• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    HAVANA: supr, bál jsem se že nebude čím objednat pizza :)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    ANTICLOVEK: Z toho si nic nedělej. Když koukám na Experiment Kolonie, tak takových je tam asi 10... Po pěti dílech a jejich dvaceti dnech čím dál víc nevěřím svým očím.
    Ti by byli ideální na to, aby je vysadili na pustý ostrov... ale ne do míst, kde je jakákoli jiná skupina.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    JUDAS: lol ehm samozřejmě :) můj mozek už asi nějakej zombík vycucnul ušima ...
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ANTICLOVEK: Nemyslis Dead Island?
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    hraju momentálně Zombie Island :) no možná to mohlo bejt lepší, ale stejně to je vyživná zombie klátička ;) hlavně fatalitky rozdupání hlavy se nemůžu nabažit
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    Save 75% on Atom Zombie Smasher on Steam
    http://store.steampowered.com/app/55040/
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    MARWIN: to vypadá jako kdyby nás CDC nenápadně na něco připravovalo :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    a navic! proc si neudelaji nejakou schovku, trzor nebo neco podobnyho na veci, ktery nutne potrebujou a nechteji si ho nechat ukrast... pak jim tam prijde tlupa do baraku a sebere na co prijde. SIce technicky jsou na tom hodne dobre, ale do hajzlu, myslet jim moc nejde
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    SERGEI: podle me se malo staraji o to co budou jist... tohle bych resil jako uplne prvni vec. Luk, sipy, ostepy a poradnej hunt. V 5 prolizt brehy a urcite nejakyho aligatora najdou..
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    GALENIUS: to zabezpečení je pravda...ale asi je spíš teď trápí to jídlo....jak píšeš ten chlap jenom klacek a potom tam na ně vyběhli maníci s elektrickejma obuškama :D tam je prostě na hovno pořád ten faktor že vědí že je nenechaj umřít...kdyby jim to hrozilo chovali by se zase uplně jinak ;)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SERGEI: Já jsem z toho poněkud rozpolcenej. Na jednu stranu se chovají výborně, na druhou stranu totálně s**** na obranu a zabezpečení. Na to, že už je jednou vykradli...
    Co jsem včera koukal na ukázky, vyrazili na rabování ve třech - 2 ženské a jeden chlap, kterej měl pouze nějakej klacek.
    No, snad si to po pár nabouráních uvědomí. Je to test, nehrozí jim, že skončí ve škarpě.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    SERGEI: že by se začalo něco dít?
    The Walking Dead Season 2 Episode 9 Triggerfinger Trailer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ADyk1G6UJ28
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    GALENIUS: já sem v celku spokojenej ;) aspoň tam dělaj něco zajímavýho :) ale nebyl jsem moc spokojene s nový dílem Walking Dead :/
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Tak, vážení, jak po pár dílech soudíte náš Experiment Kolonie?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    umelou pistoli prej....zname, zname..

    Policie honila ozbrojence, vyklubal se z něj bojovník se zombie – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/258769-policie-honila-ozbrojence-vyklubal-se-z-nej-bojovnik-se-zombie.html?ref=ostatni-clanky
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    nadhera, ale hadam, ze se v Ikei treba po nazvem Breina Bludsta, nebude dat sehnat..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam