• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    VASAX: Takhle se to otevira lidem bez FB (screen capture in chrome):
    https://plus.google.com/...?authkey=CJqWuPzbqIq7Xg&pid=5906480820500011346&oid=107634641001509314090

    Kdybys na zacatku napsal nazev Larpu, dostalo by se ti stejne odpovedi jako "JOSE_MAT: Thx, znam. Super larp :]". Misto toho resis co ja si myslim, nebo bych rekl. Resis hovadiny. Methancity je skvelej larp.
    VASAX
    VASAX --- ---
    JOSE_MAT: Jak jsi na to přišel, když jsou tam jen střepiny? :)
    EZECHIAS: Ten link který postuji mě hází přímo do toho alba (viz. JOSE...) jak přihlášeného, tak odhlášeného na FB. Pokud si dám "zpět do alb" tak tam vidím dva larpy postapo a jeden fantasy. Všechno je to veřejný, nechápu s čím máš problém. Přišlo mi to jako bys otevřeně ignoroval ten larp, který myslím (a já řešil jen vizuál, a dějovou poutavost), a ve chvíli, kdy bych se tam šel podívat, jak se to jmenuje, tak bys řekl že se to nepočítá protože...
    Sry, předpojatost v rámci nyxu vůči pragocentrické egocentrické pasivní-agresivitě.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: Divil by ses, ale je to docela dobra zabava - letos jsem Stalkera nestihl, ale na par predchozich rocnicih jsem byl, a stalo to za to, i kdyz to muze ledaskomu pripadat svihle...
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    JOSE_MAT: Thx, znam. Super larp :]
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    EZECHIAS: methan city: fronta 36
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Larpy sou pro děti a panice... Zpátky k tématu zombie apokalypsy
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    EZECHIAS: simtemedut vific.
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    VASAX: Mg, OT nebo ne, snazim se dopatrat toho, kterej larp myslis. V tom linku, kterej postujes je odkaz jen na jeden larp. Zadnou potutelnou larp agitku nevedu. Rad se podivam, ale postnuls link kterej me nikam nenasmeroval. Divil jsem se, ze bys tohle povazoval za fotky z akce. Muzes mi uplne normalne rict nazev toho alba, nebo toho larpu a prestat se snazit myslet za me?
    VASAX
    VASAX --- ---
    EZECHIAS: To jestli máš nebo nemáš FB není předmětem ani podmínkou diskuze, ty alby jsou veřejný. Při prvním náhledu tam vidím tři larpy, jeden z nich ty tvý omýlaný střepiny.
    Jinak mi není jasný, co si to tady vedeš potutelnou larp agitku. Psals rád se podívám, ale očividně to jen byla záminka prudit a vrtat se v tom.
    A vůbecm, je to tady "Zombie apokalypsa", takže je to OT od chvíle, co jsi sem postnul poprvé.
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    VASAX: Hele, nemam FB, takze link kterej si postnul vede na stranky Ondry Penicky. Nic vic. Ten tam ma v galerii jedinej lapr a to strepiny. Tak na co se teda mam koukat?
    VASAX
    VASAX --- ---
    EZECHIAS: Střepiny se to podle nadpisu a popisu nejmenuje.
    Po objektivním názoru jsem se nepídil, proč?
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    VASAX: Jestli myslis LARP strepiny, tak srovnavas hrusky s jablkama.

    Jak uz jsem postoval, Viper foti obe akce (zel letos se stavil jen na jeden den). Navic vetsina akci se na S.T.A.L.K.E.R. LARPu nefoti. Je to obri vojensky prostor a fotograf v reflexni veste kazi pozitek ze hry. Jestli chces objektivni nazor, precti si novy Level.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VASAX: In the head and not the chest, headshots are the very best!
    VASAX
    VASAX --- ---
    ADMIX: Já tomu dal čtyři rudý! Je to víc jak dobrý :-)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    ADMIX: ještě jsem neviděl, mrknu, dik :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    btw kdo jeste nevidel, doporucuju http://www.csfd.cz/film/222472-fido/ - ma to spoustu svetlejch chvilek :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NELLI: Jo, to ocekavani udela hodne :) Kazdopadne knizka byla skvela, a to se pocita
    NELLI
    NELLI --- ---
    ADMIX: no já jsem právě očekával strašlivej průser, takže mi to nakonec tak strašný nepřišlo. A co jsem teda četl, jak měl vypadat původní konec, tak kvituju s povděkem, že ho nakonec přetočili tak, jak je.

    Ale jasně, za použití názvu knížky (protože film nebyl pomalu ani "na motivy") by tvůrci zasloužili 25x lobem do anusu.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Film byl strasnej pruser, totalne to posrali ... Uznavam, ze s nulovym ocekavanim se to muze zdat prijatelne, ale ja mel ocekavani velky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam