• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NIKOL: dík a referuj jak se hojí oko
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    IDUNN: Děkuju! Arťa je nádhernej, ráda sleduju jeho fotky, co sem vkládáš - jak roste! Držím pěsti, ať se mu při té jeho divokosti všechny úrazy vyhýbají!
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    pozdrav Mercince

    (tohle byl Artuš ještě malý mops, ale divokost se u něj stále stupňuje nemizí)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NIKOL: no jo nebyla jiná možnost, byli jsme na horách. Venda ani nekvikl, hned jak jsme přijeli domů šli jsme za doktorem a ten taky koukal, že vše absolutně v poho... Tenkrát jsem ovšem vyváděla já, nebyl to hezký pohled a měla jsem strach a už jsme ho další cestu jen nesli..
    máme to problémy s těma našima láskama bez čumáčku, dnes jsem se dívala, jak Art, když skáče nebo lítá často mhouří oči, že by podvědomě si je "držel"?:)

    Hlavně tedy aď ti to dobře dopadne a nemusí Mercinka na operaci a ať už se jí to nestane... moc moc soucitím
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    IDUNN: Počkej, to jako že jste mu ho tam vy sami nandali zpatky??? Bez doktora? Tak to si dost dobře neumim představit - Mersule kvuli tomu davali narkozu.. Jinak děkujem za přáníčko - zatím to podle dnešní kontroly vypadá dobře - mastičky a kapky zabírají, takže je operace odložena.
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NIKOL: stalo se to mému buldočkovi, prostě jsme mu ho dali zpátky a doktor nic k léčení nenašel a bylo to v pohodě, byl tenkrát mladý a až do jeho 12 let už neměl problém.... Artuš je ovšem mnohem divočejší než byl Venda buldoček, tak teď mám zas o trochu klidu míň, hlídat oči... no přeju Merci, ať se to srovná bez operace
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    SHAMPOO: ta očařka, u které jsme byli, říkala, že je to u mopsů, buldočků a podobných plemen velmi časté - z důvodu mělké oční jamky. K tomu, aby se to stalo, prý dokonce někdy jen stačí aby pejsek odněkud seskočil, trochu víc štěkal, nebo když se trestá taháním za kůži na krku... :( Při tom, jak je Merci šíleně divoká, neustále někam leze a skáče, je skoro div, že se to stalo až teď..
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    NIKOL: panebože, věřila jsem tomu u čivav, ale u mopsů....
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    Tak se bohužel stalo to, co jsem doufala, že nikdy nezažiju - Mercince "vypadlo" očičko. Zítra jdeme na kontrolu a dozvíme se, jestli bude nutná operace nebo ne.. Jste tady někdo s podobnou zkušeností?
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Artuš se právě dozvěděl, že ho chci nominovat na prezidenta České republiky...:-)

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    hehe to mě dostalo
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Artušovi už je rok


    IDUNN
    IDUNN --- ---
    asi zatím nej mopsí reklama
    prostě mops je chytrý pes
    Nouvelle publicité Citroën C4 HDI, les chiens - 2011 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=0E5i3el92ps


    IDUNN
    IDUNN --- ---
    i tady je a pozor není líný štěknout - on všemu šéfuje:-)
    The Bark Side: 2012 Volkswagen Game Day Commercial Teaser - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=6ntDYjS0Y3w
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---


    Ukradeno zde:
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    tak Vánoční pohodičku

    Eddi Bahiano - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=rNhZQ6gcIIY
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NIKOL: no kliďas to on je - klidně roztrhá i moje boty :-)
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    IDUNN: Jen olízl? To musí být kliďas! :) Merci když to viděla, tak dostala hysterický záchvat a poštěkávala ještě půl hodiny potom :D
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    klasika, ale přiznejme si to, my mopsáří na to pořád čučíme třeba po stý a pokaždý se usmíváme... a já to momentálně ukazuju Artušovi a ten mi olízl monitor... no jo pro nemopsáře jsem magor:-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam