• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

    Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

    rozbalit záhlaví
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    VASAX: to by me zajimalo
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Nevím jak se to jemnovalo, instalačka měla něco pod giga, tak 800MB, už je to nějaký rok zpět, bylo to o městě a outbreaku, mohl jsi zkoumat skoro všechyn domy, zachraňovat lidi, bylo to 3rd person, kumulovat vybavení, upgradovvat základnu zbudovanou někde a tak.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    pro me je zatim porad nejlepsi zombacka hra Dead Rising....
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Dneska v noci jsem dohral i treti, mne se to velmi libi. Samozrejme je to adventura, resp spis interaktivni film, ale me to jako zmena vyhovuje.
    Ktera zombarna to byla? Fort Zombie?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jaký to je? já jsem na to koukal, teĎ je venku třetí.. nevím co si o tom mám mysled.

    I když já bych raději nějakou andboxovinu. Jedinou zombie sandbox akci co jsem měl, dělalo nějaký socanský studio. Byla boží, ale problém byl u téhle ttvorby že grafika stála za kulový, všechyn nápady byly nedotražený, AI a ovládání za trest a i na easy příšerně těžký (to by tak nevadilo, ale třešínka na dortu). Mrzelo mě to, hra šla do křemíkovýho nebe...
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Walking Dead Game - prvni epizoda a zacatek druhe odehrano, zamlouva se mito
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    http://www.novinky.cz/koktejl/277800-zombie-kandiduje-na-prezidenta-chce-praci-pro-ostatni-nemrtve.html

    Říká se, že USA jsou svobodnou zemí, kde každý dostane příležitost. Nyní se jí chopil i Zombie, který touží po prezidentském postu. Stal se tak prvním samozvaným prezidentským kandidátem z řad nemrtvých. V rámci předvolebního turné v pondělí vyrazil s živou manželkou Patty Zombie Morganovou do Charlotte, kde se konal sjezd demokratů.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    shit just got real.


    Signature Lecture: Dan Drezner on "Zombies, G20 and International Relations" - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=iALDdTICSAU&feature=endscreen&NR=1
    VASAX
    VASAX --- ---
    Tričko!
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    BIGEM: Ty jsou krásný, chci je taky pro manželku!!! 8-)))
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Why The Hell Do We Want Everyone To Die and Eat Our Brains?: Zombie Fiction and The American Obsession With The End of the World | LitReactor
    http://litreactor.com/columns/why-the-hell-do-we-want-everyone-to-die-and-eat-our-brains-zombie-fiction
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    přítulka si konečne vybrala pořádný bačkůrky
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    i like your gaychat
    VASAX
    VASAX --- ---
    HABEAL:
    Well, no but yes:
    a) I have no child yet.
    b) I hate cats as pets...
    c) Can the filthy cat withstand my sharpened bolo machette, no matter how many lifes it still have? :)
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    VASAX: what about to finding out thats a cat is raping your child?
    VASAX
    VASAX --- ---
    HABEAL: I'm prepared for all - real life, zombie apocalypse and fallout experience :D
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    CYBERKOTLIK:
    ANARCHY:

    Pavlíček mě dodnes straší zmiňovanou dávkou potravy pro na den pro člověka v klidném režimu. Pamatuju si to pořád. 200 gr jedlého oleje, 50gr sunaru.

    brr


    Trochu reklamy. Příručka pro průzkumníky (modernizovaná, ale je to furt ona. I když tam zdá se chybí má oblíbená pasáž o boji z blízka:)) Světová válka Z, a Zombie příručka přežití. To vše mám zatím v dostatečném množství na skladě v Krakatitu. Pokud jsete z Prahy.

    Měli bychom mít i příručku SAS. Ale toho ,kdo by chtěl zkoušet některé postupy až když bude zle, upřímně lituju.
    Vřele jsem se pobavil nad podivnou konstrukcí vrhače oštěpů. A prvních pár týdnů s pokusy použít rotační prak k lovu drobné zvěře vás přesvěčí o tom, že trvrzení o snadném používání jsou značně přehnané. A zdá se, že zrovna tyto dvě informace se z příručky SAS virálně rozšířily do mnoha jiných. A nikdo to patrně nevyzkoušel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam