• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    STU: No dyť jo. Má smysl kolaudovat bunkry, hrady, pevnosti. 8-)
    STU
    STU --- ---
    KEMAL: tak kolem vanoc? to mi tam furt zbyva 12 mesicu.....

    GALENIUS: no pro tebe asi ne, ty umres asi sam a rychle ;) moudry muz vi ze 2012 neni konec sveta, ale zacatek posledniho kola last man standing - zombiekalypsy.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    STU: A má smysl něco kolaudovat na poslední chvíli? Když už Mayům došel kámen na kalendář...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    MATEEJ: pozor, dawn of the dead neni ani tak shrnuti zanru, jako spis jeho oziveni...

    skutecny klasiky bych hledal v drivejsich romerovejch filmech...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    STU: 2012, nějak kolem vánoc, by to snad mělo vypuknout ne? podle těch indiánů ...
    STU
    STU --- ---
    NAGASAWA: jo jo, kdo se dostavi na kolaudaci, bude koordinaty znat, nicmene dneska jsem se dozvedel ze se budeme stehovat presne za rok.... takze roku 2012 kolaudace ;)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    A ty municni bunkry a sklady jsou taky docela dobre opevneny ;-)))
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    GALENIUS: V Pardubicich? Vlitni do Synthesie a drz mi tam misto, nez dojedu z Prahy ;-)
    Vono to sice nadela ramus, ale zase jistota ucinku je dost vysoka ;-)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Sakra... Kam já mám zdrhat z Pardubic... Kuňka na to nic moc... 8-/
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MATEEJ: ano, přesně tak,

    proto mne osobně v prvních dnech zombiekalypsy spatříte s mými blízkými, s kvalitním zahradnickým rýčem a krosnou plnou nářadí a čokolády na loďce cestou z Prahy-Podolí na Kokořín :)
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    NAGASAWA: kdyz ublizis jinym a ne sobe, tak klidne :-D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TRUMPETKA: mam to k tobe sto metru, tak az to vypukne, beru remdich :)
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    tam je to prd videt (resp. nic) tady je video, ale borci to maji kovany na kolene, ja mam od borca, co del v Olmiku modely a je to regulerni 16ka nastrojovka ocel, osoustruzena a vyfrezovana hlaven....dela to neuveritelny řachy.....jestli chcete, muzete si dojet zastrilet ;)

    http://kreps.cz/cs/ukazkyzkovarny/2-strelbazhusitskepistaly.html
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    BUCISOV: to neznas? to je jedna z prvnich palnych zbrani v evrope, pouzivali to uz husiti ;)

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Píšťala_(zbraň)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    BTW:


    Dead Set (TV mini-series 2008) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt1285482/

    8.1/10 na imdb to je snad dost kavlitni
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MAJKA: Pokud jde o filmy, které tuhle problematiku probírají "navážno", tak mě hodně dobrej (tedy nejlepší z těch, co jsem viděl) přišel Dawn of the Dead http://www.csfd.cz/film/135124-usvit-mrtvych/. Považoval bych to za takové shrnutí žánru. Skoro bych řekl, že si stačí pustit tohle. :-)
    A všem zombie survivalistům doporučuju originální DVD, protože obsahuje opravdu bohaté bonusové materiály, které mimo jiné obsahují i několik filmových návodů, jak se zombiím bránit.
    JACOB
    JACOB --- ---
    MAJKA: Zombieland! (2009) :)
    BUCISOV
    BUCISOV --- ---
    TRUMPETKA: střílející píšťala? :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    NAGASAWA: nojo, kdyz ja to doma na notasu proste nerozbeham, co mi chciplo PC, tak je to paransky peklo :/ ale tak jednou tejdne si muzu skaknout do pocitacovy kavarnoherny herny kousek odtud, to je fakt. nonic. sorry za OT :)

    co s tema filmama (treba naky to promitani :)) znate nejakej fakt kvalitni zombiefilm? nebo je to protimluv? jakto, ze treba upirsky filmy se i naky docela dobry ci najdou, ale zombiky mame za bandu sasku, co strasne legracne trhaj lidem udy? :)

    aspon teda ja zatim videla jen par hororokomedii, nebo naky krvoorgie, ale nic co by me treba fakt nak extra zaujalo. ale mozna mi neco uniklo..?
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    no jeste ze mam doma mensi prirucni sklad historickych zbrani nevyzadujich munici - jedenapůlruční meč, řemdih, delší dýku, drátěnou košili a co se palnych/strelnych zbrani tyce tak na jednou za x minut strilejici píšťala ráže 18mm :-D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam