• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    SWIST
    SWIST --- ---
    KEMAL: Taky jsem z PRahy - Žižkov.. Já bych po nezbytných "nákupech" zjistil jak je na tom těch pár na kterých mi záleží a viděl bych to možná i na Vyšehrad, mám takový pocit, že všechny brány a branky se dají zavřít, je tam hospoda, pravděpodobně i studna a pro nutné výjezdy to nikam neni daleko.. :)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    žiju v praze v podolí
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    já krochu nemám takže bych popad leda lopatu, pak do batohu takový blbiny jako pilku, štípačky a tak ... kdyby bylo léto tak mažu k řece pro nějakou loďku ale teď v tý zimě nevim nevim teda
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KEMAL: Dopaskoval bych zasobniky, vzal pusku a vsechny naboje a rychle vyrazil na strelnici :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    KEMAL: Popadl bych meč, kuši, pár dalších zbraní a vyrazil co nejrychleji na hlavák pro nějkou zbraň, než se to rozšíří.. :D
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    kam byste se vydali kdyby to vypuklo dneska?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HAVANA: To by teprv byla challenge :D
    STENNY
    STENNY --- ---
    HAVANA: Nebo střílet a používat oheň... to by teprve byl problém...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    H3AD3AD: no jelikoz zombie ma zablokovanej mozek a jedna pudove, a cela minula osobnost se "vymaze" tak si nemyslim ze zalezi na tom, co umela zombie pred zombifikaci...to by si pak moh treba videt zombii ridit auto, nebo lizt po zebriku...
    H3AD3AD
    H3AD3AD --- ---
    STU: rozhodne tam chybej strilny a granatovy skluzy, na to se melo pri rekonstrukci pamatovat :) ale jinak to vypada velmi funkcne, na to jak se to tvari normalne. Tvrz s metrovyma zdma bych v tom az na ty kulatejsi rohy nevidel.
    HAVANA: V Zombi od Fulciho plave zombie a da si fight se zralokem. kazdopadne zajimava myslenka s plavanim, mozna ze umi plavat jen zombie co to umely za zivota. takze neplavci maji smulu. nebo musi byt vyfoukly plynu a pak to muzou dojit po dne.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    HAVANA: Zombie z World war Z - roman od autora zombie survival guidu.


    STU: dobre, v prizemi jsou okna, nebrat, v ripade zomokalypsy strhnout schodiste a nahradit zebrikem ktery se pri ohrozeni vytahuje, pak bude prvni patro ok, ale zase budes resit stejne problemy jakov panelaku - vodu a jidlo
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jo ten barak vypada z tyhle strany dobre...ten plot by prelizt nemeli, pripadne se to da jeste osetrit a poradne zabarikadovat ty schody...

    ale nepouzival bych ty svetlomety, prece jen takovej svetlomet prilaka hodne zombiku...
    SWIST
    SWIST --- ---
    STU: K tomuto tématu jsme zabrousili v místnosi NOŽE (nevim jak se linkuje místnost :X ), řešilo se jaké zbraně by si kdo vzal.. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    radeji hrad - pri jeho stavbe se, narozdil od veznice, uz planovalo s oblehanim
    STU
    STU --- ---
    MATEEJ: teds me donutil k zamysleni... zombie apokalypsa bez gunu? LOL
    STU
    STU --- ---
    MATEEJ: jasny... vzdyt je to jenom tvrz... jak by nekoho mohlo napadnout ze je to nedobytny? :P ony standartni panelaky nebo prizemni baracky na klic s ytongovejma stenama jsou rozhodne lepsi volba :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MATEEJ: tak to za chvíli budeš jedním ze zombiku
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Ale já sem pro čistou hru. :-)

    Nebo sem spíš moc línej něco upravovat a lakomej kupovat palné zbraně.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SWIST: No tak s úpravama a gunama samozřejmě ano.
    SWIST
    SWIST --- ---
    MATEEJ: Proč myslíš? Zdá se že do okolí je rozhled. Minimálně z jedný strany je přístup omezenej tou zídkou, a myslím si že z prava taky bude nějaký prudčí svah nebo zídka. Zabednit okna v přízemí, pár světlometů, slušná palebná síla, hodně zásob nejlíp pramen ve sklepě a je to ok.. :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Barák je to krásnej, ale zas až tak nedobytnej mi nepřijde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam