• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    NAGASAWA: zdražit, zdražit, zdražit? :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Necas ma plan. Plan "Z"

    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Uz vim co chci na tricko ;-)

    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    VASAX: NEřikej, že jsi do nich začal řezat... 8-o
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    NAGASAWA: jj, taky jsem potkal par takovych, kteri vypadali, ze jak to slyseli v tv, nabehli do kramu nakoupit zasoby :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: Doprdele, to nebyli zombíci....?!!?!? Oh, shit...

    :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SHIGORBIRDMAN: byl jsem venku v ulicich a myslel jsem ze uz zombie apokalypsa vypukla. Tolik klaticich se a totalne vylitejch postav jsem uz dlouho nevidel :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    tak mame misto zombie apokalypsy prohibici. Also gut.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    tahle hra vypadá celkem zajímavě, uvidíme
    Zombie Days - A free MMO survival horror game set after the Zombie Apocalypse
    http://www.zombiedays.com
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    STRIGA: kdyz to prezenes, nebo nepockas, bude ti spatne, to same plati pro chlorove tabletky a roztoky a kde si cosi dalsiho, co se da na chemicke cisteni vody pouzit :). Ono je to spis "cisteni" :)

    rusky pristup michat vsechno s vodkou je prece jen zabavnejsi
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Savo? Mě se to nějak nezdá, ale je fakt, že když jsem žila v Ostravě, tak jsem pila tak všechno..Budu doufat v imunitu :D

    (ale jestli mi při zombie apokalypse po Tvé savodě bude zle, najdu si Tě :p)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    NAVARA: protoze to chutna hnusne, kdyz to nenechas aspon pul hodiny odvetrat, teda ono to chutna hnusne i potom, ale....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHIGORBIRDMAN: proc docela dlouho? na savu je napsanej navod, jak s nim cistit vodu :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    STRIGA: ten roztok muze byt klidne normalni savo, jen musis pockat docela dlouho, nez to vyvetra :) neni problem to sehnat, jako nouzovka kdyz je fakt zle se to hodi, i kdyz teda voda pak vetsinou nic moc....

    BIGEM
    BIGEM --- ---
    STRIGA: ten roztok funguje uplne stejne jako ty tablety, jen tablety maj delsi trvanlivost oproti roztoku ale zase jednou lahvickou roztoku vycistis 80litru vody (jestli si spravne pamatuju) a jednou tabletou vycistis 1l vody... jinak treba tady nebo tady
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    BIGEM: Kde se dají ty tablety sehnat? Já ještě slyšela o nějakém roztoku, který se musí nakapat do vody a chvíli počkat, než se stane pitelnou..,
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    věděli ste, že buni problém se zombie už dávno vyřešil?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jestli se vam to libi, hlasujte pro Project Zomboid na Steamu v Green Light
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Surviving Project Zomboid RC2.5 - City Of The Damned - Part 1 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=-fHYoTURrAU&feature=youtu.be

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam