• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    TABORACEK: jo, ale stejně musíš mít pak nejlépe nějaký filtr s vápencem, protože v té vodě nejsou po destilaci žádné minerály
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    CYBERKOTLIK: jeste jsem to neprocetl, ale v praxi by mela stacit obyc destilacni kolona ne?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    tady sem nasel i planky, jak si pripadne sestrojit vlastni odsolovacku: http://www.nazeleno.cz/technologie-1/odsolovani-vody-destilace-vymrazovani-komprese-a-dalsi.aspx
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    CYBERKOTLIK: tak me jeste napadlo, asi to nebude tak horky, kdyz na tech ostrovech v chorvatsku preci jenom nejaka vegetace je, takze profiltrovana voda skrz ten ostrov asi nejak funguje. Nicmene zajimavy to s tim odsolenim... Nejake linky nebo napad co bych mel googlovat?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    TABORACEK: ja si ten hamburk nevymyslel:)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    TABORACEK: neda, a to ani po odsoleni, uz se to zkouseloa vsechno jim chcipalo, pac nejaky latky v morsky vode oproti sladky chybej
    VASAX
    VASAX --- ---
    TABORACEK: Řasy třeba :). Jinak běžně ne.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    CYBERKOTLIK: To uz je snad lepsi jadran. Plachetnice na kazdym rohu 4, ostrovu jak naseto a podnebi priznivy i na pestovani neceho. Tak me napadlo, daji se rostliny zalevat i slanou vodou aniz by chciply?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VASAX: hele Vasaxi, ty produkuje desny mnozstvi textu, ale prakticky si nic nerek, krom toho, ze je vsechno relativni. zkus si priste nejdriv ujansit co chces vlastne rict, a pak to definovat v hole vete, tohle je hrozne unavny:)
    VASAX
    VASAX --- ---
    SMRGL: Jak?
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    VASAX: přečti si Tmu od Neffa... tam je krásně popsáno jak bourají paneláky a budují z nich hradby ;)
    VASAX
    VASAX --- ---
    CYBERKOTLIK: Trvale udržitelný to není, navíc naše věznice nejsou jak ta ve walking dead.
    Já si myslím že ostrovy jsou optimální svou separovaností, ale ne všechny - různá klimata, různé velikosti a složení, různé vzdálenosti od pevniny, různé další zdroje. Zase tak moc, které by byly pro tenhle účel alespoň optimální jich nebude, proto je dobré taky zvažovat jiné varianty.

    nemyslím si, že by fungovalo kdo dřív přijde, ten dřív mele, což třeba u takových lukrativních míst bych se bál více ostatních lidí než zombíků :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    VASAX: Kampusy v našich podmínkách se moc neshodují s modely campusů na amerických univerzitách, kdež jak jsi tu hezky ukázal nemá nějaké opevňování smysl.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VASAX: imho to ja to samy jak zavrit se v tescu, zkratka pro prvnich par dni
    VASAX
    VASAX --- ---
    FEMUR: Beztak kvůli té nové vizualizaci témat, která je v podstatě jen pro zajímavost, a přetěžuje server.
    VASAX
    VASAX --- ---
    FEMUR: Myslel jsem to jako velký univerzitní budovy/komplexy u nás, které sou vybavené lépe neř blok rodinných domků - agregáty, zásobník vody, velké podzemní prostory, kdejaké užitečné vybavení a stačí ti zabarikádovat vstupy v přízemí, alespoň pro začátek.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    od rana uz to blbne.
    VASAX
    VASAX --- ---
    FEMUR: Třeba toenhle příspěvek mi dnešní zasekaný nyx odhalil až teď když jsem filtroval.

    BTW je to jen u mě, nebo i vám jede nyx strašně pomalu, všechno se děsně dlouho loaduje, talčítka reagují s značným lagem nebo vůbec...?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam