• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    jeden mops z Taipei :-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    jeeee


    Kenneth Cole NY Pug Mug | I Love Pugs http://www.ilovepugs.co.uk/...eth-cole-ny-pug-mug/
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: o je určitě by byl rád... a já pak sežrána stohlavou smečkou mopsů:))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: :) třeba by se mu holčička líbila :D teda spíš určitě :D
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: koukám, že jim tam přišel další mops, co se to děje?:( ale to je holka, to by s Artíkem nebylo možný, já chtěla toho 6 letýho, ale když mi ta paní říkala, že má desítky zájemců a navíc Artuš je tak šíleně divoký a jemu už je šest let, tak to vzdávám a podle paní si ho rozhodně vezme mopsář, ujistila mě .. no projdu Net
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: a kterej? jsou tam dva hele :)
    nebo si naspoř a kup si něco malého znovu :)
    http://img2.rajce.idnes.cz/d5/3/3945/3945227_02d9aed0ad198455c87eb54c77748d22/images/IMG_8237.jpg?ver=0
    dokonce jsem našla i darování mopsíka, paní ho nechce, protože jí močí na tépich :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    ach jo Trojský psí útulek pejsky nerezervuje, mají tam teď mopse, co jsme si chtěli vzít, ale prý už volalo hodně zájemců - a kdo dřív přijde ten dřív mele, to mě překvapilo a prý už tam lidi čekají od sedmi několik hodin na výdej pejsků.. nechci zažít zklamání , že dorazím na druhý konec Prahy a tam se budu prát o hafušáka s jiným zájemcem, ale prý se ozvali samí mopsáří, tak snad ten mops se dostane do dobrých rukou.. beee já chci druhýho mopsa
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NEVILL: jj ve vedru kolabujou :( a to i Artuš ... a nejen ty i já:)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Zrovna tuhle jsme šli s tátou z hospody a potkali jsme souseda co má dva mopsy, já jinak psy moc nemusím ale mopsy mám prostě rád, oni ke mně vždycky přiběhnou a jdou se pomazlit. Táta říkal že tentokrát nějak funí víc než obvykle tak jsem říkal jasně, vždyť je vedro a oni se hrozně snadno přehřívají a táta na to prohlásil "no jo, to je skoro to samý jako u tebe"... :O))
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SCALEX: mohu klidně spát :-)

    zítra volám do Trojskýho útulku, mají tam mopse. Je mu šest let, pokud už si ho někdo nezamluvil, tak si ho vezmeme k Artušovi. Chudák vyhozený nebo já nevím ztracený mops. Když to dopadne tak bude náš:)
    SCALEX
    SCALEX --- ---
    IDUNN: nezahučel, soudě podle tohoto videa se tam zasekl (je nelogické, aby tam nebyla nějaká mřížka) a soudě podle pohybu kamery na konci pro něj kameraman ihned vyběhl.

    http://www.youtube.com/watch?v=VIQWjRDcSQw
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SUCZKER: je :-) ale snad neprohučel dírou až do bazénu
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    mops z Netu...nemám moc ráda dělat z hafanů idioty legračními oblečky, ale tenhle je vtipný a i vkusný:-)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---


    Repost z vysmatejch
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: úžasná fotka :-)... no my tady žádnou vodu nemáme, takže přes den lítá na balkonu, je velký tak ono mu to nějaký ten km za ten den dá:-) a když se ochladí můžeme na procházku
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: jezdíme k Berounce a naučila jsem jí šoupáním k vodě, že se v řece zchladí, takže chodíme jen podél vody a jakmile to vypadá blbě, šup s ní do Berounky, už na to přišla sama a jakmile jí je nedobře, zamíří sama k vodě, to je ta chvilka co sebou někam plácnu a čekám, než se vydáchne kočka a velký psiska se zatím vesele kachněj :)
    viz tady, to jsme měli do té vody tak tak
    ale ochladíš bříško a jde se dál :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHRIMP: hezký fotky
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: a jak to zvádá Špulinka v tom vedru, mě Artuš ač je to sportovní mops skoro zkolaboval, musela jsem ho honem odnést domů.
    SHRIMP
    SHRIMP --- ---
    Ahoj všichni milovníci pejsků, chtěla bych Vás upozornit na nově vzniklou nekomerční fotogalerii psích miláčků, kde si můžete vyměňovat své názory a prohlížet fotky dalších psíků. Budeme rádi když nás podpoříte v aktivitě a postupném zlepšování webu :-)
    www.zastekej.cz
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    a aby bylo jasno, mops stačí i velkým psům :) jen ho to lemtání z řeky moc nebere
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam