• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ISCARIOT: líbivé : ) pro onanování ideál
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    Tak tad máte pánové něco z mojí skromné tvorby,snad se bude líbit ;)



    Akryl na dřevě
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    tak šťastný a veselý
    A Very Zombie Christmas, Zombie Bells + Lyrics - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=_5E2XAgf0OY&
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    ISCARIOT: no minimalne jeden k tomu psal scenar
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: diky, to je ono.. myslim, ze to ma se zombikama vic spolecnyho nez se zda...
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    Jak se jmenoval fim o tom, jak lidi ztraceli pud sebezachovy? mylim ze nekde na zacatku toho filmu padaji delnici z nejaky budovy a zenska si pichne sama nuzky do ksichtu...he?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    GALENIUS: tak pechota je vetsinou nekde zakopana, zvlast kdyby po nich strilel tank:)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    CYBERKOTLIK: To ano. Ale na druhou stranu, psychologický efekt toho, když ti po jedné ráně lehne polovina jednotky způsobem, že je z ní sekaná...
    To je mnohokrát účinnější než kulomet.
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Mne osobne najviac vadi, ze sa ti ludia spravaju maximalne stupidne. Prakticky cela druha sezona je postavena na blbych a este blbsich rozhodnutiach. Uplne nelogicky im chybaju zakladne potreby. Postavy su bud uplne nepotrebne - T-Dog, alebo naopak absolutne nevyuzite (vsetky zeny).

    Zabavne je ako sa v druhej sezone hraju s casom - aj ked sa neustale spomina, ze Sofia je stratena xy hodin (cca zhruba tyzden), tak je navodeny dojem ako keby ubehlo kvantum casu. Carl bol postreleny a v poslednych castiach vobec neposobi ako by mal hociake problemy. Andrea sa nauci strielat a ide do akcie v ramci jedneho dna (hned potom co predosly den spravila pruser po ktorom by som jej nezveril ani sparatko).

    A vrcholom je, ze aj ked sa ich Hershel snazi zbavit odo dna co prisli, tak ho vobec nenapadne spomenut koho ma v mastali. A cele je to prelozene nepodstatnymi scenkami - napr zombie v studni, na ktore sa per cas minie slusne kvantum casu.

    Celkovo posledne dve casti boli aspon trosku lepsie, ak clovek dokazal zabudnut na vsetko co bolo predtym..
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SINHIRIELL: no imho je taky dost emo, akorat to drzi v sobe
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    CYBERKOTLIK: Kolega je Shane, Daryl je týpek s kuší, T-Dog je černoch.

    No, Daryl je trochu cynik co myslí prakticky, že. Jen nikoho nevede.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SINHIRIELL:
    tak oni se hlavne imho nerozhodli bojovat, snazej se jen bejt v bezpeci a delaj pro to uplny minimum, jelikoz nemyslej jasne
    jmena postav si nepamatuju, ale ten kolega policista jak je postupne vic a vic psycho z toho, ze semusi chovat pragmaticky, mi prijde napsanej dobre. typek s kusi se chova vicemene jak je zvyklej, ale u nej mi chybi objeveni se toho jeho starsiho brachy, ten by tomu dodal stavu:) cernoch je tam uplne zbytecnej, pac uzitecnej neni, herecky nulovej, akce zadna, hlasky zadny, zkratka ta postava tomu serialu nedava nic. zensky se chovaj imho tak jak by se chovaly, resej blbosti- Imho tam chybi nejakej otrlej cynik, kterej dokaze trosku logicky planovta bez ohledu na to, ze mu nekdo blizkej umrel
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    CYBERKOTLIK: No a nejni to smutné? Já si teda nejsem úplně vědom toho jak dlouhý časový úsek těch necelých dvacet dílů bylo, ale vypadá to jako... 5-10 dní? Dost dobře si nedovedu představit že když tedy již se ti lidé rozhodnou bojovat a ne jen umřít, tak že za tak krátkou dobu si můžou vypěstovat takovou ponorku jakou tam mají, pokud mají společného nepřítele venku. Dost dobře definovaného, který nenabízí možnost spojenectví.

    Asi nejrealističtější z nich mi přijde T-Dog a Shane. Hlavním hrdinou mi pak přijde Daryl kterej jako jedinej prodělává zajímavou a ne úplně předvídatelnou evoluci postavy.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SINHIRIELL: ja zas myslim, ze to je pomerne realny,a ze podobne se bude drtiva vetsina beznejch lidi chovat


    GALENIUS: tak tanky maj kulomety, to samo o sobe uplne staci
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    Mě je osobně ta akce vlastně ukradená a pohled do duše přeživších je dobrý nápad. Bohužel, tady přežili lidi s mentalitou pětiletého dítěte, což malinko potlačuje to psychologické drama.The Walking Dead Hills 902 10.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Obavam se, ze zatim z tech dvou sezon by bylo tak 20 minut akce :(
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    NAVARA: consumer´s cut !
    pustíte se do toho někdo? měl bych docela zájem o výsledek
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    chtelo by to sestrihat na "TWD, action edition" :)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: já myslim že se na tom podepsala změna scénáristů ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam