• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    RUDIE: pravda s okurkou mekáč v rámci možností ještě vytančil s elegancí, tak uvidíme jak to dopadne pro KFC. nicméně tím, že jde o posranou cenotvorbu a klasický bulšit vysvětlení v tom, že by šlo o druhou okurku moc nevěřím :)
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    Ale každopádně to bylo fakt velmi úspěšný, tenhle [ TIGRE @ Facebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps ] článek je vtuhle chvíli na idnesu třetí nejčtenějśí článek za posledí týden a na FB to mělo obří úspěch taky.)

    Srovnal bych to s "nezapomeň na okurku")
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    já upřímně na "špatná reklama taky reklama" nevěřím. to, že tě maj všichni za čůráka ti žádná vizibilita nenahradí. ta kauza imho není záměr, pouze odtrženost od reality :)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    TIGRE: Mně se zdá, že to měli celý dobře vymyšlený neboť špatná reklama, taky reklama. A každá reklama, co je zadarmo se počítá...
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    LUSY: Business Manager. pravda, na start ti dovolí dva (plus jako třetí může být tvůj původní soukromý), ale ze zkušenosti pak stačí napsat na helpdesk, že jich potřebuješ víc a pustí ti to (pokud je všechno v pořádku - jako že tam nemáš opožděné platby a na těch existujících účtech reálně utrácíš - nemusí to být ani nijak horentní sumy).
    LUSY
    LUSY --- ---
    Jakým způsobem přidám na Facebooku nový účet pro správu reklam? (pod svůj profil) Jde mi o to abych měla různé účty na různé projekty (nejen kvůli fakturaci, ale i kvůli přehlednosti). Jak se to dělá? Nebo nějaké lepší řešení? Děkuji
    CODEHUNTER
    CODEHUNTER --- ---
    TIGRE: to je neakej viral?
    Neco jako to jsme fakt necekali ze lidi nepochopi a tak nam delejte chvily reklamu zadara az slavnostne oznamime ze dopravne je 0kc. A za par kc o tom bude vedet cela CR:)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Zákazníci se posmívají KFC kvůli nezvládnutému startu rozvozů „zdarma“ - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...kvuli-rozvozu-zdarma-db4-/ekonomika.aspx?c=A160606_081812_ekonomika_nio
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    eeh.. takze kdyz pouziju formatovani a nekdo to nasdili, tak to pak vypada takhle (formatovani fuc)? jako vazne?

    GROK
    GROK --- ---
    zkousel sem ruzny prohlizece, nicmene problem se sam vyresil za cca 24 hodin vse zaclo fungovat opet normalne
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    GROK: Prohlížeč od Avastu?
    GROK
    GROK --- ---
    vypada to ze je nakym zpusobem blokej facebook, ale pritom je divny ze kamoska se krz ten novej prohlizec (od avastu) poprvy zalogovala a normalne byla na svym uctu, ale mne to tam nepustia pokud nepromazu cookies tak se nedostanu ani facebook.com
    GROK
    GROK --- ---
    RUDIE: jj zkousel, nepomaha dve hodiny lezu po forech a zkousim co se da, zkusil sem i uplne novej prohlizec , zalogoval se a nic bila obrazovka
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    GROK: zkousel jsi komplet vysypat historii, cookies apod v prohlizeci?
    GROK
    GROK --- ---
    nevite pls nekdo cim to muze byt ze mi na stolnim pocitaci jak doma tak i v praci prestal fungovat facebook a to i stranka facebook.com nebo jakykoliv jiny stranky s ni spojeny..pritom jinde v baraku na stejnym pripojeni to jede normalne, podotykam ze na telefonu mi vse bezi jak ma..
    bud je obrazovka uplne bila nebo to hlasi toto:

    Je nám líto, ale bohužel došlo k chybě.
    Na odstranění chyby usilovně pracujeme.

    na mail mi nic nedoslo ze by byla nekde chyba, diky za pripadne rady
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    https://www.facebook.com/events/285361988463189/#

    Přijďte na brněnský Babeltalk. Bude Kefírer a Skypicker :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Last minute komerční sdělení... Po delší době mám opět školení pro veřejnost, pokud by se chtěl zúčastnit někdo z nyxu, tak má 10% slevu ;) je to už tento čtvrtek a je tam poslední místo ;)

    více info zde:

    Adam Zbiejczuk - školení: Sociální média pro váš business
    http://www.zbiejczuk.com/skoleni/
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    LUBOSSTREJCEK: muzes me nakopnout (nejaky priklad, jak to myslis)?
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    CRS1138: Ne, ale zkus vymyslet nejaky platební mezičlánek.
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Da se na FB Group nastavit procentualni komise pro admina teto FB Group?

    Pro charitu se snazime vytvorit skupinu, kde by lide mohli nabizet a prodavat sve 2nd hand veci. Jde zaridit, aby automaticky z kazde uzavrene transakce pripadlo treba 10% teto charite?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ADAMM: koukám, že mám blbě title ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam