• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    a jak se vam libi ten redesign stranek? me se libi, ze jsou zase konecne pouzitelny zalozky, ktery predtim presunuli do skrytyho menu
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    ADAMM: OK, dik... zkousel jsem psat na support, ale zprava s screenshot prilohou se neodesle :) Dobry vedet, tahle informace o vice lidech mne uplne minula.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SANTUS: teď to reportovalo víc lidí, předpokládám, že to je glitch související s přechodem na nový vzhled pages. nedělal bych si z toho starosti, nejspíš to bude brzy zase v pořádku :)
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    Zdravice!
    Nevedel by nekdo, proc se mi prestaly zjevovat starsi posty na strance, kde jsem jedinym vlastnikem?
    Co si pamatuju, tak zadne nastaveni jsem nemenil a druha stranka je v pohode a obsah se normalne zobrazuje.

    https://www.facebook.com/pixelarium

    Pokud jsem prihlaseny jako admin, tak vidim resp nevidim "tohle"
    0b5278cf90d10a97ea8eb8d0c34fc161.png

    V pripade, kdy sajtu prohlizim v modu "View as Page Visitior" tak vse funguje tak jak ma. Stejne tak i mobilu, posty jsou videt.

    Chrome, IE, Vivaldi - situace stejna vsude (kazdy browser ma jiny addons, IE je cisty)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Tak kdo chcete na Babelcamp, už si můžete koupit lístek :) nebo se mrknout, kdy, kde, kdo a jak...

    Babel Camp
    http://www.babelcamp.cz/
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    Ahoj, mam dotaz. Jsem administrator stranky, ale nezobrazuje se mi u prispevku takovy tlacitko "liking and commenting as", kde si muzu prepnout, abych neco udelal ne za sebe, ale za tu stranku. Zakladateli te stranky se to tlacitko zobrazuje, ale ja jsem nastavenej jako admin a mel bych tudiz mit identicky prava. Tusite nekdo, v cem je chyba?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Co boti pro Messenger, planujete nekdo pouzit? FB to promuje hlavne pro eshopy/sluzby, ale podle me se tam da vymejslet plno jinejch veci, treba hry, souteze atd ...
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: s tema telefonnima cislama je to docela ... nejak bych nechtel davat svoje cislo verejne mezi stovky/tisice cizich lidi do chatu :) premejslel jsem nad tim mit externi stranku, kde by clovek/streamer/znacka meli prihlaseni do svyho fanklubu a nejakej bot by to v chatu periodicky spamoval + bot by mel prikaz, kterej by lidem rekl, jakej maj level, kterej by si zvysovali prave tim, ze na ty strance dali e-mail, pisou do chatu, navstevujou streamy uz delsi dobu atd.

    Taky me napadlo (trochu podobny tomu kresleni obrazku) mit alternativu pub quizu, kde by na streamu moderator daval otazky a lidi by na ne mohli na externi strance odpovidat. Sice by to bylo trochu narocny na timing (aby lidi nemeli moc casu to goolit vs. delay pri streamovani je cca 10-15 sec), ale dalo by se to dobre gamifikovat :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: livestream nebyl, protože nebyla v Gridu zrovna funkční wi-fi. a bohužel musím říct, že ten FB Live byl solidní flop... nezvládl jsem to po technicko-organizační stránce, speaker byl z toho pak vynervovaný a prezentace se mu taky moc nepovedla, přitom měl podle mě co říct. padlo tam několik pěkných nápadů, které myslím, že určitě stojí za vyzkoušení:

    1) kreslení obrázku, kde lidi v komentářích hádají, co to je
    2) celebrita live, lidi píšou otázky a svoje telefonní čísla a celebrita pak na některé z nich volá a kecá s těmi lidmi

    jinak padly takové klasické tipy, jakože je nutné jít naplno od začátku, že nemá smysl házet tam klasické televizní formáty, že se pořád musí něco dít a stupňovat napětí atd.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ADAMM: chtel jsem se stavit na Babeltalku, ale nakonec musim bejt jinde. Live stream z toho nebude? Talk o fb live by me zrovna docela zajimal :))
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Change your Language to Pirate

    https://www.facebook.com/changetopirate
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: mě to teda třeba zajímá a chtěl bych s tím teď o prázdninách něco vykopnout (máme novýho klienta, kde to dává smysl a jednoho stávajícího, kde se tomu otevírá nový prostor). kdybys měl chuť se o tom pobavit, nechceš se stavit na Babeltalku? případně někdy na pivo v Praze... ;)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL: vlastne jeste moznost promitat tam slajdy a sebe jen v malym okne, ale to je asi samozrejmost :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    AVATAR: i tak se daj vymejslet zajimavy veci (jen z patra co me napada):
    hlasovani v chatu, ktery se zobrazi v tom live videu
    prikaz pro pridani otazky, kterou na konci prednasejici zodpovi
    vlozeni twitter feedu do live videa
    prikaz, kterej lidem posle odkaz na stazeni prezentace
    periodicky spamovani chatu s odkazem na pridani do newsletteru ... :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TUSIL: tak ja to budu potrebovat jen na prednasky pro par lidi :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    AVATAR: i na ten existujou boti, se kterejma se da vymejslet nejaka zabava a trochu vic zapojeni od lidi :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TUSIL: ja brzo budu (youtube), ale doufam, ze vystacim s integrovanym chatem.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Koukam, ze na Babeltalku se bude resit FB Live a tak by me zajimalo, jestli tu nekdo vubec resi streaming live videa na FB/Youtube/Twitch nebo jiny platformy? Posledni dobou s tim docela experimentujem, zvlast po technicky strance, jak dostat do videa i nejaky interaktivni prvky a grafiku a taky interakce s publikem co se tyka chatu a ruzny aplikace na to navazany (treba quiz, kde se moderator ve videu muze ptat na otazky a lidi muzou real-time odpovidat, atp.), fantazii se tam meze moc nekladou a vidim tam docela dobrej potencial i pro znacky :)

    Takze, resi to tu nekdo? Pripadne kdyby nekdo resil neco konkretniho, tak klidne do posty muzem zabrainstormovat :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Babeltalk - poslední před prázdninami, se zahraničním hostem :) 30/6 Praha, 19:00

    https://www.facebook.com/events/1227550877270026/

    FB Live pro Gazeta.pl
    Sociální sítě pro český hokejový tým
    Best & Worst of Facebook pro známé české hudební skupiny a festivaly :)
    JOHNY115
    JOHNY115 --- ---
    Nevíte někdo proč nejde pozvat lidi ve skupině na událost té skupiny pokud je nemám i já jako správce skupiny v přátelích?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam