• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    naštvaný Artuš, nedostal masa, co by chtěl :)

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    MAHDALENA: je krásnej, chtěla bych aby Aruš byl v jeho věku taky takový... ať je Ctirad v pohodě ještě hodně dlouho
    MAHDALENA
    MAHDALENA --- ---
    náš Ctirad, 14 let, před rokem přestal slyšet, před měsícem vidět, ovšem jak přestal vidět, začal slyšet:-) mno a teď to vypadá, že slyší i vidí. mno mopsi sou kašpaři a zbožňuju je

    IMG_1682.jpg (2045743 B)
    LEIBRITZ
    LEIBRITZ --- ---
    IDUNN: díky, je dobrá. přestala slyšet, takže nerušeně prochrápe celý den. což je super náplň dne :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    LEIBRITZ: krásná a je vidět, že je v super kondici
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    LEIBRITZ: Krasna fotka ;)
    LEIBRITZ
    LEIBRITZ --- ---
    Ahoj, tohle jsme my. Holka, 10 let.

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SUCZKER: fotka se ti velmi povedla a přesně tohle dělal a dělá i Artuš, si plácáme:)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    A když už jsme u těch instagramů:

    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    :-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    lidem i mopsům a všem

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SANTGEORGE: je krásnej, musí se mu nožky zlepšit ! - lidi i mopsové drží packy
    - jj je to pražská veterina, ale v Brně by měla být špičková ta veterinární nemocnice, tam se jezdí z celé republiky
    SANTGEORGE
    SANTGEORGE --- ---
    No tak nejpravděpodobněji to bude něco na páteři, nějakej výrostek nebo něco a taková operace potom stojí i 30 000,-, takže musím doufat, že mu pomůžou jinak. neurologický problémy sou ty nejhorší....Jiank ten kontakt je předpokládám na veterináře v Praze, že? My sme z Brna...Jinak děkuju moc za rady a za podporu, snad to dobře dopadne....

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SANTGEORGE: a ještě jedno - vím, že jsou to jen slova, ale fakt držím palce - pokud by to byl ten skříplý nerv, bylo by to brzo v pořádku, jinak ta nejhorší varianta - dávala jsem sem před časem ukázku vozíčku, když ochrnou zadní tlapky - prostě mopsí život tím nekončí
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    NEVILL: plavat umí, jen každý krátkolebý až tak vodu nemusí neb mu teče do nosu, ale znám buldočka milujícího vodu, Artuš miluje kaluže a pak sprchování:)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SANTGEORGE: je to smutný:( přemýšlím, co by to mohlo být - nemá skřípnutý nerv? něco s páteří? jinak tahle veterinářka je i mopsí chovatelka http://www.firmy.cz/detail/2137701-mvdr-olga-dvorakova-vsenory.html zkus jí zavolat
    SANTGEORGE
    SANTGEORGE --- ---
    Nazdar lidi, mám teď velkej problém s Abem (kluk, 2 roky). Poslední asi půl rok měl trochu problémy se zadníma packama- hodně je za sebou tahal a pak měl odřený packy z vrchu. Dlouho sem myslel, že je jenom tak línej, ale během měsíce mu začaly ty nohy i polevovat. Tzn. bežel nebo jenom šel a zadní nohy se mu podlamovaly. Říkal sem si, že asi borelióza od klíštete, ale ukázalo se, že nejspíš bude nervová nebo chronická záležitost. První veterinář vyloučil nemoc, či kloubní onemocnění, ale nic nediagnistikoval. Tak sem šel k druhýmu a ten se zabývá akupunkturou (farmaakupunkturou- místo jehliček se do těla vpravují vitamíny). Byli jsem už potřetí a naposled na této proceduře a zdá se, zatím bezvýsledně. Abe je apatickej, neveselej a hodně spí. Evidentně ho to moc trápí a mě ještě víc trápí pohled na mýho mazlíka, kterej si nemůže hrát, protože se mu podlamují nohy. Nemáte prosím někdo zkušenost?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    hele, je to pravda že mops neumí plavat?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    tohle jsem teď viděl jak dávaj na Primě Cool "Hustej nářez"... :O)

    Pug Summer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=hklRvF98qHA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam