• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ADAMM: jak jste se ptali na bota... tak už ho máme nasazeného. jestli chcete otestovat, tak prosím :) případné chyby - budete moc hodní, když mi je napíšete sem a ne všude možně jinde, díkec :D je to vánoční skřítek na doporučování knížek z nakladatelství Egmont.

    https://www.facebook.com/egmont.cz/
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SUPEREGO: Michal Černý to teď pro nás bude dělat... imho dobrá volba: https://www.linkedin.com/in/cernymichal/
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Sháním někoho, kdo umí programovat facebook chat bot. Mohli byste doporučit?
    EGGH
    EGGH --- ---
    Také máte problém s nalogováním se na FB?
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    UCKO: no . . nevim, nic se nestalo, furt stejný, někdo mi napsat muze a nekdo ne :D
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    UCKO: no už jsem to deaktivoval, mesenger mi zustal, kontakty taky, ale nektery mi napsat normalne muzou a nektery nemuzou, jakto ?
    UCKO
    UCKO --- ---
    GUMIDEK30: Zamysli se
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    ahoj,
    mám takový dotaz, když si deaktivuju FB, zůstane mi mesenger a v něm všechny kontakty přátel které jsem na fb měl ? .) dík
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    SVANC: mozna te admini zacali hlasit a mas povest spamera. A nepouzivas sprosty ci nevhodny slovicka? To je pak hned.
    SVANC
    SVANC --- ---
    Zdravím a mám dotaz. V posledních týdnech jsem poměrně dost aktivní hlavně na Babišově profilu - kriticky :) - a nedávno mi začal FB téměř všechny příspěvky (nejenom u Babiše) označovat jako spam, přestože často ani neobsahují nějaký odkaz a jde o nově napsaný, nikoli kopírovaný text. Zkoušel jsem "Nahlásit problém", ale žádná reakce a nic se nezměnilo. Co je pravděpodobnou příčinou a dá se to nějak vyřešit?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    pouzivate nekdo Social Bakers Suite? mam ted moznost si to v praci nechat koupit, byl jsem u nich i na najaky prezentaci, ale to bylo jeste pred letem a dost se mi to vykourilo z hlavy :D
    resim ted, jestli si nechat poridit ten lvl 2 nebo lvl 3 - osobne mi prijde ten nejvyssi level zbytecnej /ten nejnizsi zase uplne k nicemu/, ale mozna jsem nejaky zasadni vyhody/featury prehlid... Je tam neco zajimavyho krome tech predikci vysledku kampani?
    Mel bych teda od nich jeste pred tim dostat nejaky free trial, ale tak ptam se takhle dopredu....
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    Proč do těch seznamů vlastně FB hodil vidle? Kazilo to cílení reklamy?)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    VERONIKA22: taky se toho dne děsím a taky jsme to včera zaznamenali ... jinak předpokládám, že to je nějaký umíráček, no. kdyby někdo věděl o jakékoli náhradě, bylo by to mega :)
    KATCHA_CZ
    KATCHA_CZ --- ---
    Ahoj, máme založenou stránku na FB, ale některým kolegům/správcům nelze na stránku pozvat přátele. Když dají Pozvat, Fb jim vyplivne třeba jen 5 lidí ze 150. Čím to může být? Díky za radu.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    RUDIE: ano nedají se vytvářet ale měla jsem uložené adresy těchto seznamů a tak mi fungovaly stále. Ale dnes ráno se mi už zase vše načetlo takže včera to byl asi jen nějaký pokus o výpadek. Ale stejně to asi jednou přijde, že to FB zatrhne :o(
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    ja myslel, ze seznamy jsou mimo hru uz davno?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Mohu se zeptat zda někdo tuší jestli dnes FB vypnul zobrazování obsahu ze seznamu, který mám vytvořený? Jelikož mi to nefunguje už od rána jinak vše ostatní je ok. Tak mám podezření, že FB udělal poslední zásah a seznamy budou už zcela k ničemu.
    Ale jsem fakt zoufalá, abych si u např u 100ti stránek zapnula upozornění :o( to je děs běs, jinak už nikdy neuvidím co dnes zveřejnili :o(
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES:

    v tomhle ale kamarade nemas pravdu, viz treba clanek https://phpfashion.com/jak-overit-platne-ic-a-rodne-cislo
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    protože jsem měla cca před 3 rokama napadenej účet, tak po mě chce FB fotku občanky. A ano, tohle považuju za legitimní, a správný.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: prosimte bud tak hodnej nemachruj tady zakonem, kterej je v danym kontextu uplne irrelevantni

    ICO ma stejna pravidla pro vytvoreni jako RC a tim padem by melo RC misto ICO fungovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam