• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    buclanci :)

    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    emilka :)

    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    staricek :)

    03022010766.jpg (793623 B)
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    s kamaradkou, emilku museli nedavno uspat, uz ji prestaly fungovat i nozicky, pocuravala se atd atd...:/

    ;).jpg (765271 B)
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    tak se jukni na www.inzerce-psu.com , ja tam koukam na bulliky atd (pro zmenu:), odklikni podrobne hledani a daruji a zrovna nedavno tam byl dvoulety mopsik :))
    driv jsem mopsika nechtela, ale burtik nas proste casem dostal :) mel tri roky, kdyz ho rozvedena pani musela dat pryc, jinak by nedostala prispevek na dite a hned ten prvni den, co u nas byl, kousl bratra do tvare :D ale rychle si zvykl a porad je fixovanej na zenskou, kdyz neni mama na noc doma, vyje a mopsi vyti, to je zazitek...:))

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    mops v obrazech

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    ano, nic nám nemusíte říkat my víme... :-)

    IDUNN
    IDUNN --- ---


    Mufula s "kámošem" :-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    jestli máš náladu sem dát víc fotek - sem s nima!:-) já právě chtěla mopse, aby žil déle než můj předchozí boxík a buldoček - ti se dožili 12 let a nakonec to dopadlo jinak

    jojo zas béžovýho, teď jsem v Praze a okolí žádné štěně nesehnala, tak to musím vydržet do jara, to snad budu úspěšnější nebo bude teplo a bude možnost pro něj zajet trochu dál
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    mame podezreni, ze ho udrzujou pri zivote kazdodenni rvacky s nasi lhasackou... uz ma na boku malej tukovej nador, ale uspi ho, ze... na svuj vek je extra cilej, jen uz hur slysi a vidi, snad to s nama jeste chvilku zvladne :) a chces zase bezovyho?
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    JINDRAART: jojo brala to automaticky, že sploštělej čumáček, tak epilepsie a jelikož má mopsíčky, tak mě nenapadlo jít jinam, až na tu poslední návštěvu veteriny - to jsem jela jinam a doktor mi hned oznámil, že to neí epilepsie, a že už se blíží konec :-((

    jeee tvůj je taky senza a tedy dědula:-)) tak mu držím palečky ať dá těch 16 a i víc!!:-)
    já na jaře pořídím dalšího
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    jinak tohle je špek :)) 15 let, v breznu 16, kdyz buh da...

    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    aha, stryc musel svou prave skrz epilepsii utratit, uz mivala ve dvou letech zachvaty po par minutach :/ doktorka mozna nepocitala s jinou variantou, co? nas burtik uz mel taky parkrat zachvat, ale drzi se
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    JINDRAART: Mufovi bylo osm... bohužel mi ho doktorka špatně léčila - na epilepsii a on měl nemocný srdíčko :-( prý to je těžký rozeznat.. no nevím
    JINDRAART
    JINDRAART --- ---
    kolik mel mufik let?
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam