• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    SHAMPOO: Drzim palce! Kde jste byli na pohotovosti?:/
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: ty jo ani nevím, ale licence bych odebrala na všech pohotovostech v Praze za poslední dobu co je navštěvujeme :/
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: to je dobře, že to takhle dopadlo:))
    hele nejmenovala se Dvořáková ta s mopsema?to je ta co mi špatně léčila Mufa taky měla hodně mopsů
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SHAMPOO: Drzim moc palce, at se ma co nejdriv zase k svetu!
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    no nakonec se přidalo ještě srdce a pár dalších kamarádů, ale vše jde jakž takž léčit, takže mopsinda vyhrála pár let života ještě :) a navíc prášky balené v pamlscích :D
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    SHAMPOO: Tak to je super, že přišli na důvod a dá se to léčit! Držím pěsti, ať je to brzo všechno v normálu a malá Ti dělá už jen samou radost!
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Takže po dvou týdnech trápení lze říci, nikdy si nenechte radit od pitomců na veterinární pohotovosti v Praze a ta slečna doktorka co na mě ječela že má 8 mopsů a že tomu rozumí a já jsem hajzl co překrmuje mopse ňaminkama by zasloužila kopnout. Takže verdikt jest že moje nebohá mopsinka má v háji štítnou žlázu, takže je halt o 2 kilíčka těžší, ale už má tabletky a vše se srovná do normálu :) bude moct být ještě nějaký ten pátek s náma a bude se jí i lépe dýchat :)
    Tak děkujeme za držení palců, ještě nikdy mě tak moc pes nevystrašil :)
    mám šílenou radost a miluju svoje pečlivé a skvělé vetky co mi vždycky pomůžou na 100%, musím jim koupit zase nějaké pamlsky jako úplatek :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: tu beznaděj, když nevíš jak pomoct, to znám, tak se drž ty i ona
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: no zítra jdeme pro další názor právě, říkám si jetsli něco nemohli přehlédnout. Fakt mi to přišlo jako daignoza ala "zabodnu prst do té knihy"
    ale není to pěkný pohled, jak se mopsítku přitěžuje ,ale stejně vrtí ocáskem a snaží se páníkům ulehčit
    ach jo, doufám že se dožije víc než 10 let
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO:Držím palce! Muf měl záchvaty pět let, bral léky, ovšem špatné a to ta doktorka byla chovatelka, ale špatně diagnostikovala :(
    u Artuše jsem raděj hned chtěla ať mu vyšetří srdíčko
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: bůh ví Idunn, oni vlastně vůbec nic nikde nenašli, každopádně čekání na nějaký další záchvat nemíním absolvovat. Nebudu jí přece trápit. tak nám držte palce lidičky
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: není to srdíčko? nebo epilepsie? Muf chudák měl záchvaty a léčili ho na epilepsii a nakonec to bylo srdíčko, ale už se nedalo nic dělat, takže chtěj vyšetřit i srdce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    tak dneska nám přišel ten samý druhý záchvat, doktorka to tentokrát , protože je to opět pohotovost hází na 2 kilča nadváhy co sice má, ale před týdnem to byla játra. Tentokrát navrhla odebrat mozkomíšní mok....pokud to dojde sem, asi nám nadejde čas jít spinkat :( dá se říct že nikdo nemá páru o tom proč moje mopsinda upadá do křečí.., tak se třeba dočkám něčeho zítra, zavolám naší vetce, snad se pochlapí, zatím byla nepřekonatelná
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    jsem se vrátila po letech na Xichtář a tohle mi tam kamarád poslal

    IDUNN
    IDUNN --- ---


    Brave Edward the pug showing off his artificial leg.
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: musí to dopadnout dobře!

    dnes jsme potkali takovou babičku mopsičku se starým pánem a bylo vidět jak ji má rád, škoda že jsem neměla s sebou foták, ale na venčení těch mých šelem si brát fiťák by bylo bláznovství:) Leela šíleně žárlí na úplně vše, tak i na babču vrčela
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: děkujem, dneska se ještě potácela ale vzala si ňamku, tak snad to bude za týden dobré na kontrole :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: držím palce ať je brzo v pořádku
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Tak jsme se včera pekelně zapotili, naše mopsinka dostala zánět jater, díky bohu to řeší antb, ale musím říct že pejsek co se najednou dostane do kompletní křeče mě síleně vyděsil. Co si ta naše zvířátka nepořídí, ale budeme fit, juch :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    a další ze série, máme se na triku

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam