• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    Měli jste nebo máte mopse? Jistě mi dáte za pravdu, že to je opravdový poločlověk :-) Pojďme s o nich povídat a ukazovat fotky.





    Tento klub zakládám 13. 12. 2010 na památku supr mopse Mufa.
    rozbalit záhlaví
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: jj skvěle! a supr kukuč:)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    tak jako z vlastní zahrádky :) docela dobře vypadá na svých 12 babka

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SUCZKER: ta kukadla :-)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Trošičku oživení z FB:

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    to je blbost, to sem musím dát ... mopsí bochník chleba

    Someone Challenged Me To Make A Pugloaf. Challenge Accepted | Bored Panda
    http://www.boredpanda.com/someone-challenged-me-to-make-a-pugloaf-challenge-accepted/
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    no taky jsem si říkala jako, ale tak způsoby jak psíka naučit neštěkat jsou i kdyby neštěkací obojek, ale i tak , přestěhovat se přece není problém no..
    Ale pěkná je moc :) mě by doma jen neprošel 4 pes :D
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: chudák se tak nešťastně tváří, bych si ji hned vzala,ale doma by mi třetí hafan asi už neprošel :( snad po ní nešáhne nějaký zmrd z psí množírny
    ... jen si neodpustím, nikdy bych se svých hafanů nevzdala, pokud bych byla v nájemním bytě a tam vadili, šla bych jinam, čili se mi důvod darování nějak nezdá - zřejmě dárkyni vadí to štěkání... hmmm moji řvou jak pavijáni, já jsem taky hlučná, ta by se k nám hodila :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---





    IDUNN
    IDUNN --- ---


    no jo jsem věděla, že je to velmi inteligentní člověk... mopsem to jen potvrdil!!:)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    nepotřebujete někdo obleček na mopsíčka a ještě podpořit mopse v nouzi :) ?
    https://www.facebook.com/...1546367887310.1073741836.704877959554151/860658153976130/?type=1&fref=nf
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---












    IDUNN
    IDUNN --- ---




    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    další rok mizí tak pro rok 2015 přeji vám všem s dvěma či čtyřma nohama, ať jste zaliti láskou, štěstím, úspěchem :)

    IDUNN
    IDUNN --- ---




    IDUNN
    IDUNN --- ---
    dnes je mopsí den!
    http://www.pugday.com/index.htm
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    oo velka hafusice je seilon, velice se ji nelibilo, ze v jejich 8 letech se objevilo doma mimono, zarlila, ksichtila se na malou asi ctvrt roku, pak se holky skamaradily, ted uz jsou porad spolu, vyborna dvojka. Mopsice dostala jmeno aisha, segrin manzel je egyptan a zacal vyskakovat, ze to je mohamedova manzelka, ze nas nekdo zbije az budem na malou venku volat aishaa, tak pred nim je to eisha (ei-si-ko), jinak pro nas aisha ;)
    fascinuje mne, jak se mala neboji, porad rve celou hlavu seilonce do huby

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: těš se! :-) já čekala na Artuše skoro rok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam