáním akce.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    https://www.facebook.com/events/1544757352413308/

    trocha vzdělávání, hodně popíjení ;) stavte se, tento čtvrtek od šesti večer, Grid, Opatovická 18, P1. jubilejní 10. babeltalk :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    kamarádovi někdo hacknul účet. Mám možnost ten účet nějak nahlásit? (Ten člověk se velmi rychle odkopal, že to není Adam)
    PANZIK
    PANZIK --- ---
    TOMBOM: v sources je log udalosti, vypada to pak takhle: 09:28 - Oct 11 Successful update - via pull
    08:57 - Oct 11 Successful update - via pull
    08:26 - Oct 11 Successful update - via pull
    .....................
    Jinak mi to normálně funguje, zkus to znova prolézt a udělat třeba test s jiným RSS.
    UBIK
    UBIK --- ---
    nazdar, už nevím, kde se ptát, tak nad bude mít někdo nápad: změnil jsem si kdysi na FB jméno, ale když se nechám vyhledat podle aktuálního jména, tak se za ním mé původní stále rozbrazuje v závorkách. lze to nějak změnit? díky!
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    SUPEREGO: zase to ma vyhodu, ze se to zobrazi pratelum lidi, ktery to komentovali :) Ale nevim na jak velky strance to chces delat, pripadne kolik ocekavas komentaru. Kazdopadne zadnou app jsem na tuhle konkretni vec nezaznamenal.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TUSIL: tohle jsem si všiml, že občas dělá Zuckerberg, ale správa komentářů na FB je při větších počtech tak neskutečnej fuckup, že se tomu chci rozhodně vyhnout.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    SUPEREGO: zajimavy :) nemuzes pridat prispevek s rozhovorem, kam lidi do komentaru budou davat otazky a do reply bude psat "osobnost" pod svym profilem odpovedi? a admin to bude cistit od zbytecnyho balastu okolo?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Máte někdo zkušenosti s pořádáním živých rozhovorů aka "Chat s osobností" na Facebooku? Řeším, jak to udělat, jestli je nějaká rozumná použitelná aplikace na FB, nebo jestli to mám spíš dělat na našem webu.
    Hledám místo, kam budou moct od určité chvíle uživatelé napsat svoje otázky, ty budou padat do nějakého zásobníku, někdo v admin rozhraní uvidí ty otázky, bude k nim psát odpovědi a pak se budou rovnou publikovat. Prostě stejný styl jako je v online rozhovorech na iDnes atp.
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    PANZIK: no to dlvr.it jsem taky našel ale nic mi to nepostne. Je tam nějaký náhle jak ten příspěvek pak vypadá jako to bylo u toho RSS graffiti? Nebo nějaký debugger který mi řekne že mám ve feedu chyby? Nějak to tam nemůžu nikde najít proč mi to nešlape.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    id BARD ;)

    Data Boutique - Dynamika počtu aktivních fanoušků stránek  Islám v České republice nechceme a dalších
    http://databoutique.cz/...ika-po%C4%8Dtu-aktivn%C3%ADch-fanou%C5%A1k%C5%AF-str%C3%A1nek-isl%C3%A1m-v
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam