• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    NAGASAWA: a já už teď vim, kym začnu... ;-)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MORTWYRTHA: vem si, jakou zakopovou hruzou prosla evropa pri prvni svetove, aby se propadla jeste do vetsiho pekla o dvacet let pozdeji. Lidstvo uz je takovy - vrazdit se budeme vesele i v budoucnu.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Jinak dobrá místa na apokalypsu v Praze jsou taky památník vojenství na Žižkově, strahovský stadion, rádio svobodná Evropa a samozřejmě ostrovy (Střelecký, Štvanice). Pro méně početnou skupinku pak různá dobře opevněná velvyslanectví (Ruské, Izraelské), nebo staré vodárenské věže.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VASAX: nejde o boj o uzemi,ale o zdroje. jidla,leku,zbrani apod bude cim dal tim min, takze ten, kdo bude mit na starost vetsi mnozstvi lidi, bude muset expandovat, aby je v nalezity mire zajistil

    jinak ty s nejvetsim manetkem pritahuji spis prvni utocniky, bylo to dobre popsany v tom dokumentu z oblecenyho mesta za valky v jugoslavii

    MORTWYRTHA: unava,moralka apod s tim nema co delat - instinkt preziti jim bude velet dobyvat ze zdroju co se da. kdyz budes mit na starost statek s 20ti lidma, budes mit jidlo na 3 mesice presne do jara, a prijde ti pred branu dalsich 20 hladovjech, at se snima rozdelis tak jiny reseni nez konflikt neni - ty jim nemuzes nic dat, oni zas nemuzou odejit
    VASAX
    VASAX --- ---
    ADMIX: Souhlasím. Anomie je svině, v lidech se toho hodně probudí, obzvlášť pokud jim jde o základní potřeby, pak žádné prostředky nejsou málo svaté na to, aby neposvětili účel :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    MORTWYRTHA: Tady ty genderový vědy mi přijdou jako totální feministický oportunismus. Obzvlášť v kontextu toho, že žijeme v kapitalismu. Kdybychom tady měli socáče, v rámci sociální rovnosti, OK, ale v kontextu trhu a kapitalismu mi to přijde jako fildařský honění vody z ESF a umělá zaměstnanost...
    By mě zajímalo, kam půjdou tyhle gender studies při zombie apokalypse :).
    A propo, měli bychom to tu nechat nemrtvým převzít, ti jsou genderově spravedliví.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Prave naopak, ty pravy konflikty by nastaly az po apokalypse - lidstvo uz je takovy :)
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    CYBERKOTLIK: hele já myslim, že než by to opadlo se zombiekama, bylo by lidí tak málo a když, tak tak unavenejch zabíjením a strachem, že by žádnou další válku, minimálně po xy let, nevyhledávali... je otázkou, kolika lidem by hráblo nebo kolik by přežilo ryzejch sráčů - tak u nich se to předpokládat dá, bezvládí, nezbtrestnost apod.


    VASAX: nemam náladu na genderový rejpání
    VASAX
    VASAX --- ---
    CYBERKOTLIK: Si nemyslím, na to už jsem poměrně pokročilí, objevivší subjekty s nejvyšší mocí/užitečným majetkem široko daleko by přitahovali své dobrovolné, posléze ne už tak moc, poddané. Ale jestli pro tebe feudalismus představuje dvě a více skupin rubajících se o území, tak to můžeme čerpat mnohem hlouběji proti proudu času...
    VASAX
    VASAX --- ---
    MORTWYRTHA: Jaktože ne? U nás jsou teĎ tramvaje plný reklam za rovnoprávnost :)... Když jsou ženy ve všech ohledech srovnatelné s muži, proč ne...
    NAVARA: Ve všech mých fiktivních příbězích to dopadne městskými státy, feudalismem či nějakou variantou (šogunát, příp. císařství).
    Při globální katastrofě, první co v mžiku zanikne, bude kapitalismus :). S rozpadem informačních systémů, paktů, konzistence a trhu a jiných křehkých vztahů zmizí biliony ojro v křemíkovém nebi rychleji než stabilita naší vlády :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    NAVARA: no nejdriv gangy a klanova spolecnost, ono pokud by byl velmi silnej vnejsi nepritel v podobe zombies, tak by to lidem nedovolilo prejit k feudalismu, jelikoz by silu k valceni mezi sebou hodne odcerpavalo valceni se zombikem. teprve po vyznamenjsi redukci vnejsiho nepritele by se mohlo zacit resit, kdo je v ktery oblasti nejvetsi sef:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CYBERKOTLIK: predpokladam zeby se obnovil feudalismus se vsim vsudy :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MORTWYRTHA: historie nas uci ze nejde:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    kdyby lidi měli lepší genom a tím lepší mozek na vyšší úrovni, nemuseli by mít velení. stačila by hromadná telepatie. nebo by stačilo se přemorfovat na mravence a bylo by to to.

    + ZOMBIE ANT

    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    CYBERKOTLIK: neni vhodný aby "velela" žena, aspoň ne sama... a ani po tom netoužim... nemyslim, že by se lidi museli pomlátit mezi sebou... myslim, že jde dojít k normální pospolitosti
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MORTWYRTHA: a tem lidem by velel kdo, ty? vetsinou jak je vic lidi pohromade tak se pohadaj a pomlatej mezi sebou:)
    VASAX
    VASAX --- ---
    SERGEI: Tenhle plakát s tou rukou mám na dveřích z pokoje ven :)
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    JOSE_MAT: ježiš to by bylo krásně na světě :)... po
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    JOSE_MAT: já myslim, že několik staletí bude místa dost pro každýho :)))... krom toho po tomhle budou lidi rádi, že jsou rádi a že si vůbec dokážou sami zaopatřit jídlo...
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MORTWYRTHA: a pak začne teprve ta zábava ... obnova civilizace ... ale protože přežijou jen ti nejsilnější, tak to bude docela problém ... žádnej alfa samec se nebude chtít dělit o moc, tak to vidim na něco jako rodinný klany :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam