• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    i like your gaychat
    VASAX
    VASAX --- ---
    HABEAL:
    Well, no but yes:
    a) I have no child yet.
    b) I hate cats as pets...
    c) Can the filthy cat withstand my sharpened bolo machette, no matter how many lifes it still have? :)
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    VASAX: what about to finding out thats a cat is raping your child?
    VASAX
    VASAX --- ---
    HABEAL: I'm prepared for all - real life, zombie apocalypse and fallout experience :D
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    CYBERKOTLIK:
    ANARCHY:

    Pavlíček mě dodnes straší zmiňovanou dávkou potravy pro na den pro člověka v klidném režimu. Pamatuju si to pořád. 200 gr jedlého oleje, 50gr sunaru.

    brr


    Trochu reklamy. Příručka pro průzkumníky (modernizovaná, ale je to furt ona. I když tam zdá se chybí má oblíbená pasáž o boji z blízka:)) Světová válka Z, a Zombie příručka přežití. To vše mám zatím v dostatečném množství na skladě v Krakatitu. Pokud jsete z Prahy.

    Měli bychom mít i příručku SAS. Ale toho ,kdo by chtěl zkoušet některé postupy až když bude zle, upřímně lituju.
    Vřele jsem se pobavil nad podivnou konstrukcí vrhače oštěpů. A prvních pár týdnů s pokusy použít rotační prak k lovu drobné zvěře vás přesvěčí o tom, že trvrzení o snadném používání jsou značně přehnané. A zdá se, že zrovna tyto dvě informace se z příručky SAS virálně rozšířily do mnoha jiných. A nikdo to patrně nevyzkoušel.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    STU: to jde dcera toho starýho ;) a vona tam hlavně dělá administrativu ale sere se i do zbraní :D
    STU
    STU --- ---
    TRUMPETKA: myslel jsem ze dostala za úkol zprovoznit toho lewise, ale samozrejme by si zlamala nehtíky, tak musel prijit chlap kterej tomu rozumi a ukazat ji kde je problém... ona pak az do konce uz jenom viska "yeah" jak to krasne zvladla
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    STU: rozebrat, vycistit, slozit a zprovoznit kulomet Lewis
    STU
    STU --- ---
    TRUMPETKA: teda prvni dil toho poradu co jsem videl, ale.... co ze presne tam dela ta blbka s gelovkama co dostala ukol kterej za ni musel vyresit nekdo jinej?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TRUMPETKA: Az se vratim z Chernarusi
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    NAGASAWA: ty mi hlavne dotlac ten antizombie destnik :-D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TRUMPETKA: Mam doma Svetovou valku Z, tak ti ji po vikendu klidne hodim.
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHIGORBIRDMAN: :))))))))))
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    TRUMPETKA: asi te to prekvapi, ale o brooksovi a jeho dvou knizkach se tady hadame celou dobu...
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    TRUMPETKA: omfg to je zase češtin ....

    no kazdopadne Max Brooks je autorem knihy:

    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    na Discovery se divam na Sons of Guns a chlapik jmenem Max Brooks (syn Mela Brookse) a chtel si nechat vyrobit neco proti zombiim, protoze se jich boji ;) ... grupa z Red Jacket to pojala velmi zajimavym zpusobem a udelali 2 zbrane: civilni a vojenskou

    Sons Of Guns Season 3 Episode 8 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=S6fuvzofsgw
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SHIGORBIRDMAN,SHIGORBIRDMAN: To oboji je v prirucce improvizovanych prostredku niceni...
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    pro zaskodnika v tylu nepritele tam byly ledasjake finty, ktere jsem neznal, pripadne jen na urovni hrube teorie (jako treba vyvarovani dusicnanu z hliny na trhaviny)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    ANARCHY: ja mel pocit ze to byly ty zasady sebezachovy v tylu nepritele? nebo mozna jina, mam v tom trochu bordel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam