• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    EL_CHUPAKABRA: Neposvěcený... to je fušeřina... ;)
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    neni to sice na zombíky, ale pobavilo :)
    Prodám kolík na zabíjení upírů. (3905848131) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/...olik-na-zabijeni-upiru-i3905848131.html?utm_source=Facebook&utm_medium=LikeButton
    EPOMI
    EPOMI --- ---
    Už jenom 10ti metrovou zeď kolem pozemků a je vystaráno kam vyrazit z Prahy v den D. http://www.rozhlas.cz/...orsku-vyrusta-unikatni-farma-brzy-by-mohla-byt-atrakci-pro-turisty--1205990
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    NAVARA: jop kukri bych volil okamžitě :D ale sekera, to je romantika :D
    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    By The Wayside: ZombiUpocalypse
    https://www.youtube.com/watch?v=whJ9hQrM0ME
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kukri?
    SVORO
    SVORO --- ---
    TABORACEK:TABORACEK: Osobně tak nějak nechápu, jak se někdo mohl shodnout na té zbrani jako je to co popisuješ :) Na to aby ten meče dělal co chceš tak se musíš naučit dobře ovládat jinak ti bude spíš na prd než k užitku..

    Jinak osobně jsem pro jednoduchý zbraně typu kladiva, palcáty i ta sekera protože na to s tím trefit lebku Zeda nemusíš mít nějaký speciální výcvik. Řacha do hlavy a opakovat tak dlouho dokud nedojdou zedi nebo posili :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    HABEAL: My jsme tu dospeli k zaveru, ze nejlepsi bude dvojrucni lehkej mecik (panabas napr.), sekyra je fajn na stipani drivi:)
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    TABORACEK: Že se zasekává, což je blbost, člověk když chce bojovat ze sekyrou musí sní i umět, :) sekera = kompromis mezi kladivem a sečnou zbraní :) furt můžeš někoho sekerou seknout tak aby si ho potrhal a ne aby ti tam zůstala trčet :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Prosimvas a co je presne spatne na neznicitelne a ultralehke fiskars sekyrce ze tu hledate alternativy na zpusob tesarskyho kladiva?
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    PIKAPRD: Ta tebou postovaná sekera je super, když žiješ ve světě WoW, jinak je ti zlehka na hovno...
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    SVORO: To jo, možná to bude tím :) Já je (zatím (snad :D )) držím rád v ruce.
    SVORO
    SVORO --- ---
    PIKAPRD: Tak mě se taky velké zbraně libí :) třeba na zdi nebo v muzeu, navíc jsem si máchání s nimi užil své teď jsem pohodlný člověk, takže se obejdu bez x kil na víc :)
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    SVORO: Když jsem byl menší, nebo spíš jsem o tom tak nerozmýšlel tak jsem si říkal že bych asi jako první popadl kladivo, ale né tesařské. No.. ale ta váha :)
    něco jako
    holt mam rád prostě velké zbraně :D škoda že pro ně nenajdu využití :(
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    SEAMON: Pravda nad tím bodcem jsem nepřemýšlel :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    PIKAPRD: Mno na zedy by se používal ten hrot a ne ta sekera ;) Ale pro mne osobně jsou obě dvě věci zbytečně těžké a nebo špatně dostupné mě osobně by stačilo tesařský kladivo :)

    SEAMON
    SEAMON --- ---
    PIKAPRD: No myslim, ze tu modernu sekeru ide pouzit kludne aj opacnou hranou a ten bodec sa az tak lahko nezasekne imho. Okrem toho je realne dostupna (minule mali sekery v Tescu - vcelku prekvapilo) a myslim, ze bude aj o dost lahsia. A tiez je asi pouzitelna aj v jednej ruke co je plus.

    Ta tvoja sekerka je krasna urcite by to cloveka potesilo, len bych k tomu chcel aj nejake riadne brnenie. :D
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    Tedy nechtěl jsem říct jako že moderní prostě neprojde a tamta jo, ale je tam větší šance že budeš úspěšnější, avšak ta váha je v boji výhoda no... pro všechno ostatní už ne :D
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    SVORO: no to první by ti pomohlo, ale co se týče obrany by to lepší nebylo a ta moderní sekera se ti v tom mrtvákovy akorát zasekne, zatímco ta válečná projde skrze (pokud do toho dáš švih) také má čepel na obou stranách což ta moderní nemá. Velká nevýhoda je opravdu jen malá využitelnost a velká váha, takže pokud na smrt tak s tímhle, jinak asi ne :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam