• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    CEEFA: Samosebou ze to nejde no ... zkusim ten chat dik
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    TOM_HOST: zkousel si ten support chat? https://www.facebook.com/business/form/chat?hc_location=ufi
    A napada me taky zalozit se novej adccount, ale mam trochu obavy, ze pokud mas jeden ucet supsendutnej, tak ti v ramci ty firmy novej zalozit nepujde, ale nevim uplne jiste
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Je nejake pouzitelne skoleni v praze - socialni marketing, fb, instagram atd.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    TOM_HOST: tak to je masakr a na support se nedovolas..
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ja jen tak si postezuju ..

    mame firemni stranky ktere spravuju hlavne ja a pak jsou asi 3 editori ... muj ucet nekdo naboural v breznu 2018 a udelal si tam reklamu ... po par dnech jsem zmenil heslo zase bylo vsechno v poradku ... od zacatku ledna delam reklamu na tech strankach na jarni prazdniny ... rozpocet do 2000,- ... minuly tyden ve stredu koukam a je tam reklama na boty s dennim rozpoctem na 30.000,- na den ... vyuctovani mam nastavene na strop 18.000,- a pak platba ... na uctu nebyly penize takze se to zastavilo ale ten "nekdo" kdo tu reklamu udelal mi tam nasadil asi 5 cizich mastercard kreditek a z te jedne tech 18.000,- zaplatil ... nejspis z indie i kdyz nejaky cizi pristup jsem videl z iphonu z prahy (nevim jak moc to umi ojebat odkud se to prihlasuje) ... od te doby posilam na fb furt jeden formular https://business.facebook.com/help/contact/189823244398879 abych overil svuj ucet ... pokazde mi prijde ze do dvou dnu se to vyresi ale prdlajs ... uz mam vsude dvojite prihlasovani ten formular jsem poslal asi 10x dycky se neco malo pohne (treba ted smazali ty cizi karty resp vsechny vc moji) ale uz tyden nemuzu nic delat s reklamou ... nevite kde se da jeste dovolat nejaky help?

    navic nemuzu smazat z reklam ani tu falesnou pac je ten reklamni ucet zablokovany ... jsem tak nejak v pasti

    https://www.facebook.com/TABORKTERYZIJE
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    CEEFA: díky moc, toho jsem se chtěl ušetřit. Tak alespoň nejsem slepej a blbej, že to tam fakt nikde neni.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    NIMBUS: tak si vyexportuj ty dve ruzny obdobi z prehledu a porovnej je pak v excelu
    jako aby sis udelal srovnani rovnou, jako v GA, kde si rovnou vyberes ke zvolenymu obdobi i srovnavaci obdobi, tak to v nativnich insights nejde
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Zdravím,
    potřeboval bych se zeptat - existuje nějaká služba, postup, jak jednoduše porovnat dosahy atp za dvě různý období na stejný stránce - oproti sobě. Třeba jako to umí google analytics?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    TUSIL:

    dikes, nasel tam, ze je prihlaseny k nejake ukrajinske sluzbe, to bude asi ono
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KAJJAK: pokud mu antivir nehlasi zadnej malware, tak at se podiva tady, jestli nema nejakou nechtenou aplikaci https://www.facebook.com/settings?tab=applications
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    CEEFA: toho jsem se bál. Děkuji.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    WOJTISHEK: to slo kdysi, ted uz par let ne
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Ahoj, možná obligátní dotaz - existuje možnost přidat správce na FB stránku aniž by měl osobní profil?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    mmch nestava se vam, ze kdyz mate na pagi blok s nejblizsima udalostma, ze tam nektera z organizovanych akci chybi? vim, ze jsou tam akce, ktere bud si page prida na stranku rucne, anebo kterymi je organizator. ale mi se treba ted deje, ze nejblizsi udalost tam chybi, pritom organizator jsem (tzn rucne pridat ani nejde), datum je korekt, ale je tam proste vynechana...?
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    Plánování příspěvků na FB je v posledních hodinách radost. Polovina věcí se reálně vůbec nevypublikuje a má nulovej dosah. Nenávist je slabý slovo))
    RAPIDJO
    RAPIDJO --- ---
    Ahoj, měl bych prosbu. Mám firemní instagram profil a chtěl bych si k mím přízpěvkům přidávat i ceny zboží. Instagram to již umožňuje. Mám vytvořený bussiness manager na facebooku i katalogy ale v nastavení firmy mi bussines manager nedává možnost k Ověření firmy. Políčko je šedé a v poznámce je napsáno že je potřeba připojit nějakou aplikaci. Vůbec nevím co s tím a jakou aplikaci. V návodech jsem našel že k ověření firmy je potřeba poslat facebooku nějakou úřední listinu (živnostak atd) ale kam a jakým způsobem to už tam napsáno není. Mockrát díky za pomoc, ztrácím nervy protože za takovéhle věci by normální uživatel za kterého se považuji nejradši rozkopal celé instagramy i s fejsbukama :D:D:D
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Brno: další Babeltalk už příští čtvrtek, tentokrát v Alterně.

    https://www.facebook.com/events/279975332855364/

    Pro ostatní bude jako obvykle live stream...
    JUSTIF
    JUSTIF --- ---
    Čauvespolek. Nemáte náhodou někdo svého FB accounta? Z předchozích zaměstnání jsem si odnesl dva kontakty a ani jeden mi aktuálně neodpovídá. Jde mi o whitelistování reklamy na seznamovací službu. Klidně pošta. Dík. V.
    MATHES
    MATHES --- ---
    HORST_FUCHS: nejsem si jistej co myslíš, jestli jenom hledáš tohle tlačítko


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam