• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    TRUMPETKA: heh :) to mi připomíná jeden velmi živý sen který se mi urodil v hlavě cca před dvěma lety. Asi jsem se večer koukal na tu rodinnou soutěž kde vždycky moderátor položí obecnou otázku, na kterou se předtím štáb zeptal stovky lidí, a soutěžitelé mají uhodnout odpověď, kterou odpovědělo nejvíc respondentů (resp. top-5 nejčastějších odpovědí) a podle procenta četnosti odpovědi dostal soutěžící body.

    No a v tom snu byla otázka "Kde byste potkali idiota" :)))) ... jaké byly odpovědi si asi domyslíte (v parlamentu .... na bengárně .... v ředitelně .... v Prahé ...... )

    Fakt jsem si na to nějak druhý den vzpomněl (což se mi moc často nestává) a řekl jsem si, že by možná nebylo úplně nezajímavé tam takovou otázku dát :)
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    KEMAL: kde? v parlamentu? :-D
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    GABRIELL: hm ... tak mně napadá, že v Údolí dutých hlav by při zombokalypse mělo být docela bezpečno ...
    GABRIELL
    GABRIELL --- ---
    V_O_J_T_A
    V_O_J_T_A --- ---
    ahoj, mrkněte na mojí mírně apokalyptickou flash hru... http://www.evil-error.net/socka/ v dalším díle snad už budou i nějaký zombies:)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    MATEEJ: Nevím, jestli je připravená, ale rozhodně má potenciál.

    Včera jsme koukali na Fida. Bylo to pěkný, relaxační, ale asi z toho netradičního námětu mohli vytáhnout o trochu víc.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Sem dneska s dcerou (4 roky) trénoval pasivní obranu při zombokalypse. Tichost jako nutnou podmínku přežití pochopila (přesněji řečeno ji dokonce sama od sebe formulovala), jenom si nejsem jistej její teorií o tom, že když na dveře zvenčí namázneme holuba (toho z nosu), tak že si zombie budou myslet, že nejsme doma.
    Co myslíte, je připravená?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: BO byl natesen, ze nedokoncil "... na rapidu to najdu" :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Je to nehorazna prdel :D
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ADMIX: Radim do playlistu :-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BLACK_ONYX: Fido, viz stranka zpet
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ADMIX: KDE?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Children: [singing] In the brain and not the chest. Head shots are the very best.

    No kurva, to je film! :D
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    STENNY: Já nedám dopustit na Den trifidů od Johna Wyndhama.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Fido je fajn odpocinkova zombie apokalypsa pro celou rodinu :)
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    Jak nemám zombie komedie uplně ráda, tak Fido se mi líbil dost, a ještě anglická komedie Shaun of the dead stojí za vidění.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    V tom filmu ožívali všichni a měli tam celonárodně užívanou na jakési vygumování mozku a ovládání zombií prostřednictvím takového obojku. Nesledoval jsem to zcela pozorně, takže nevím, jestli na zombie-služebníky předělávaly všechny, nebo jenom některé. Určitě se tam pohybovaly tzv. divoké zombie bez obojku. A taky tam probíhaly (údajně velmi drahé) pohřby oddělených těl a hlav. Ale jestli bylo standardem stát se zombií, nebo být zpopelněn, to ti nepovím, ale je možné, že se to v tom filmu někde řešilo, to prostředí společnosti, která využívá zombíky jako levnou pracovní (byť neohrabanou a nekvalifikovanou) sílu měli docela propracovaný.
    STENNY
    STENNY --- ---
    MATEEJ: Ožívají všichni mrtví, takže se vlastně dá mrtvý udržet neškodným jenom rozemletím nebo zalitím do betonu? Nebo jak to tam funguje?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    cheche
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Chce se mi zvracet
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    zombie killer airsoft M4



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam