• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MAGI: ja vim, ale do ignoru si page dik tomu snad nedaji, takze to zkusim :)
    MAGI
    MAGI --- ---
    MRTVY_KENNY: Mně to teda pořád radí ať zvu (konkrétní) lidi, kteří reagovali na post a přitom už na stránce jsou (resp. se jim líbí a/nebo jí sledují). Což mi přijde jako trochu fail. A jinak za mě nezvat, vždycky, když mě vyzve nějaká stránka ke sledování, reaguju na to spíš negativně ve smyslu, že kdybych chtěla tu stránku sledovat, sama to udělám. Takže už to nedělam :).
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    JUSTIF: kde najdu to others... nevidim. Mam cz verzi a zadne ostatni zde neni :( nebo musim u vsech lidi kliknout na pozvat ?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    fb otravuje s timhle.. pls jak teda tech 37 lidi pozvu na page?

    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    ADAMM: Diky. Doufal jsem v nejake uzivatelsky prijemnejsi nastaveni.

    Nicmene jeste otazka, mam oblibene skupiny, ktere se mi vzdyv aplikaci vypisovaly, nyni se mi rada z nich jiz nezobrazuje, prestoze jsou nemenil nastaveni. Netusite duvod a jak navratit stav?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    SUCZKER: jednoduše mi Facebook, pravděpodobně mou chybou, založil stránku firmy, když jsem si firmu doplňoval do osobních informací. Jenže tu stránku fakt jako firma nevyužijeme, ale zase nechceme být úplně anonymní. tož, co si tak pamatuji, existovali jen info stránky o firmě. ad1 existuje to vůbec ještě? ad) lze stránku killnout a nechat vytvořit přehledovou stránku?
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    CERMINEK: coto ??
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ahoj. nevím zda volím správné vlákno, ale při vyplňování "práce" v mém osobním profilu, jsem odklízení založení stránky... tož Ok, asi se můžeme nějak propagovat. ale jsme firma, co Facebook nepotřebuje a nemá pro nás smysl. jde tu stránku killnout a zobrazovat na Facebooku jen tu info page? U některých firem jsem zaznamenal právě jen tu info stránku...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY: tak po dvou tydnech se odsprajcoval jeden z produktu, druhy zustava stale "processing".. proc tam informacne pisou, ze to trva nekolik minut, to netusim.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SRNECEK: no můžeš viditelnost příspěvků omezit na nějakou užší skupinu.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, lze nějak vypnout na FB funkci, aby osoby v kontaktech neviděli příspěvky, jež přidávám? Díky.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ADAMM: bohuzel. chrome, firefox, safari to same a v appce nevim jak se na tu polozku dostat..


    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MRTVY_KENNY: u mě ok :) jinej prohlížeč / mobilní appka?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls jede vam stranka https://www.facebook.com/support ? :))
    pry tam mam zpravu, ale najede mi jen bila stranka bez obsahu
    CASPERDJ
    CASPERDJ --- ---
    MRTVY_KENNY: Nahlásil jsem to a přes noc vše vyřešili:) což teda koukám...každopádně díky za info.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CASPERDJ: netusim. muzes to nahlasit, ale mi se to stalo naposled tak pred pul rokem, kamos to hlasil nekdy minuly tyden... nekdy to jde, nekdy ne.

    nechcu nic rikat, ale na to, kolik lidi na tom maka a jake se v tom toci penize, tak plno veci funguje pofiderne nebo vubec..
    CASPERDJ
    CASPERDJ --- ---
    MRTVY_KENNY: Takže jedině čekat dokud to nevyřeší?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CASPERDJ: maji to rozbite, mi to sem tam taky delalo, a hlasi to sem tam vic lidi.
    CASPERDJ
    CASPERDJ --- ---
    Ahoj, vznikl mi takový problém, mohl by jste mi někdo poradit?
    Jsem správce události a na události se dá plánovat příspěvek, příspěvek naplánuji (čas a den) a dám naplánovat, dřív se mi v události naplánovaný přispěvek zobrazil v řádku a mohl sem ho spravovat, přeplánovat atd, tet mi ten řádek zmizel a když se na náplánovaný příspěvek chci podívat druhou cestou (praví roh - spravovat příspěvky - zpavované příspěvky) tak tam nic není. Zajímavé je že příspěvek nevidím a je naplánovaný a zveřejní se jak je nastavený, mohl by jste mi někdo poradit proč příspěvek zmizí a nemohu o upravovat...?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls snazim se uz par dnu protlacit etickety do shopu a porad mi to pise jen processing. v infu pisou, ze to trva nekolik minut.. co s tim? puvodne jsem tam mel primo flyer, tedka zkousim teda upravenou fotku, ale jsem zasekly :(

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam