• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    tak co zatim říkáte na novou sérii WD? za mě rozhodně + ;) líbí se mě že je z Ricka větší badass...akorát mě naštvalo že přeskočili 9 měsíců a tím i celou zimu...
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    jedna tématická, vzhledem k tý mlze... která je zvláště u nás velmi vydatná :))) (dokonce tu máme i stejný zátiší)

    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: Jedině HD :)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    brace yourselves ... a cat post is comintg

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA:

    Cockneys.vs.Zombies..2012.DVDRip.Xvid.AC3.Legend-Rg[fg].avi | Ulož.to
    http://uloz.to/xUgdGi2/cockneys-vs-zombies-2012-dvdrip-xvid-ac3-legend-rg-fg-avi
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    COCKNEYS VS ZOMBIES-RED BAND TRAILER - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=H0hap9XRg6o

    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    Cockneys vs Zombies (2012) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/294006-cockneys-vs-zombies/
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: A když ne z nich, tak si ty fakta vymyslel, případně interpretoval něco co kdysi kdesi zaslechl podle toho, jak se mu to hodilo. Teď jsem četl ve vaně kapitolu s palnými zbraněmi a místy jsem se v té vaně toužil raději utopit.
    Brooks mě neustále přesvědčuje, že ta jeho příručka není ani hodna dvacky v levných knihách.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    VASAX: je to ninja zabijak ;)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VASAX: vsak praxe je vzdycky jina a na prirucce je u Brookse videt, ze necerpal z reality, jako spis z pochybnejch informaci na netu mno.
    VASAX
    VASAX --- ---
    NAGASAWA: Ale já se nebavím se o účinném dostřelu.
    Co jsem četl lovecký amícký fóra, tak většinou efektivně loví v rámci 25-35 yardů.
    Efektivní vzdálenost na určitý úkon a účinný dostřel se imo málokdy podobají.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VASAX: na druhou stranu jsou kompozitovy kuse, ktery maji diky kladkovymu systemu ucinnej dostrel 600-800 metru naprosto v klidu.
    VASAX
    VASAX --- ---
    "Either with open sites or armed with a scope, a crossbow can certainly be deadly under 50 yards and, much the same as a compound or even a traditional bow, in the hands of someone who knows how to use one, a crossbow can be effective at greater distances as well. "
    (trocha loveckých zkušeností z netu s moderní kuší)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Vrátím se k příručce - To si Brooks fakt myslí, že trefí kuší zombíka na 400 m do halvy?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nekde tam urcite jsou!

    VASAX
    VASAX --- ---
    SHARNY: Já to myslel že si spíš děláš plané naděje, lidstvo to bude mít tak či tak zpečetěný :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    VASAX: Co si budem povídat, s touhle partou bych jí tam zrovna já asi moc nezajímal... :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHARNY: Nemaž si med kolem huby :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    A ještě tam chybí nějaká kočka na to obnovení civilizace. Pak je to kompletní.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Já bych si tam dal arlnolda jako průzkumníka.
    "I'll be back." :)
    A jako maskota bych si vzal Raye Mearse. Když už nic tak by na mě štěkotem nepřivolal hordu zombií za to, že jsem snědl poslední housku se salámem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam