• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ANTICLOVEK: no nevim nevim co bych pouzil z myho vybaveni kancelare, a to sem si dneska rikal ze du do prce z macetou po tom co se mi zdalo... sakra mel sem, mohl sem machrovat :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ADMIX: cihla by mohla fungovat
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ANTICLOVEK: Nokia 6310i !
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    STENNY: aspon by ho to mohlo zmást na pár sekund než mu dám fatalitu věšákem :D
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANTICLOVEK: Problém je v tom, že obyčejné věci menšího kalibru, než vodovodní trubka nebo mačeta, jsou na zombíky jaksi nedostatečné. Uškrtit nejdou, bolest necítí...
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    já mám hodně na výběr :P židle, telefon, mobil, blok, tisíc propisek a asi 20 beta kazet... viděl bych to házením kazet na zombíky abych je zpomalil a pak to mám jen tak deset metrů k nouzovýmu schodišti kde snad najduz aspon nějakou trubku nebo požární sekeru :))
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    ANTICLOVEK: já tady mám židli nebo DVDčka :D beru židli
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    ANTICLOVEK: it´s a wall
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ANTICLOVEK: To je reprák s dlouhým kabelem, na kterém leží Zombie survival guide :-D
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    osobně si myslím že důležitější trénink než se zbraněma je trénink s obyčejnýma věcma :P jak daleko dohodíte sešívačkou? dokážete někoho uškrit na kabelu od klávesnice?



    SERGEI
    SERGEI --- ---
    BLACK_ONYX: to je fakt ale potom se nastřílíme dost :) a rád bych vlastnil tohle: http://thetruthaboutguns.com/2010/08/bryan-hyde/gun-review-benelli-mr1-tactical-rifle/
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Trochu podceňujete přípravu hoši :-)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    BLACK_ONYX: to já vim, ale bohužel se tam víckrát nedostanu...ale tak porád lepší než nic :)
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    sakra všichni mě škrtaj ... no nic já budu ten typek co bude dávat last man standing s automatickou brokovnicí na střeše City tower na Pankráci :D
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ANTICLOVEK: Tak tebe si radši škrtám :-D

    SERGEI: Jednou za rok je jako bys tam nebyl!
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    střelnice je na tréninky určitě lepší ;) bohužel dostanu se tam tak jednou za rok takže nic moc :D
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    já taky ne takže tu hledám jiné kandidáty s kterými uděláme domobranu :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ANTICLOVEK: aha, takze s tebou a tvejma kamosema do zombiewars taky nejdu ... :D
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    STU: jn protože my jedem reál mód ... tzv objevý se tank a všichni utíkají sami za sebe :D já jim to říkám pořád že takhle se to hrát nemá ... :P
    STU
    STU --- ---
    ANTICLOVEK: jestli na max obtiznost chcipate vsichni po 300 metrech tak asi nebudete moc dobra skupinka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam