• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MRTVY_KENNY: myslis profil nebo page? kdyz tak napis do posty, o co jde...
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    MRTVY_KENNY: myslis verifikaci stranky? ja s tim problem nemel pres tu oficialni cestu... otazka teda taky je, o co se jedna
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ADAMM: prosimte... nemas nejaky "lifehack" jak protlacit verifikaci profilu? bez mala 100k fans.. normalni cesta (formular) pry moc nikam nevede..
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Včera sem nahrával na firemní profil Video cover a dneska zmizel kompletně celý cover. Kdeže může být zrada?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Zmiňoval jsem Babeltalk v Praze, tak sem hodím i ten brněnský, výjimečně v úterý, takže už pozítří :)

    https://www.facebook.com/events/764493710699305/

    - bude tam prezentace IG části projektu #dikyzemuzem - což byla dost povedená akce, pak se můžete těšit na téma chatbotů. pro nebrněnské - bude se streamovat.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Prosím o radu.
    Máme nemovitost, chalupu. Udělal jsem jí čerstvě FB stránku, mamina chce, at máme nějakou drobnou prezentaci pro radost. Jak udělat, aby se při zadání "nějakých klíčových slov" kupříkladu do google, objevil odkaz na tuto FB stránku ve vyhledaných odkazech?
    Vím, že by to mělo jít, některé chalupy to takto mají, jen nevím jak na to :D

    Klidně pošta.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    HORST_FUCHS: ted uz musis mit tu skupinu pripojenou k overeny strance, jinak to imho nejde
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Po roční pauze chystáme 14.11. další Babeltalk - takový ten náš klasický social media meet-up :)

    https://www.facebook.com/events/530084721110598/

    A tentokrát poprvé i ve formě LinkedIn události :)

    Babeltalk #42 (Social Media Thursday) | LinkedIn
    https://www.linkedin.com/events/babeltalk-42-socialmediathursday/

    Vstup (nejspíš naposled) zdarma, tak se stavte.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Ahoj,

    je tu nekdo kdo by se staral o reklamy a prispevky pro eshop s golfovym zbozim?

    Reklama = prodej z katalogu, remarketing pres FB pixel a cca 4 prispevky zpropagovat mesicne.
    A 6 prispevku za mesic (musite vymyslet co se bude davat), fotky dodame texty vymyslite sami.

    Potreboval bych nastrel ceny, abych to mohl navrhnout klientovi.

    Diky
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls jak funguje toto? akce musi mit stejny nazev? nebo jak docilim, aby tohle vyskocilo lidem co byli minule?

    CEEFA
    CEEFA --- ---
    nevim, jestli to neni paranoia, ale prijde mi, ze z adaccountu kde mi sem tam neco zamitnou, mi ty reklamy schvalujou dyl nez u uctu, ktery zadnou zamitnutou jeste nemeli....
    kazdpadne je to fak nevyzpytatelny, vetsinu mi schvalej max do hodiny, dvou , sem tam ale cekam i den a vic
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    EGGH: pred mesicem / dvema nekde FB psal, ze review time prodluzuji az na 72h. Někdy to je i vic. Podle toho je potřeba planovat kampaně, nepocitat s tim, ze se ti to spustí ten den.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    EGGH: protože Facebook... je to strašně nevyzpytatelný. Asi především záleží, co chceš konkrétně sponzorovat za obsah. Věci, které by mohly být teoreticky v rozporu s (čím dál přísnějšími) pravidly se schvalují dlouho, věci jde jsou tagy stránek či lidí také apod. je to čím dál větší alchymie.
    EGGH
    EGGH --- ---
    Na FB mi trvá schválení reklamy kolem 2-3 dní. Dřív byla reklama scvhálena do hodiny. Jde to nějak urychlit, příp. čím to je, že to teď tak trvá?
    COURT
    COURT --- ---
    Diky! Podle toho Exclude by to snad i šlo. A jo, jde mi primármně ne o přátele, ale již stávající fanoušky - aby prostě ti co byli tak laskaví a dali mě sledovat, nebyli za trest otravování reklamou.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ADAMM: respektive, svoje přátele by bylo asi možné oddělat pomocí Custom audience - musela bys dohledat jejich e-maily a z těch vytvořit publikum, které bys pak vylučovala. ale to je teda dost drbačka s nejistým výsledkem, obávám se.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    COURT: svoje přátele nikoli, ale stávající fanoušky by neměl být problém oddělat - při tvorbě reklamy máš u Ad Setu část Audience a tam je podvolba "Connections", kde je - mimo jiné - Exclude people who like your page.
    COURT
    COURT --- ---
    dá se nějak v reklamách na fb,když sponzoruju, nastavit, aby se reklamy nezobrazovaly mým přátelům a lidem, kteří už stránku sledují? Nechci zbytečně spamovat lidi, kteří mě rádi sledují, přijde mi to děs, ale zároveň mi sponzoring na fb přijde fajn. Bohužel, zkouším to různými způsoby, zacílení atd, jiné lokace, aby se to moc nedotýkalo lidí vmém okolí, ale stejně se to jim prostě zobrazuje dál, což mě štve... nějaké tlačítko, které by výslovně vyloučilo ukazovat to lidem, jimž už se to líbí, tam, zdá se, není. Přesto jsem teĎ, když jsem dala jeden sponzoorovaný starší příspěvek, dostala like od svého kamaráda. Což jes amozřejmě hezký, že to podruhé označil jako líbí, ale je mi to opravdu hodně trapné. Není na o přímo nějaký postup? I za cenu toho, že by se mi dosah reklamy hodně snižil, to je jasné...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Zdravim,
    nesetkal jste se prosim nekdo s problemem, ze po pridani lokace (z jedne adresy rozsireni na 2 pobocky) nelze na fb pri psani prispevku oznacit poloha/stranka?
    Od te doby co jsme navedli dalsi lokaci, nejsme schopni stranku oznacit.
    Diky.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SKAFF: ja bych to dal do zahlavi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam