• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WOODY_: ona byla vždy milá, chodili jsme k ní když byla ještě v Liliové, pak to tam předala kolegyni ověnčené vědeckými tituly a ta neměla ráda mopse a ostaní slintáky :( a podle toho to dopadlo s Mufem jak dopadlo :( . Tady teď s Artušem chodíme k milovníkovi mopsů a už vím, že musíme hlídat u mopse srdíčko, na to taky nezapomínej. Tak se držte!
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    a za kontakt dekuju, kdyztak se pani ozvu
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    IDUNN: dekujem .. prognoza je takova, ze se to muze uz jen zhorsovat, ale uvidime no
    mopsici je teprve devet let, to mi neprijde tolik, ale protoze se od zacatku potykala s horsim dychanim, nez je u mopsiku "normalni" a musela proto na operaci - a to taky, az teprve loni, protoze nam do te doby vsichni lekari tvrdili, ze to operovat/zmirnil nejde ..
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WOODY_: :( dobrá byla v Praze http://najisto.centrum.cz/1848778/mvdr-olga-dvorakova/ ona chová mopsíky, čili je má ráda. Držíme s Artušem palce, tlapky a ozvi se jak to vypadá
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    IDUNN: ach jo, doufam, ze nas tohle neceka:-/ mam ted s mopsici takovejch starosti, co je po operaci dychacich cest, tak se ji to po roce od operace vratilo, i kdyz ne v takovy mire v jaky to mela predtim .. no ale zacala se tak divne motat, na veterine v praze na zbraslavi me doktorka odbyla s tim, ze je jen tlusta a nohy ji neunesou a na veterine v pelhrimove, kam jezdim za pritelem a kde mam k pani doktorce vetsi duveru, potvrdila moje obavy a to, ze zacala ochrnovat na zadni cast tela
    kdyz se rano budi se mnou, jen malokdy se ji podari postavit na vsechny ctyri a nespadnout .. :-(
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    ještě jeden správně voháknutej, ač to ráda nemám, tenhle je tak úžasný :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    z G+
    tak co májí vaši mopsové už čepičky? Artuš ne, neumím štrykovat :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NEVILL: chudák, ale je aspoň skvělý, že má páníčky, kteří ji mají rádi
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IDUNN: to by u souseda měli pořídit tý jejich mopsici, už je stará a tahá za sebou chromou zadní packu...ale i tak běhá furt a ráda... :O)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    není jen veselo
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    moje židle už není moje
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SCALEX: ono to vypadá tak až neuvěřitelně, ale jo dám je i sem takže mopsice odsud IDUNN: v reálu vypadaly takto
    SCALEX
    SCALEX --- ---
    A to se tu ani nepochlubíš, že ty mopsice z obálky znáš osobně? 8^)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    :-)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    IDUNN: Neznal, musim nastudovat, jestli jsou k sehani ;)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Scalex mě upozornil, že mám chyby ve vzdělání - no znali jste tady někdo tyto knihy?


    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam